bugün

sonradan görme olduğu için davranışları normal karşılanması gereken futbolcu. kıtlıktan çıkmış gibi önce paraya saldırdı ki bunu kendi kulübü de söyledi. hala büyüyemedi. yazık görmemişlik te yakışmıyor böylesine!
sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısı makbulse eğer , pekte kayda alınmaması gereken bir sporcu.
habere yalanlama gelmiş,ancak yinede bundan önce yaptığı onlarca aptalca davranışlarıda vardır bu kafayla giderse bank asya'da oynar ancak kafasını toparlar adam olursa premier ligde.
futbol oynamanın her şey olmadığını bilmesi gereken terbiyesiz herif. 15 dakika beklemişmiş, kaçıncı vukuatın lan, daha yaşın kaç başın kaç, ronaldo musun messi misin?
beşiktaş yönetiminin, tam bir motor cenneti olan eskişehir'e yollayarak hayatının hatasını yaptığı yetenek vaad eden oyuncu. orada biraz daha kalırsa karı kızla uğraşmaktan futbol hayatını bitirebilir..
(bkz: batucan)
Yeni nesil Sergen. Akıllı olup oynayacağına, çocuk yaşına bakmadan neler yapıyor?*
yıldırım demirören'in tekrar kiralayalım mı sorusuna mustafa denizli'Nin bu sene yararlabiliriz demesiyle 2009-2010 sezonunda beşiktaş forması giyecek olan futbolcu. hayırlı olur inşallah hem beşiktaş hem batuhan için.
terbiyesizin tekidir. türk futbolu neden çüküm kadar ilerleyemiyor sorusuna yürüyen cevaptır. her kuşu siktiğini düşünenlerdendir.
sendeki yetenek bende olsa insanıdır. bir çok kişiye ah çektirir.
muhabir: kız arkadaşın var mı?

batuhan: aslında 5 dakika öncesine kadar vardı. 2 yıllık uzun bir ilşkiydi ama az önce bitti.
(bkz: ethan rom)
Beşiktaş altyapısından yetişmiş futbolcudur.

(bkz: Ailecek izliyoruz)
nasıl bir kişiliktir çözebilmiş değilim. bu şekilde giderse zannımca bir bok olamayacaktır.
an itibarı ile ntv de yaptığı ropörtajda ya avrupaya giderim ya eses diyen forvet ayrıca yaptığı bazı yanlışlar oldu ama 17 yaşındaydım 1 ay önce 18 e girdim. bu aradada futbol maçı izlemeyi sevmiyorum diyor ulan öküz nasıl geliştircen kendini milleti izlemeden biraz analiz yap.*
ntv'ye yaptığı röportajda beşiktaş beni istemezse ya eskişehere ya da avrupa'ya giderim diyen futbolcu.
NTV Spor muhabiri: "Avrupada stilini örnek aldığın bir futbolcu var mı?"
Batuhan: "Ya ben maç izlemeyi falan sevmiyorum açık konuşiyim.."
mustafa denizli' nin gelecek sezon için beşiktaş kadrosunda düşünmediği, psv eindhoven ve eskişehirspor' un transferi için takipte bulunduğu iddia edilen forvet.
gaziantepspor'un 1 yıllığına kiraladığı futbolcudur.
trabzon istiyordu gaziantepe yar olan genç yetenek.
eskişehirspor daki gibi ilk 11 deki yerini garantilemesi durumunda gelecek sezonun en büyük gol kralı adayıdır.
eskişehirde 222nin demir başı olmuş milli futbolcumuzdur.. vakti ile 18yaş sınırını geçemediği için giremediği bardan şimdi hiç çıkmayan, elinde olsa antremanları da orada erasmuslu kızlarla yapacak olan kardeşimizdir..
gaziantepspora bir yıllığına kiralanan oyuncudur.

yetenekli ,disiplinsiz ,şımarık ve fiziksel anlamda çok üst düzeyde bir insandır. her insan gibi olumlu ve olumsuz özelliklere sahiptir yani.

yaşı daha 18dir ve denklerinden özgüvenli , yetenekli ve başarılıdır. bu da onu şımarık yapar. doğrudur demiyorum ama normaldir derim elbette. bu çocukta dünya yıldızı olma potansiyeli vardır ve beşiktaş bunu kullanmalıdır. disiplinsiz olması dünya yıldızı olmasına engel değildir. dünya yıldızları inanılmaz karakterli adamlar değildir her zaman. ronaldonun çok örnek bi karakteri mi var_?

herkes batunun yeteneğinin farkındadır ancak beşiktaş iki yıldır (daha doğrusu mustafa denizli iki yıldır) batuyla uğraşmaktan kaçınmaktadır. batuhan oyun olarak pişmelidir elbet ama paftan yeni çıkmış bir oyuncu değildir asla. türkiye liginde ortalamanın altında bi takımda 19 maçta 9 gol atmış ve bu takımı ligde tutmuştur.

batuhanın ihtiyacı olan eğer kişisel bazı zaaflarını tedavi etmekse bunu antepteki portekizli hoca değil mustafa denizli ,fatih terim gibi adamlar gerçekleştirebilir. batuhanı kaybeden geleceği kaybeder. batuhan şu an beşiktaşın 11inin oyuncusudur bana göre ancak an kötü ihtimalle rotasyonunda olmalıdır. nobre sakatlandığında top tutacak fiziğiyle oraları karıştıracak bir futbolcu olmadığından şampiyonluk gidiyordu geçen sene.

mustafa denizli eğer kısa vadeli hesaplar yapıp batuhan gibi zor ama sonucu muhteşem olabilecek bir hamurla uğraşmaktan kaçınıyorsa ve bu yüzden beşiktaş bu değeri kaybederse bunun hesabını beşiktaşa asla veremez. türk milli takımı bu adamdan her türlü faydalanır ancak beşiktaşın görevi yetiştirdiği değere sahip çıkmaktır. batuhan büyürken büyütecek bir wonderkid dir. türk futbolundan alman orjinli futbolcularla gelişen 'emek vermeden yıldız edinme ' alışkanlığı sonucu yıldız yaratmak pek zor geliyor sanırım. avrupada en başarılı dediğimiz futbolcular türkiye'dedeğil avrupa'da bu seviyeye geldiler.kovularak giden tugay,20 yaşında ispanya'ya giden ve orda devleşen nihat gibi. bir sürüde hayal kırıklığımız var.

şimdi beşiktaş bi karar verecek ;tüm zorluklarına rağmen batuhan gibi bir dünya yıldızı mı yaratacak ;yoksa batuhanın bunu başka bi kulüpte gerçekleştirmesine izin mi verecek !

bu yazı batuhanın en azından bundan sonraki senelerde 11 imizin değişmezi olması umuduyla yanıp tutuşan bir beşiktaşlının feryadı olsun..
ancak ve ancak yılmaz vuralın adam edebileceği şımarık forvet.
acilen yurt dışına giderek bu ülkedeki sözümona futbol dehalarından ve erken yaşta elde ettiği para ve başarıyı çekemeyip kendisinden bir tür iyi aile cocuğu ya da örnek insan olmasını bekleyen internet veletlerinden kurtulması gereken 16 yasında beşiktaş forması giyip a takımla profesyonel futbol maçına cıkmış, 17 sine geldiğinde attığı gollerle kiralık oynadığı takımı süper ligde tutmuş futbolcu. beşiktaş forması ile 20 sinde avrupanın tozunu atmasını ister bu deli gönül, ama rahat vermeyecekler cocuğa. batu kaç kurtar kendini batuuu.