bugün

herkesin merak ettiği soru. malum bu devirde herkes aşık.
yılın rekorunu kırıp bu acıyı 3 günde atlatıcam. yarın 3. günü olacak. bakalım hayırlısı.
Ikizler burcu kadini icin sadece bir gece.
hd aşk acısı çekmek kaliteye göre değişir.
hayatınıza yeni bir aşk girene kadar.kimseyi ömür boyu sevemezsiniz.
aşk acısı, diğer acılara benzemez yeğeeeeen. kopan parçanın tamiri olmadığı gibi yenilenmesi de imkansızdır. eğer gerçekten seviyorsan o acı hep seninle gelecek, bulutlara eşlik eden yağmur gibi olacaksınız bundan sonra.
bir güne unuturum silerim. başka insan mı yok mantıklı olun amk.
rivayete göre, ilişki süresinin yarısına tekabül eden süredir.

istisnalar kaideyi bozmaz.
bu konuya ciddi ciddi cevap vermek gerekiyor aslında.
aşk acısı çekenlerin, çaresizlik içinde okuyacaklarını biliyorum..
aşk acısını iphone serilerine benzetebiliriz.
mesela iphone 4, piyasaya sürüldü.
"en iyi telefon bende amk" diyorsunuz,
güncellemeler geliyor, telefon yardırmaya devam ediyor.
sonra bi bakıyorsunuz, apple iphone 4s'ini piyasaya sürmüş.
bir güncelleme daha geliyor, apple sizin elinizdeki telefonun anasını sikiyor.
yavaş oğlu yavaş, berbat bir cihaz haline dönüşüyor, 40 yıllık iphone oluyor alcatel.
bunalıma giriyorsunuz, satıp veya kırıp (çaldırmak da tercih edilebilir) iphone 4s alıyorsunuz ve acılarınızdan kurtuluyorsunuz.
bu olay model yükseldikçe böyle devam eder...
gelelim aşk mevzuuna.. aynı mantıkla çalışıyor; yeni model gelmeden, eski modelden kurtulamıyorsunuz. güncelleme çabaları sonuç vermiyor, dipsiz bir kuyu gibi sizi içine çekiyor ve yeni modele geçmediğiniz zaman bu kuyuda boğuluyorsunuz.

mayıs 2013, büyük aşk acısı içindeyim.
geçmeyecek, bitmeyecek diyorum.
"siki tuttuk", "bittim ben bu sefer", "hayatım mahvoldu" diyerek geziyorum ortalıklarda.
sonra bir kadın tanıdım, aşık oldum. 4-5 aydır keyfim yerinde, o hani mayıs acısı vardı ya, o işte artık yok.
bitti gitti, unutuldu.
belki şu an deli divane sevdiğim kadınla da aynı şeyleri yaşarım; onu zaman gösterir..
ama yenisini bulmadan, eskisi unutulmuyor.

platonik aşk için diyebilecek çok şey yok,
o arkadaşlar hepten yarrağı bütün olarak yemişler.
geçmiş ola...
yapılan araştırmalara göre sevgiliyle geçirilen sürenin yarısı kadar zamanda aşk acısının tam anlamıyla bittiği gözlemlenmiş. 3 yıllık bir ilişkinin acı süresi 1,5 yıl sürecekse bu mantıklı. ama 24 saat süren bir ilişkinin ardından 12 saat üzülüneleceğini kimse beklemez tabiki.
Kisisinden kisisine degisir. Eger gercekten seviyorsa yeni birini sevene kadar gecmez. Hele severek ayrilirsa hic kolay olmaz. Ama 2 3 gunde ask acisini unutup yeni birilerini bulanlar da var. Tabi onlarin ne kadar sevdigi de tartisalabilir. Ama yeni birini buldugunda kim bu gozlerindeki yabanci diye de sorarlar.
aşkın acı olduğu zannı üzerinden verilmiş süredir. Aşk; mutluluktur, sevinçtir. Aşk - aşık olunan olmasada- acı değildir.
öldürmeyen acı beni adam eder diyorum. ne kadar sürerse sürsün alışıyor insan, unutmak ayrı mevzu.
yapılan araştırma ve mantıken ilişkinin yarısı kadar zaman sürer. ama aşkta mantık aranmaz bundandır ki ilişkinin iki katı zamanda unutanda vardır. *
Yenisi gelene kadar, yani sana bagli.
ilaçla 1 hafta, ilaçsız 7 gün. Sanki bu başka yerdeydi..ama olsun buraya da uydu.
2 gün en fazlası.
ilişkiden sonraki sarhoşluklar esnasında, hatırlamadağın ilk sarhoşlukta unutmuşsun demektir. bu geçen sürede unutma süresidir. kişiye göre değişir.
sürülen vazelin miktarına göre değişir.
gün mü?
yaşanan şey gerçekten aşk ise, gün geçerli bir ölçek olmayabilir.
1 gece. sadece 1 gece.
ortalama 7 gündür. erkekseniz 5 kadınsanız 10 günden fazla aşk acısı çekiyorsanız kusra bakmayın; o sizin mallığınızdır.
Bünyeden bünyeye değişir. ilişkinin süresi ve derinliğinede bağlı. Aldatılmışsanız baya koyar ama.
3 haftadır çektiğim acı.
2 yıl süren de var 1 hafta süren de var.
birkaç gün aşk acısı çektim, bitti diyenler... aşk değil sizinki.

6 ay fikri iyi. sayılı gün. geçer inşallah.

ama ilişkinin yarısı kadar süre pek fena. 4.5 yıl daha heba edemem onun uğruna.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar