bugün

evet cicişler...

güzel bir birliktelikle başlayan ilişkinin doğal sonucu olarak sıra sekse gelince hatun kişinin dudaklarından dökülen "ama ben bakireyim" cümlesini duyan er kişinin doğal olarak içinde oluşan hissiyattır.

tecrübelerime dayanarak rahatça söyleyebilirim ki, bakire kişi bekaretini er yada gerç bir gün kaybettiğinde "aa bu muymuş lan bakirelik!" diyecektir ve sevişmeden geçirdiği senelere lanet okuyacaktır.

"bekaret benim için önemlidir, sadece kocama veririm." diyen beyni örümcek bağlamış kızlara hiç cevap bile vermiyorum. onların, beyinleri gibi vajinaları da örümcek bağlamıştır.
Kendi bacısından da nefret etme durumudur.
ekşi sözlüğün lara gofret ini akıllara getiren başlık ve entry bütünü.
hardcore abazan eylemidir.
bu tür yeni keşfedilmiştir. bölünerek çoğalırlar. koloni halinde yaşayanların yanı sıra bireysel takılan cinsleri de vardır.
bisiklete binmekten bile nefret edecek hale gelen kız tipi (bkz: bakire olmak istemiyorum)
kruru kuru sevgi sözcüklerinin de bir yere kadar olduğunu anlayan esmer kaslı erkeğin haykırışı.
hiçbir zaman ulaşamayacaklarını bilen kişilerde oluşan nefrettir.

bakire olupta başka herhaltı yiyenlerden bahsetmiyorum. harbici bakirelerden bahsediyorum.
bu kızları görünce ezik gençlik sinir olur. çünkü bunlara ulaşmak kendilerinin bulunduğu serserilik çerçevesinde mümkün değildir.
kendilerinin yatağa attığı kızlar herzaman ortalama 30-40 kişi tarafından kullanılmış olur. ama kendileri her zaman 2-3 falan sanırlar bu rakamı.

güzel olana , saf olana , dokunulmamış olana hiçbir zaman yaklaşamayacaklarını bildikleri için ölümüne nefret ederler.

sonuç olarak nefret etmek için yeterince bahaneleri vardır ama hepsi kendilerine has bahaneler olup genele yayılması mümkün değildir.
chuck bass olmamaktır.
kadınları sadece cinsel meta olarak görenlerin nefretidir.
modayla uzaktan yakından alakalı olmayan aklı selim bir görüştür.
geri zekalılıktır. tamam bekareti önemsemeyebilirsin. kimsenin bir şey dediği yok ama bakireden nefret etmek nedir lan? bu tipler kız çocukları olduğunda hemen kızın bir tarafına parmaklarını sokarlar. malum, insan kendi çocuğundan nefret edemez değil mi? *
kerhaneye dünürcü gönderecek yazar.
aslında ergenlik döneminde yaşanan sendromlar sonucu bu hale gelmiş bünyeye sövmemek gerek.

bir düşünün bunu yazan yazarımsı şey hayatında hiç sevişememiş. üstelik hep aynı bahane ile " ben bakireyim" düşünün şimdi. sevişiyorsunuz etrafınızda ki herkes sevişmiş siz daha gol atamamışsınız tabi uzanamadığınız ciğere mındar diyeceksiniz. bir de seviştikten sonra kızlar bu muydu ? bekaret diyecekler ve keşke sevişseydik daha önce ne güzelmiş diyeckelermiş bak sen arkadaş sex gurusu rocco sanırım.

gitmemek lazım üstüne yazık...
(bkz: irrite olmak)
önüne gelene çakıp, sonra bakire arayanlardan daha adamdır.