bugün

(bkz: ortalık orospusu)
uuserların arasında fikir ayrılıklarının olduğunun kanıtıdır.
çok ince bir espiriyi yakalamış olanlar ile olamayanların oyladığı entry de olabilir.
herkesin ayni seyi düsünmemesinin çok normal oldugu gibi gayet normal olan bir durumdur.
yazarın çelişkiye düşüren durumdur
(bkz: nötr)
(bkz: ayni entry nin ayni anda arti ve eksi almasi)
(bkz: yorum farkı) *
sözlüğün zevkli bir şey olmasını sağlayan durumdur. aksi halde entry girsen ne, girmesen ne.. sonuç belli zaten..
(bkz: nötrleme)
futbolcu olan yazarın iletisidir. * * *
eksilerin artıları götürmesiyle entry nin nötrleşmesine sebep olur.

garip bir şekilde bir entry m ne kadar artı alıyorsa o kadar da eksi alıyor. nötrlendim. bakıp mı yapılıyor anlamadım. *
son iyi oylanan ve son kötü oylanan entrylerin hepsi aynı olunca daha da hoşlaşan durumdur. ama eksiler daha bir hoşa gider kimi zaman. demek ki birilerine dokunuyormuşum diye düşündürür.
farklı düşünceleri barındıran platformlarda doğal karşılanması gereken durum. başkalarının düşünceleri de olabileceğini ve herkesin aynı düşünmediğini idrak ettiğimiz zaman tartışmalar seviyeli ve problemler çözümlü olacaktır.
bırakın ülkeyi, sözlükte bile çok sayıda zıt görüşte kişiliklerin barındığının göstergesidir..
yazdığınız yazının birçok kez beğenilmiş ancak ardından silik durumuna geçmesi gibi bir olaydır.bu daha beter bir olaydır sanırım...
sözlükte bulunan zıt görüşlerin varlığını kanıtlar.iyi midir kötü müdür tartışılır.tartışamaya gerek var mıdır.o da sorgulanır lakin bir konu vardır çeşitlilik güzel şeydir farklı fikirleri doğurur.ancak yazar için biraz tuhaftır."eeee artık anlayana kaardeşim."der geçer.olur biter.
fikir fanatikliği sonucu benim lisanımdan olanı beğenirim, benim lisanımdan olmayanı beğenmem algısının sonucu ortaya çıkan durumdur. halbuki bizim düşüncemizi savunmayan ama güzel kotarılmış sözler vardır ve onlar alkışlanmalıdır.
kötü oy verildiğini görünce kafada yankılanan ses "salaklar"
iyi oy verenleri görünce kafada yankılanan ses "heheh iyi iyi benim kafada elemanlarda var sitede bak görüyon mu?"
eksi verenin kişiliğini ve tipini açıklar bazen. örneğin; erkek vücudundaki defoları yazar da eksi alırsanız, eksi verenin defolu olduğu ortaya çıkar. artı verenler de, kadınlar ve defosuz erkeklerdir. * *
mesela takımlar hakkındaki yazılar buna en güzel örnektir.galatasaray veya fenerbahçe iyi dersiniz o takımlı olanlar (+) o takımlı olmayan ve o takımla rekabet halinde bulununlar (-) verir.
mutlak olması gereken durumdur herkes aynı düşünceye sahip olsaydı bu sözlük olmazdı zaten.
zevklerin ve renklerin tartışılmaması gereken bir dünyada, insanların kendi beğenilerinin en iyisi olduğuna kanaat getirebildiği günümüzde, kendi üzerine alınıp alınmama, gocunup gocunmama gibi kutuplaşmalara gidilebileceği açısından da değerlendirilmesi gereken başlık. Bazı bazı duygusal sebepleri de vardır.

ÖR: Fenerbahçe ile ilgili bir övgüye, fenerbahçeliler (+) oy verirken , digerlerinin (-) oy vermesi.
özellikle fanatikleşme, kamplaşma egilimlerinin sıklıkla görüldügü futbol, siyaset, yaşam üçgeninle ilgili yazılan entrylerde sıklıkla görülen eylemdir. örnegin aşagıdaki gibi entry örnekleri de üçgenin futbol ayagına ilişkindir.

(#3162079)

(#3157609)
siyaset, futbol, din. kaçınılmaz üçlü.