bugün

yeni yazar imiş, hoşgelmiş.

edit: kime hoşgelmiş desem böyle ilginç model çıkması da ayrı konu tabi.
hoş gelmiş sefa getirmiş, severek izliyoruz kendisini. özellikle cemaat hakkında yazdıkları için karması epey bi eksilerde olacak olan yazar. **
gecenin bir vakti #3820118 nolu entry'si ile dikkatleri üzerine çeken yazar. küfür yeme ihtimali yüksektir.
sözlüğe son derece hızlı bir giriş yapmış yazar. ayran verin arkadaşa.

(bkz: hoş gelmiş)
fettullah gülen'e toz kondurmayan, recep tayyip erdoğan'la che'yi aynı kulvara sokan, anlaşıldığı kadarıyla gayet renkli bir kişilik.

(bkz: şaka mısın)
dikkat çekiyorum sazan avlıyorum anlayışının son örneklerinden. cevap vermek gerekir bazen ki okuyanlar bu admaı böyle ulu biri zannetmesin.
ironik midir komik midir anlaşılamamıştır henüz.
hos gelmis besinci nesil yazari.
sozlugu karistirmaya gelmis bi yazar oldugu cok barizdir; lakin orasi beni ilgilendirmiyor artik, zira bagisiklik kazandik boylelerine. beni ilgilendiren kismi ise sudur: surekli siyasi entry girdigi gerekcesiyle sozluk formatina uymadigindan, silinmesi gerekiyor.

cunku ne denmisti? "surekli siyasi entry veya futbol icerikli entry girenler silinir." silindi de bazilari.

tabi hala eger bi format veya duzen kaldiysa.
kendiyle çelişen yazardır.

(bkz: bazi alevilerin namazi sekilci bulmasi) gibi bir başlık açan ve #3831844 gibi aleviler hakkındaki düşüncelerini belli eden birinin belli bir sistemi dogmatik olmakla suçlaması ironi faciasıdır.

kendisine bir ayna hediye etmek istiyorum. *
komunizm'i sırf karl marx öleli yıllar oldu diyip tarihin sayfalarına gömüldüğünü iddia edebilecek kadar bilimsel bir arkadaş.

e o zaman savunduğun "milliyetçilik kavramı komunizmden daha eski bilmiyor musun gülüm" derler adama. ben derim mesela. gülüm demem ama geri kalanlarını derim.
(#3839302)aklıma btp li haydar baş'ın 2006 da söylediği şu komedyayı getirdi.

karl marx'ı tarihe gömeceğiz
(bkz: liboş)*
anlaşıldığı kadarıyla galatasaray' ın steaua bükreş' e elenmesi durumunda zil takıp oynayacak yazar. oysa ben fenerbahçe' nin chelsea' yı 2 - 1 yendiği maçta bir galatasaraylı olarak havalara fırlamıştım.
(bkz: türk olmak)
imalı bi şekilde kendisini öve öve bitiremeyen yazar.
bluevelve olma yolunda emin adımlarla ilerleyen şahıs.
(bkz: bluevelve vs aybars lebib)
sözlüğe son derece hızlı bir giriş yapmış yazar. ayar verin arkadaşa...
(#3820253)*
ölüseven yazar. nekröfili valla bah. şöpaur şöpaur.
saçma başlık açıp ilgi çekme ekolünün en yeni temsilcilerinden. en anlamadığım şey de böyle başlıkları nerden bulabildikleri.
sözlükten şutlanmak için yalvaran yazar.
sosyalist başbuğ aybarsmış kendisi. en büyük hobisi webcamde göğüs, dudak, kalça izlemek. 22 yaşında. ikizlere takke burcu. *

büdüt: (bkz: #3855746)
sosyalist başbuğ, medya patronunun oğlu, spor yorumcusu, morg görevlisi, ateist, nurcu... hepsini bir arada taşıyabilen insan.
Sakin ol yiğidim hele bir soluklan yazarı.

Hızlı koşan atın boku seyrek düşer insanı.

Sözlüğe yeni katılıp nasıl popüler olurum düşüncesi içerisinde entry kastıran ve her yolu deneyen kişi.

Bu sözlükten neler geldi neler geçti. enderun sevgiler bile duruldu sende öğrenirsin yiğidim.

Otur bi sodalı gazoz iç hem ferahlatır hem gazını alır.
(bkz: bölünüyorlar efendim durduramıyoruz)
(bkz: amip)
(bkz: zenci nicki)