bugün

Naptıysam online oynayamadığım oyundur sürekli kick yiyorum punkbuster hatası diye bişey sebebini bilen yazar kardeşlerden yardım bekliyorum.
boktan bir oyundur grafikler filan güzel ama oyunun heryeri bug anasını satıyım bölümlerde takılmalar saçma sapan hatalar var ayrıca hikayede çok saçma.
Bi solukta bitirdigim oyun. Zaten cod delisiyim battlefield gorunce de hemen saldirdim ve bitirdim. Tavsiye edilir kesinlikle.
not: biri eksilemiş niyeyse artık. sende comodore 64 varsa hala ben ne yapayim.
yaklaşık dört aydır torrentte indirilmeyi bekleyen oyun. derslerden zaman kalmıyor.
sadece grafik olarak oynanmaya değer.
Online oynayan varsa beraber takılmak istediğim oyundur ahanda link ekleyin dostlar.

http://battlelog.battlefi...om/bf3/user/CaptainSword/
online modunda en etkili silah şahsi fikrime göre aek-971'dir. ama önemli olan nasıl ateşleneceğidir. rpm'si olduça yüksek olduğundan en doğrusu tam otomatik moddayken kendi kendinize 5'li burstlar yapmaktır. böylelikle hem merminin etrafa saçılmasını önlemiş olursunuz hem de geri sekmeyi en aza indirirsiniz.
sevgililer günü şerefine double xp düzenleyendir. evde kalanlara küçük bir kıyaktır, siz de o kadar yalnız değilsiniz yanınızda biz varız, accık oyalanın kafanız dağılsın mesajı verendir.
electronic arts tarafından yapılan battlefield serisinin 3. oyunudur. 64 kişilik online fps oynanabiliyor olması durumundan battlefield 2 den sonra 2. oyundur. yıkılma efektleri ile online fps oyunları arasında tektir.
birazdan online serverlarına dalıp, sniper ile karizmatik film karekterlerini canladıracağım oyun.

not: evet, ateş etmeden önce, sigaramı pervazın önüne yatay şekilde bırakıyorum.

origin id için; dantejohnb (d, j ve b büyük)
multisi zevkli olan ama 3 haftalık oynama sürem içerisinde 3 4 kişilik adam gibi küçük grup bulamadığım oyundur kendisi. şöyle tank, top, uçak kullanmayı bilen bir grup arıyorum. mikrofon, ts3, playerlık hepsi var. sadece jette acemiyim. rastgele public serverlara girip tankla uçakla mikrofonla savaşmak istiyorum. şimdiye kadar klan diye girdiklerim ya bebe sürüsüydü ya acemiydi ya da fazla kalabalıklardı. kısacası mahalle arkadaşınız yoksa bu oyunu oynayan almayın.
edit: ayrıca paranızı sömürmeyi biliyorlar ha bire ek paket çıkarıp, ama sunucularını savunamıyorlar. battlelogda 2 tane adam gibi server bulamıyoruz. neymiş efendim sunucuları saldırı alıyormuş. lan bundan bizene olum. sana tonla para veriyor benim gibi milyon tane oyuncu. senin işlevin nedir? zaten saldırı olmasa bile türk oyuncularını adam yerine koymadığı için türk lokasyonlu serveri desteklemiyorlar. bu yüzden alman sunucularında 80-90 ping sürünüyoruz.
saatlerce oynama sürem olmasına rağmen official trailer'ını her izlediğimde tüylerimi diken diken eden bir oyun. battlefield 4'ü heyecanla bekliyorum. yalnız bu sefer daha güzel bir senaryo olacak gibi. malum battlefield 3 senaryosu çok basitti. multisi sayesinde call of duty'i bana bıraktıran oyunun biraz da single playera biraz daha yoğunlaşması
http://youtu.be/ZZRdGhYGfng
alborz mountain haritasında e flag, yani gunship bayrağında nedense sürekli fps drop'u yaşadığım oyun. başka haritalarında kendine has fps drop bölgeleri var benim için.
son günlerde pingimin alman serverlarında 60 a kadar düştüğü oyun. dice mi feryadımızı duydu türkiye lokasyonlu server istediğimiz için yoksa ttnet mi yurtdışı çıkışlarını geliştirdi anlayamadım ama memnunum.
psn plus üyeleri ücretsiz olarak oyunu indirebiliyor bu ay itibariyle.
multiplayer'da aktığım oyundur rakip tanımam.
Call of duty oyununa karşın kafa kafaya giden aksiyon- Macera oyunlarından bir tanesi.
Battlefield 4 ü pahalı olduğu için almayan, bf 3 e devam etmek isteyenler icin gelen update ile oyunun boyutuna yarısı kadar gb daha eklenmiştir. iyi olmuş mudur ?

