bugün

iki kere canlı dinleme keyfini tattığım, bütün kibirlerden arınmış, mütevazi, dünya tatlısı insan. allah acil şifalar versin *
an itibarı ile ameliyatta olan şarkıcı / oyuncu. umarım bu zor zamanı atlatır diye diliyoruz.
bu arada ölenlerede allahtan rahmet ve başsağlığı diliyorum.
ameliyatinin basarili gecmesi umut edilen sanatci. daha ölmek icin cok genc. yazik olur.
hayatın acımasızlığını yüzümüze tokat gibi vuran bir habere konu olmuş kişi.. sevimli, cana yakın, evimizin oğlu gibi bir şeydi sanki. hep öyle kalır inşallah, dualarımda şu an.
allah şifa versin, dualarımız onunla. umarım en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde aramıza döner.
burada yazılanların aksine ameliyatta olmayan sanatçı. an itibariyle beyninde ödem oluştugundan doktorlar ödemin geçmesini bekliyorlar. ödem geçmeden müdahelede bulunamıyorlar. allah acil şifalar versin.
sadece akademi türkiye'den değil bütün şarkı programlarının içinden çıkan en adam gibi adam. inşallah eskisi gibi gelir yine.

ayrıca-akademi türkiye'de bon jovi'nin sanırım it's my life adlı şarkısını söylemişti. mükemmel söylemişti.
hakkında yapılan kerim tekin benzetmesi içimi cız etmiş acil şifalar dilediğim müzisyen.
hayati tehlikeyi atlatmış olduğunu duymak istediğim genç insan.
anlaşıldığı kadarıyla kendi ipini kendi çeken şarkıcı/oyuncu karışımı.
acil şifalar dilerim kendisine.

edit: kendisi çekmemiş...
--spoiler--
Sanatçının tedavi gördüğü özel Bodrum Hastanesinde görevli Op. Dr. Abdullah Servet, gazetecilere yaptığı açıklamada, Akarsu'nun solunum cihazına bağlı olarak yoğun bakımda tutulduğunu kaydetti.

Akarsu'nun kafatasında çok sayıda kırık olduğunu anlatan Dr. Servet, şöyle dedi:

''Hastamızın en yüksek derecede hayati tehlikesi var. Beyin cerrahisinde kafa yaralanmalarının en ağırı. Hasta tam komada geldi. Aynı zamanda kalp ve solunum yoktu. Burada tedaviyle yeniden hayata döndürüldü. Solunum makinesine bağlandı ve kafa tomografisi çekildi. Kafasında ve yüzünde çok sayıda kırık var. Beyin kanaması yok. Yaygın beyin ödemi, beyin eziklikleri var. Bu, ameliyatla tedavi edilecek bir durum değil. Yoğun bakımda tedavisi devam edecek. Anti ödem tedavisi sürüyor. Bu tedavinin sonunda kesin bir şekilde konuşacağız.''

Akarsu'yu ''geri döndürünceye kadar yoğun bakımda tutacaklarını'' anlatan Dr. Servet, ''Beyin, uzunca süre oksijensiz kalmış. Bu travmada beynin uzun süre oksijensiz kalması, ödem oluşmasında ek bir faktör. Felç durumu ile ilgili kısmi bilinç döndükten sonra kesin konuşabiliriz. Beyindeki yaralanma belli bir bölgede olursa, bu yaralanma, bunu oluşturur diyebiliriz. Ancak yaralanma yaygın olduğu için hangi bölgelerde ne gibi etki bırakacağını şu anda söylemek mümkün değil'' dedi.

A.A.
--spoiler--

http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2007/06/30
beyoğlu'nda güneş gözlüğüyle kasılırken çok lafımı yemiş müzisyen kişisi. önceden her ne kadar sevmiyor olsamda, ölüm tehlikesi olayı insanlığımı tavan yaptırdı. tüm samimiyetimle acil şifalar.
geçirdiği kazada iki kişi hayatını kaybetmiştir.
son albümündeki iki şarkıyla beni benden alan insan. vurdumen dibine kadari ve kayboldum şarkısındaki ölüm temasını fazla içerlemiş sanki. allah acil şifalar versin..

Dokun bana çırılçıplak
Hisset beni korkusuzca
Bırak aksın zaman
Teslim oldum ben sana

Yara oldum
Kanar oldum
Senin içinde akar oldum
Kayboldum
Kendimi arar oldum
Senin içinde yakar oldum
Ölüm oldum
Öldürür oldum
Senin içinde ölür oldum
Zaman oldum
Akar oldum
Senin içinde durur oldum...
An itibariyle, bütün haber programlarında kaza haberlerinin yayınlandığı kendisine acil şifalar dilediğimiz, sol frame de adını gördükçe yüreğimi agzima getirten insan.. Hayati tehlikesi halen devam etmektedir sebebini bilmediğim bir üzüntü içersindeyim umarım kazadan sonra kalıcı bir hasar yaşamaz hem fiziki hem ruhsal..
hastanede:

görsel
kendisiyle aynı araçta bulunanların yaşı da 20 ve 37 ymiş. allah rahmet eylesin.
kaza haberiyle akıllara hemen kerim tekin gelmiş ve kalpte feci acıya yol açmıştır.
barışa da allah acil şifalar versin. dualarımız onunla.
27 yaşın bir rocker için ne kadar kritik bir dönemeç olduğunu bir kez daha hatırlatan adam.

umarım bu kritik dönemeci çabucak ve hasarsız atlatır. ama maalesef doktoru yaşamasının mucizelere bağlı olduğunu söylemiş.

allah'tan umut kesilmez demekten başka çare yok. acil şifalar.
ajdarların, bayhanların, göt gösterme sevdalısı kokoşların düdüğünü öttürdüğü popstar türevi yarışmaların bu ülkeye kazandırdığı belki de tek yetenek bu adam. sesinden, oyunculuğundan öte, sanatçı diye adlandırılan çoğu zerzavatta bulunmayan karakter erdemi fazlasıyla mevcuttur. şu an için yapabileceğimiz tek şey dua etmek. allah ilk cümlenin yüklemine ti ekini ekletmesin.
doktorların son açıklamasına göre, dün geceye oranla beynindeki ödem sayısı artmış ve ödemi yenmek için uygulanan ilaç tedavisi başarılı olamıyor. allah yardımcısı olsun ve sevdiklerine bağışlasın.
adam gibi bir şarkıcı bulunmayan piyasada başına çok üzücü bir kaza gelmiş sanatçı. umarım durumu daha kötüye gitmez.
ağır bir kaza geçirerek seven sevmeyen herkesi üzüntüye boğan müzisyen. dün gece can sıkıntısından normalde izlemememe rağmen yalancı yarim dizisinde görüp sabah haberlerde duyunca daha bir kötü oldum. umarım en kısa sürede iyileşir. hoş iyileşse de bu kadar hasarla nasıl bir hayat yaşar bilinmez, hakkında hayırlısı olsun. ölenler için de allah rahmet eylesin.
ölümüyle ilgili hiç haber bulunmayan şarkıcı.
ölüm haberi ajanslara yansımadığı için hâlâ içimizde umut taşıtan şarkıcı. ölme. lütfen.
hastane koridorundan bir görüntü: (merve sevi ve diziden bir oyuncu arkadaşı)

http://www.internethaber....ages/other/untitled-3.jpg

kullandığı araba:

http://www.internethaber....tled-3.20070630140508.jpg

çarpan kamyon:

http://www.internethaber....ages/other/untitled-4.jpg