bugün

salla, kal, muamma gibi şarkıları güzeldi. şimdi ne yapıyor bilmem.
babannesi Atiye Yılmaz, Antalya'da hayatını kaybetmiş.

https://www.milliyet.com....n-gurur-duyuyorum-6986422
Arapla evlenmiş galiba

Gerçi kendisi de arap

Ben her zaman söylerim atiyeyi ingilizce Bi şarkı ile eurovizyon a gönder alır gelir.
10.000 liradan daha aşağı manevi tazminat ödeyebileceğim bir şey bulamadım..

Dolayısıyla başlık değiştiriyorum.
ikinci kez hamile olduğunu yeni öğrendiğim ve sevdiğim bir şarkıcı.
kocası doğuma girecek galiba, kanka o kıyafetle o kadının yanında gezmeye utanmıyor musun?
kocası ile bir resmi;

görsel
uyduruk demode müziklerin güya dans da eden cırtlak çığırtıcısı. bunu hangi yaş ve sosyokültürel grup dinler akıl şuur alır değildir. et göt gösterip güya şarkı cırtlamak.
Hayatımda duyduğum tek atiye isimli insan. Malum duyduğum tek hadise de hadise açıkgöz.
görsel
ben bu kızı dinleyince kafam ağrıyor .
pandemiden önce şarkılarını dinlediğim güzel bir şarkıcıdır. geçen de dinlemiştim. bir ara ilimunati deniliyordu diye dinlemiyordum.
sesi çok özeldir ama millet kıymet bilmiyor.
sahnelerin en kadinsi seslerinden birine sahiptir.
iyice boka saran dizi.
Saçma konusu olan zorlama dizi. Evet.
arkaďaşlar bu başlık yerine (bkz: atiye dizisi) başlığına yazmanız daha iyi ve doğru olur ikisi ayrı konular biri isim ve şarkıcı olan atiye diyeri dizi olan hali.
(bkz: Atiye dizisi)
Başlığınız bu.
(bkz: geleceğe) demektir.
yapmacıklığın vuku bulmuş hali.
Oy Atiye Atiye tütün koydum keseye baban bu yıl kurbanı da çifter çifter kesiye türküsü, en sevdiğim türküsüdür.
Başarılarının devamını dilerim
izlemedim, izlemeyeceğim. Popüler kültürün köpeği değiliz allaha şükür.
atiye denince aklıma tek gelen deri taytlı çılgın kız.
Atiba daha iyi bundan. Böyle boş şeyler izleyeceğinize gidin atiba'yı izleyin.
ingilizce bir şarkı yapmış. kim ingilizce şarkı yap diye gazladı bilmiyorum ama çok fena yapmış. boyunun ölçüsünü alıp türkiye pazarına dönecek. türkçe şarkılar yapmaya devam etmezse ben de müzik adına hiçbir şey bilmiyorum.
Tek hatası hadiseyle aynı dönemde piyasaya girmesi. Hadise koştu o kaldı.