bugün

kardeşim yanlış anlamayın ama bir hayat kadını vurdurunca postası 80-90 arası olsa günlük 2 kere yapsa 160-180 arası zaten olacak aylık 25 gün yapsa 4000-4500 arası kazanacak. ulan şimdi bi işçi 8-10 saat çalışıp 1300 tl alıyor ve ayda 4 gün tatili oluyor. O mu vurduruyor yoksa hayat kadını mı belli değil.
imam derim kesinlikle

Ezan okuma yok merkezi sistem
Bir cuma namazı var
3 bin lira maaş.
Milletvekili şüphesiz listede birinciliği kimseye kaptırmayacaktır.
Bilgi islem.

Sisteminizi kurduktan sonra resmen yatarsiniz. Yani ben yatiyorum. Hatta world of warcraft oynuyorum sirkette.
öğretmenlik. üstüne tanımam.
Cumhurbaşkanlığına bağlı çalışan herkes.
Bir öğretmenlik değildir.
Arkadaşım yapıyo çok iyi kazanıyor (bkz: gurme)
diyanet işleri başkanlığı. hiç bir şey yapmıyorsun üç yüz bin küsür dolarlık merso veriyorlar mayışın o biçim itibarın var devlet kademelerinde bile.. arada sırada saçma sapan bir hutbeler ver tamam gerisi yatış..
imam

öğretmen

hayatın garanti.
Bana göre hırsızlardır.
Ayrıca memur demişler ama bir gün o memur diyen arkadaşlar adliyelere uğrasınlar ama öyle bi bakıp çıkmayarak, sabah mesai başlangıcından, akşam mesai bitimine kadar.
- Kısa yoldan büyük para kazanmamız lazım. Bakın dikkat buyurun kardeşlerim az çalışıp çok para kazanalım demiyorum. Mümkünse hiç çalışmayıp çok kazanalım.
+ Bizim siyasetle işimiz olmaz. Bize göre değil.

(bkz: Kardeş Payı)
Jigolodur.
(bkz: imam)

Adam hem para kazanıyor hem ahireti kurtarıyor.

En önemlisi de mevzuat hep aynı. Hiç güncellenmiyor.
rehber ve beden eğitimi öğretmenleridir. yani f/p oranına göre bence çok kazanıyorlar.
Forex derim saniyeler içerisinde para kazanıyorsun.

http://www.e-parakazanmak...-ile-para-kazanan-var-mi/
tartışmasız Milletvekilleri. maalesef şuanda oturmaktan başka bir şey yapmıyorlar.
Cumhurbaşkanıdır tartışmasız. Her şeyi danışmanların ayarlar, sen çıkıp verilen yazıyı okursun. Ha, kendimden de bir şeyler katayım diyorsan " eeeey + herhangi bir ülke ismine seslenebilirsin " en son da allahuakbar dersen, daha da inmezsin o koltuktan.
Ev hanımlığı hehehehe.
dünyaya kadın olarak gelmek.
öğretmenlik diyenleri görüyorum, çok düz mantıkla konuşulmuş. home oficce calısanlar kat kat fazla kazanıyorlar.
Rehber amca Bursa da 2 saat bir şeyler anlatıyor bin lira para aldı gruplardan.
Danışmanlık,üstüne oruspu çocukluğu da default geliyor
taşlı ve manyetolu çakmak yetkili servisliği. ayda 15000 20000 tl kazanıyorum. manyetolu çakmaklar daha çok kazandırıyor.
(bkz: seksörlük)
Civciv cinsiyeti ayırıcısı. Ayda 15-20 bin lira maaş. Ne kadar zor olabilir ki sonuçta %50 şansın var .