bugün

patlican üyelerine 150 kontör yüklemeye şebeke içi 180dk ücretsiz konuşma hakkı veren operatör.
2 gün önce aldığım, 2 gün sonra ise sinirden kırıp attığım telefon operatörü. 150 kontör yüklüyorsun 39 kontüre 5000 sms bedava veriyor. iyi veriyor da çekmiyor kardeşim. avealılar arası 10 dakikalık konuşma ise 2 kontür diyorlar. arıyorsun 1 dakika bile konuşamadan hat kapanıyor. * *
- madem sorun çözemeyecekler niye çağrı merkezi kuruyorlar, e madem kurdular neden konuşmayı bilmeyenleri çalıştırıyorlar diye düşündüren gsm opertaörü.
- kafasına göre hattı servis dışı bırakıp 2 hafta kullanıma açmayan gsm operatörü.
- kendi hataları neticesinde kafalarına göre üyelikleri iptal eden ve bir daha üye yapmayan gsm operatörü.
- herşeye rağmen hala kullanılmaya devam eden gsm operatörü.
müşterilerini soyan bir operatördür, 5oo ya da 5000 mesaj işlemi çalışmaz, ilk 3 saat falan palavradır, operatörü aramanız istenir bir sürü kontörden olursunuz...
sistemin çöktüğü aradığım operatör tarafından söylendi, yazarların bilgisine sunulur...
sevgilileri kavga ettiren amele telefon hatcısı. arıyorsun hatunu, ulaşamıyorsun, sonra bir ton delir ugras. halbukı telefon acık, mesajlar desen tam önemlı bır konu konusurken gitmez, telefon cat diye telefonun ortasında kesilir. bu kadar ucuz olmasa, öğrenci olmasam çekmezdim ama işte para.
bayağı süredir, bazen mesajları geç iletmesi haricinde hiç bir problem yaşamadığım gsm operatörü. o kadar da kötü değil.

ama gece 24 - 03 arası 9333 ü arayamıyor bazen. call failed diye bir hata veriyor.
dün geceden beridir atılan mesajları iletmemesiyle, aramada verdiği başarısız arama hataları ile çıldırtmış operatör. hala düzelmiş değil.
kedileri kızdırmış operatör. *

edit: işbu entry girildiğinde aynı gün içerisinde bu başlığa yazılan 2 entry de kedi nickli yazarlar tarafından yazılmış idi.
sorunlu bir operatördür. özellikle kampanyaları * öğrencinin ve sevgililerin gönlünü fethetmiştir.zaten bu nedenle tercih edilir. zira katlanılmayacak ve turkcellime değişilmeyecek operatördür.
son iki gündür aramalarımdan kontör almayan beleşe konuştuğum operatör. kontör gitmiyo diye sürekli arıyorum arkadaşları ama sanırım acısını çıkartırlar bendne.
yaptığı kampanyalarla adeta sazan avına çıkmış gsm operatörü.
saçmasalak hat mesajlarıyla birkaç tahtamı daha kaybettim.

not: ben o sazanlardan biriyim. ama yine de olsun; bu hatta geçme amacıma değer.

edit-ül cedid: bu hatta geçme amacıma değmezmiş, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
kendı zıvanadan cıktıgı gıbı abonesınıde zıvanada cıkaran operatör.
hat kullanıcılarından verdiği bedava sms leri gani gani çıkaran kazıkçı, bi boka yaramayan gsm operatörü. şehrin göbeeende çekmez, konuşurken pat kapanır, smsler zamanında gitmez. zamanı gelince kol gibi fatura gelir. olmaz olsun.
esnafa şirket tarifeleri ile gecirip (3200 dk ücretsiz ama, sadece kendi aranızda şirket hatlarınızla, bir de şirket hattı olanlarla, laf. fatura 200 ytl yi aştı böylelikle ) , kamu çalışanlarına da gevezelik etme fırsatı doguran şirket.
adamlar haklı esnaf iş yapmak için kullanacak ister mi, kamu çalışanıda işten kaytarmak için konusacak, hangisi dogru bir yaklaşım ülke için. ayrıca özel olarak bunlar degil tüm gsm operatörleri aynı pozisyonda, esnafa kastır kamu çaışanına bedava, inanılmaz bir şey 24 saat bedava olur mu yahu.

esnafın hakkını savunması gereken oda başkanlarınında ne ile ugrastıgı ortada.
hiçbir zaman, hiçbir yerde full çektiğini görmediğim operatör. turkcell yerin on kat dibine de girsen çekiyor...
türkiye' nin %99' nda çektiğini iddia eden operatör.

ulan hep mi %1' de dolaşıyorum ne...

odamdaki kalorifer peteğinin üzerine çıkıp sağ köşeye yanaşarak sol bacağımı kaldırdığımda görüşme yapabildiğim lanet gsm şirketi.
(bkz: hakkında bu kadar entry girilince çekiyor sandım) *
her "ohh be" denildiğinde ortamdan birinin mutlaka söylediği kelimedir bu "avea".
son bir aydır dünyanın en kötüsü olduğunu düşündüğüm gsm operatörü.
evvela problemin sadece benim telefonumdan kaynaklandığını düşündüysem de, benim gibi
bir dolu mağdur arkadaşımın aynı dertten yakındığına şahit olup , hiçbir şeyi opere etmeyi bilmeyen gsm operatörüdür bu.
konuşmanın tam ortasında kesilen konuşmalarım bir yana dursun; "hah, şimdi duyuyorum",
"tamam orada kal", "pencereye yanaş" gibi otoparka kamyon yanaştırırmışçasına cep
telefonu ile konuşulur mu yahu!?

web sitesinden, diğer hizmetlerine varana değin; işini bilmeyen adamların elinde oyuncak..
eğer artık tamamiyle kendinize ait bir telefonunuz varsa; üç saat bedava konuşma süresi, iki yüz civarlarında kontör, beş bin kadar sms verip bunları harcayacak sevilen bir sevgili olmaması halinde insanı bunalıma sokabilen operatör. hele de onunla dolacak bolca boş vaktiniz varsa..
yaptıgı on dakikası iki kontör olan kampanyanın -afedersiniz- a.ına koyan oparetördür, daha on dakika dolmadan arama aniden kapanır, olan tüyü bitmemiş yetimler olan biz ögrencilerin parasına olur.*
an itibarı ile arama yapılamamaktadır. belki sadece ankaradaa durum böyledir.
kullandıkları sistem dolayısıyla kapsama alanı oldukça düşük iletişim sağlayıcısı.kampanyaları falan yuh dedirtiyor nasıl para kazanıyorlar anlamak güç.
an itibarı ile istanbulda da arama yapılamamaktadır.