bugün

bir gerçek.

batıda kuran dağıtılırken, kuran anlatılırken kimseye saldırılmazken burada incil basan yayınevinlerine saldırılıyor, incil dağıtan gençler saldırıya uğruyor hatta öldürülüyor.

sonra islam hoşgörü dini.. yersen.
(bkz: Müslümanlar islam'ı bağlamaz, islam Müslümanları Bağlar) Durumunu hatırlatmak istediğim Ateistcik Arkadaşın başlığı.

Almanya'da Türk evleri yakıldı Ama ''Almanlar evi Yaktı'' demedik '' Nazi sempatizanı Almanlar Ev yaktı'' dedik.

islam'ı kabul etme seni Kimse Zorlayamaz Ama inanların dinine Bu şekilde itham edemezsin.
Olayın islamla, hristiyanlıkla pek alakası yok. insanların kültür, eğitim seviyeleri yükseldikçe buna bağlı inanca, görüşe saygı gibi değerleride yükseliyor.
Standart bir batılıyla standart bir doğulunun eğitim, öğretim, kültür seviyeleri karşılaştırıldığında zaten neyin ne olduğu ortaya çıkıyor.
Batı afganistanda somalide ırakta suriyede bosnada daha nice ülkede yaptığı vahşet. Nasıl bir vahşi kültürden geldiklerine herkes şahittir.
(bkz: batı hayranlığı)
Musluman her yerde baskı altinda hatta herkes kendinden olamayana baskı yapıyor o birincisi Dinlerin hic birinde baskı yoktur baskıyı yapan insandır ikincisi. Camileri yıkın diye kiliseleleri basın sizden olmayna eziyet edin dislayin diye goklerden ses falan mi geliyor ne oluyor. Herşeyi yapan insan. Tekrar, Islam hoşgörü dinidir.
son dönemde müslüman göçmenlerin yaptıklarına karşı tepki olmasını anlayamamış tiplerin ama camiye saldırdılar yeaa diye ağlamasıdır.

ulan bu adamlar o kada ırkçı olsa en başında o ülkede barındırır mıydı bu kadar müslümanı.

sonra baktılar adamlar uyumsuz, üstelik saldırgan e bir tepki olacak.

ben en baştan kimse saldırmazken diyorum. lafı götünden anlayan ibişlerin derdine bak. bir de batı hayranı diyor ulan arapça yazı görsen kutsal zannedip öpüp başına koyan adamlarsınız sizin haddinize mi elaleme hayranlık biçmek?
Hoşgörü gösterirler diye korkuyor olmalılar.