bugün

Kız veya erkek farkı gözetmeksizin karaktersiz, aklı sürekli cinsellikte olan basit şahıslardır. Açık ve net. Yahu insan aşık olmadıpı biriyle niye sevişir? Git mastürbasyon yap. Emin ol o daha zevkli. Tabi cahiller ne bilecek sevdiği kişi ile seks yapmanın, sevişmenin zevkini, hazzını...
karakterle alakası olmayan durum. kişisel tercih saygı duyacaksın lan!
Aşk cinselliği yüceltmekle ilgili bir durum. Bir insan size seksi geliyorsa onu yücelterek gözünüzde büyütmeyin sonrası hüsran oluyor.
Aşk ve seks. Sanmıyorum bir arada uyum içinde olacağını.
Karşısındakini sadece cinsel ihtiyacını karşılamak için kullanan şahıs.
zor değildir, sonuçta sevdiğin başkasıyla sevişiyor. hemde asla sevemeyeceğin biri. görsen belki de kafasını patlatacağın biri.
Ruhsuz ve midesiz. ..
ortada aşk olmadığı halde bazılarına karşı cinsel çekim hissetmek olası, sevişip sevişmemek sizin kararınız olsa da garipsenecek bir durum değildir.
libido varsa sorun yok.
burada çıkıp yok genelde erkekler yapıyor bunu filan diyenler oluyor. kusura bakmayın kızlar ama erkekler kendi kendileriyle yada erkeklerle sevişmiyorlar gay ve ya biseksüel değillerse. siz de her seviştiğiniz erkeğe aşık olmuyorsunuz kusura bakmayın. ha aşık olduğunuz erkekle sevişirsiniz ama burada erdem timsali duruşlar yapanların da o aşık olduğu erkekleri midesiz ve şerefsiz diye nitelendirdikleri erkeklerle aldatanlar da var yani.
sevişmenin önemini kavrayamamış insandır. onun için spor gibi bir aktivitedir.
Herkesin hayatına kimse karışamaz.
Aşık olmadığı biri/birileriyle zaman zaman sevişen şahıs olarak çöpe atılmam gerektiğini savunan arkadaşlarıma nazikçe selam ederim.

O işler öyle işlemeyebiliyor güzel arkadaşım. Mahalle kazanovası ağzıyla konuşmuyorum; fakat bazen karşı tarafı yalnız sendeki başka hisleri karşılaması için isteyebiliyorsun. Bu sırf seks değil yalnızlık da olabilir tabii. Gerçi ben sırf seks için istiyorum genelde. Çöplükten bol metanlı geceler diliyorum.
' Özgür yaşam ' barınağına sığınarak sömürgeci faaliyetlerin duygular üzerinde de kullanılabileceğini bizzat yaşayarak ispatlamış, insanlara bakış açısı itibariyle gözleri aşağı şekilde şaşılaşmış, heykelini dikseniz acizliği bir ömür tereddütsüz temsil edecek olan insan tipidir.
(bkz: )fuckbuddy
Bir teoman şarkısını hatirlatmaktadir;
"Her zaman kolay değil sevmeden sevişmek..."
Başka takımın maçını izlemek gibidir.

Futbol izlemeyi seversin ama tuttuğun takımın futbolunu izlemek daha çok keyif verir, heyecanlanırsın.
sadece sevişmek ve spermlerini vücuttan atmak isteyen şahıstır. emin olun içeride kalınca daha büyük sorunlar çıkıyor...
Ihtiyaç karşılamak için kendisini seven* insanı kullanan karaktersiz şahıs.
Sadece işimiz görülsün diyen kişidir, duygu olmayınca böyle olur.
kabahatler kanununa göre suç işleyen şahıstır.
namussuzdur .
soyle bir baktigimda sozlugun yarisiindan fazlasinin tu kaka dedigi sahistir.biz mi yanlis goruyoz yoksa gunlik hayatta heryer bu tiplerden kayniyor ama bakilirsa oldukca gizli bir takim gizli sevisiciler insani bunlar burdaki herkes sutten cikmis akkasik zira.
O anda icinde bulunulan duruma ve hormon duzeyine gore gayet normal olan durumdur.hem kadin hem erkek icin gecerlidir.dogrulugu yanlisligi ayri bir konudur.
sonundaki pişmanlığı düşünemeyen hayvancıldır.