bugün

ilk kez tam anlamıyla yakalandığım hastalık. kelebekler uçuşuyor böyle.
karşılıklı ise dadından yenmez.
aslında olsa da yesek...
--spoiler--
sayfalarca mutluluk , aşk , özlem ile ilgili not düşüyorum.

aslında çoktan tamamlanmış bir puzzle’ı tekrar ve tekrar oynamaktan zevk alıyorum.

--spoiler--
tuhaflaşan dünya gezegeninde, artık, bilgi gibi parayla alınıp-satılabilen bir şey haline gelmiştir.
seni öyle sevdim öylesine sevdim ki ey tanrı sana olan aşkım aşkların en büyüğüne nefrete dönüştü ben de adını şeytan koydum.
tramvaydaki beyaz bereli kız...
bir çocuk masumiyeti,
iradeyi, mantığı aşan bir tutku,
sonsuza uzanan şefkat,
sürgününü geri çağıran asli vatan,
vuslat.
eee üstad ne demiş : "Güzelliğin on para etmez bendeki bu aşk olmasa"
annen babandan çok seni düşünüyosa aşıktır o sana. ya da ilk uzun ilişkisindir ondan mı böyledir bilinmez.
Yaşamadan tarifi imkansız ama masalın büyüsü bozulduğunda çok ağır bir yük.
(bkz: ever never forever)

yalandır aşk. ihanettir. tüm sonlar yok oluşa uzanır ki en sevmediğim aşk destanlarıdır. ne mecnun çöllere düştü, ne de ferhat dağları deldi. biz hep olmasını istediğimiz şeyin rüyasıyla vakit harcadık.
536 400 saniye kalmasıdır vuslata.
tatlı bir hüzün..
dünyanın en güzel duygusudur aşk. sevmek, aşık olmak sevilen kişiye yapılacak en güzel duadır, duygudur.
sözlük istatistiklerime göre geceleri yoğunluğu artan duygudur.
şizofrenik olanından uzak durulması gereken kavram.
varlığını geçtim varlığının ihtimali bile insanın kafasında binbir türlü soruya sebep olandır.
anlamlı duygudur.
aşk;

mumdan kayıkla nehri geçmektir
nerden hayatıma girdi bu duygu bilmiyorum. ama yinede güzelsin aşk, seni yaşamayı seviyorum.
sabah sabah etrafta görülmesiyle yine kim eyleme dönüştürdü lan bunu gibi bir hışımla klavyeye atılmayı sağlayan, bir çok şiire şarkıya başlık olan duygu.
love never die.
aşık olanların bile tanımlarken güçlü çekeceği tanımdır. zordur. çok zordur.
aşık olanların bile tanımlarken güçlü çekeceği tanımdır. zordur. çok zordur.
aşk ulaşamadığın ve hicbir zaman ulaşamayacagındır ulaştığında aşk olmaz, aşk icin savaşırsın ama ona elini uzatip dokunursan bu aşk olmaz.