bugün

özellikle sonundaki surat ifadeleriyle kopartan video.
(bkz: ne me quitte pas)
"di mi lan tandu" denilen sakallı şahsın adının hakkatten tansu olduğu söylenen, piyanistin ciddiyetin doruğunda olan biri olduğu görülen ve sağdaki elemanın da koray candemire benzese de daha yakışıklı olduğu aşikar bir video.
izledikten sonra aile arkadaş eş dost çevremde herkese izletip bu zevkten kimseyi mahrum bırakmak istemediğim, sağdaki elemanın harbiden yakışıklı olduğu, piyanoyla muhattap elemanın istifini hiç bozmadığı, eskiden sevdiğim bir şarkıyı benim için "di mi lan tanduu elektruk geldu" diye anmama sebebiyet veren, youtube'da veya herhangi bir yerde eşi benzeri görülmemiş, her gün ilaç niyetine üst üste alınası video.
(bkz: sütü seven kamyoncu)
son zamanlarda duymaya alışık olmadığımız söz.

x:abi dönüşte falan filan mağzaya uğrasana.
y:ne alcan lan ordan he lombak'ın 65465464 sayısı dimi.
x:yok abi bana kitap al
y:!?!?!?!
çok komiktir, evettir, hakan şükür, levent kırca tarzı esprilerin tek rakibidir hatta...
çok meşhur olan söz öbeğinin çıkış çalışması. nitekim üniversite fotokopicilerinde sınav zamanını fırsat bilen bazı uyanıklar bu lafı söylediklerinde kalabalıktan ufak tefek yarılmalar olur sayelerinde. **
yaratıcı türk gençliğinin yaptığı bir başyapıt.
(bkz: di mi lan tansu)
bir emir kipi
(bkz: sen kimsin lan!)
piyano çalan elemanın notaları birebir bastığı konusunda insanı hayrete düşüren, youtube da ortalığı kırıp geçiren ve benim de favorilerimden birisi olan videodur. *

video tekrar izlendikten sonraki edit: ayrıca piyano çalan eleman elindeki sigarayla piyanistlikte çığır açacağa benziyor.
bir diğer bilkent klasiği. daha da güzeli için (bkz: sütü seven kamyoncu)
kitap okuma oranının yerlerde süründüğü türkiye' de duyulması neredeyse imkansız söz.
şarkı söyleyenin yanındaki elemanın surat ifadesiyle yaran video..
çok güzel..
(bkz: gül gül öldük)
bu sarkıyı* candan ercetin de, fransızca sarkılardan olusan albumunde seslendirmiştir.
yalova'da son çıkan kitapların bile 5liraya satıldığı bir fuarı gören genç kızın babasına yakarışı. * * *
kocaeli üniversitesi öğrencilerinin yaptığı bir klip parçası...
bir grup yurdum gencinin yarattığı videodur.

daha da gülemek için;
(bkz: esmeralda)
yurtdışında yabancıların bizler kendi aramızda türkçe konuştuğumuzda neden bizi fransız sanndıklarını kanıtlayan olay. bu ve bunun gibi birçok video genellikle fransızcadır. biz bile dönüştürebiliyoruz türkçeye. kaldı ki yabancılar...
bana sevdiğini söyle
Julia Quinn
*
- kısa fil daşşüa .*
oyuncular:
(bkz: ömür cedimağar)
(bkz: tansu tuncel)
(bkz: volkan öge)

ve 3 in 1 için (bkz: batesmotelpro)
(bkz: ah anam lahanam)
haydi kızlar okula kampanyasından sonra başlığı açan şahsiyete bana kitap al kampanyası düzenlenmesidir.