bugün

anne olanların asla kuramayacağı cümlecik...

(bkz: zügürt tesellisi)
ölmek üzere olduğunu babaya iletme cümlesi. mübalağalı gibi.
Allah bağışlasın diyeceğim güzel haber. Allah analı babalı büyütsün.
Hayırlı olsun.

Erkek olursa adını sinan koyar mısın?
(bkz: babanın babalara gelmesi)

allah analı babalı büyütsün.
Hayırlı olmasını dileriz.

Allah bir gün inşallah böyle güzel bir haberi eşim olacak insanla paylaşmayı bana da nasip eder.
hayırlı olmasını dilediğim durum. allah analı babalı büyütsün inşallah. rabbim hepimize nasip etsin.
adamın sevinci sözlüğe taşmış, Allah analı babalı büyütsün.
baba olan şahsın sözlüğe haykırışı.

aramıza hoşgeldin kardeş. benim oğlan da 16 aylık. peşine koşturmakla günümüz geçiyor.
baba olmak sorumluluk ister. bundan sonraki hayatında planlarına dahil olacak minik bir yavru var artık.
(bkz: en az üç çocuk)
Kıskandırıcı yazar durumu.
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsindir.
Ailesine, dinine bağlı vatana,millete hayırlı bir çocuk olmasını temenni eder ebeveynlerini tebrik ederiz.darısı başımıza inşallah.
hayırlı olsun, çok çok çok hayırlı olsun, ALLAH analı babalı büyütsün.

bana noluyosa bende duygulandım lan.
allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun.
Allah analı babalı büyütsün ve bize de nasip etsin dediğim olay.

Baba olmak güzel duygudur lan.
Düşünsenize birilerinin sürekli kahramanı oluyorsunuz.
Hayırlı olsun inşallah. Güzel, sağlıklı, vatanına milleyine hayırlı bir evlat olur.
Allah'ın her erkeğe nasip etmesini dilediğim olay.Allah bağışlasın.Umarım kız olur.Yani ben kız olmasını isterdim o nedenle böyle söylüyorum.
beni nedense inanılmaz sevindiren haykırış. tanımam etmem yazarı ama hayırlı evlat olur inşallah. düğün haberini de alırız umarım. kız olursa düğününde iki damla yaş süzülür gözümüzden erkek olursa içer içer kız tarafını döveriz, ne bileyim sırtını yumruklarız en kötü.

çok uzadı, velhasıl allah analı babalı büyütsün. hayırlı olsun.
millet dogru kisiyi bulup evlenmis cocuk bile yapmis da sevincini haykiriyor. tüm kiskancliga ragmen;

hayirli olsun sevgili yazar sag salim kucaginiza alirsiniz umarim, sevincleriniz bol olsun.
allah analı babalı büyütsün lan diyerek cevaplanması gereken müjdeli bir haberdir.
sağ salim katılır inşallah aranıza. çok mutlu olduk yazar kardeş. allah analı babalı büyütsün.
allah hayirli evlat etsin.
malatya'ya coffemania açıldığını öğrenmemizi sağlayan haber.

(bkz: lan mı canın sağ olsun)
(bkz: yazık lan kimin çocuğuysa) *
hayırlı olsun . istanbul maltepe ye paket servisin var mı?
insallah analı babalı olur hayırlı olsun.

(bkz: tebrik ederim)