bugün

elde nasır olduğunda anlaşılabilecek durum.
Bankaya gittigin zaman birden fazla sira numarasi almak. Sonra biriyle muhabbet kurmak icin bunu ona vermek. Bu ayrica sevap hanenizi guclendirir. Bir tasla iki kus.
- evde gün içinde telefonun koyulduğu yeri unutmak.

- film/dizi arşivinin rakipsiz olmaya başlaması.

- günün en enerji harcanılası saatlerini sadece kitap, dergi veya gazete okuyarak geçirmek.

- sevgililere yancılık yaparken bir anda oluşan ağır kalp ağrısı.

- saçı sakalı salmak, gömleği vs. kırışık kırışık giymek.

- abur cubura dadanmak.

- herhangi bir yere sevgili sahibi olunmadığı için çağrılmamak, dışlanmak.
Telefonun sarjinin bir haftada zor bitmesidir.
Telefon rehberine baktığınızda konuşacak kimseyi bulamamak.
Tuvaletin kapısı açık sıçmak.
sosyal ortamda ingilizce nik almak.
(bkz: ben bu yazıyı sevgilime yazdım) entrylerini seri eksi oylamaktır.
hayatınızda meydana gelecek olan en küçük bir sosyal aktiviteyi heyacanla beklemektir.
Çıkan kaşları ve bıyıkları "nasıl olsa yüzüme o kadar yakından bakacak biri yok" diyerek almayı birkaç gün ertelemek.
evde oturarak sözlüğe girmek.
banyoda kalma süresinin 1 saati geçmesi.
(bkz: burhan altıntop)
alınan bir ekmeği bile bitirememek.
Alışveriş merkezlerindeki pahalı mağazaları tespit edip sevgilim olunca hediye alınmayacaklar kategorisi oluşturmaktır.
telefonunu evde unutunca umursamiyorsan ağır yalnizdindir.
an itibariyle sözlükte olmak. hadi ben kod yazıyorum, çizim yapıyorum, müzik dinliyorum, müzik yapıyorum, öyle entry giriyorum, siz ne yapıyonuz lan ? bi sorun kendinize ? ha sormayıp, yazıma tav olacaksanız, ağır yalnızlık belirtileri var sende adamım, gel otur şuraya, anlat, çay sigara yapak. ne viski mi, oha lan çok sert. hem bugün salı, daha erken, bi dakka yönetmen uyardı çarşambaymış lan bugün.
sıkıntıdan paintte pablo picasso ya da salvador dali tarzı fotoğraflar çizmek.
fotoğraflarla konuşmak.
Gece yatmadan once hirsiz gelse naparim diye plan kurmak . Yanliz olmayan biri sevgilisini dusunur.
Tek basina, Müzik açip hunharca dans etmek.
Hunharca gülmek.
sözlüğe girip acaba başlık ne ?kimler ne yazmış güler miyim onlarada mutlu olurmuyum diye bakmak eski dostları özlemek camış gibi oturmak
Satrançta her iki tarafı oynamak.
kapıları deli gibi kilitlemek.
kedi ile sohbet etmek, ofiste dilin dışarıda ayaklarını sürterek gezmek, telefon şarjı desem yeter, bi de istediğin saçma uyduruk yemekleri yapabilme özgürlüğü.