Bilmem. hiç oynamadım.
nashar canalsda kucultulmus harıtada oynama half lıfe tadı veren oyundur.
ps3 le zor oynanan, en etkılı olarak bıcagı kullandıgım oyundur.
battlefield 3 gibi bir oyun böyle müthiş bir oyun yok daha onlıne si tam bir savaş stratejisi herşeyi kullanabiliyorsun ayrıca gercekci. f 35, tank , helikopter. anlatılmaz yaşanır beyler indirin oynayın ama onlıne takımızı kurun başından kalkılmıyor super bir oyun.
humble origin bundle sayesinde elime geçirdim. 6 aylık bir gecikmeden sonra 1 hafta önce kurdum bu arkadaşı. multiplayer oyun için server seçiminin tarayıcıdan yapılıp oyunun açılması hoş olmuş.

web arayüzünden daha detaylı, daha kolay erişilebiliyor serverlara. ayrıca server arama filtresi pek güzel. olmuş.

gelelim oyuna. çok grafiğe takılan biri değilim. döneme uyması yeterli benim için. bf3 ünde bu konuda hiç sıkıntısı yok. oynanış ise benim hoşuma gitti. özellikle vuruş hissi çok gerçekçi geldi. oyunun single player'ını ise ilk bölümün yarısında bıraktım. bunca yıl cod serilerinin single player'ı nı oynadığım için aslında bıktım. hep aynı teraneler. amerika, rusya, teröristler, dünyanın bize ihtiyacı var, ow takım arkadaşlarım vs.

en son medal of honor'un son versiyonunun single'ı nı sevmiştim. oda konu klişe olsada özellikle işleniş bana gerçekçi gelmişti. cod gibi ordan oraya kaçmıyorduk. takım arkadaşları full kordine içindeydi. durmadan telsiz konuşması yapılıp düşmanın yeri belirleniyor, takım kornide şekilde ilerliyordu vs. çok sapmadan bf'ye dönüyorum.

oyun araçlar ile çok daha leziz hale geliyor. ama sıkıntı şu ki tek başınıza oynacak oyun değil bu. yani mutlaka squad ile birlikte hareket etmek lazım. squad daki arkadaşınızın yanında spawn olmak, direkt vehicle'ın içine spawn olmak vs güzel özellikler.

classlar ise gerçekten işe yarıyor. yani birine ammo, health, veya bir vehicle ı tamir ederseniz size puan olarak dönüyor.

oyun ise çok kill ile bitmiyor. araçlarında dahil olduğu en büyük mapler olan conquest haritalarında en fazla kill alan kişi, 17-20 kill yapmış oluyor şu ana kadar gördüğüm. bu yöndende güzel. cod serileri gibi mapde bir kaos hakim ama. ilk görenin öldürdüğü, reflekse dayalı bir oyun değil.
çünkü mapler çok büyük. araçlar dengeyi bozuyor. mapleri iyi bilmeli, araçları özellikle hava araçlarını vs kullanmayı bilmek gerekli. haritalarda bol bol boş araziler var. önceden de dediğim gibi bir takım arkadaşınızın yanına spawn olabildiğiniz için veya bir scout mobile spawn merkezi kurabileceği veya araç ile belli bir yere gelineceği için düşmanın geleceği belli bir yer yok.

devamlı bir base kapma olayı içince olunduğundan düşman heryerde. tehlike heryerde. heryerden bir tank fırlayıp bizi havaya uçurabilir. heran bir helikopter gelebilir. beya bomboş arazide hiç ummadığınız metreler uzaklıktan bir keskin nişancı vurabilir. bu biraz beli deli etti aslında.

oyun kısaca güzel. sağlam. olmuş. ben tek olduğum için şuan girip boş beleş geziyorum. ama siz siz olun bu oyunu arkadaşlarınızla oynayın.
14 şubat ile birlikte yerini battlefield iv'e bırakacak video oyunudur.

en azından benim için.
efsanevi müziğinin metal coverı ile iyice gaza getiren oyun. arkadaş kim ne derse desin. ben battlefield 4'te aldım. grafik olarak eklentiler olarak bf3 ten daha iyi. hatta türk serverları da var bf4'te; ama battlefield 3'teki ruh yok sanki oyunda. en basitinden müzikleri falan bile berbat. battlefield 3'teyken savaşta hissediyordunuz kendinizi.

http://youtu.be/6oHmFeIubD0
multiplayerında kafayı yemek üzere olduğum oyun.tavsiye verecek varsa şimdiden allah razı olsun.
Premium edition olarak alınması gereken oyun , Ya da hiç almayın.