bugün

iki yüzlü ve dengesiz insandır.
Böyle yaparak aklı sıra atatürke yaptığımızı idda ediyolar, ulan göt herif biz biliyormuyuz senin bizleri karalamak için böyle konuştuğunu.
Evet gençler bizler atatürke tapmıyoruz sadece iyi bi komutan ve devlet adamı olduğu için seviyoruz o kadar.
bu tür başlıklar açıp ciddiye alan insanların yakınmaları ile dalga geçmekten zevk alan,cins.

(bkz: karma puanı ekside olan başlık açamasın)
Yüzsüzdür.
Zarar ziyandır.
ceddimiz canlarını versin islam ve iman uğruna savaş bitince birileri çıksın cumhuriyet kursun devlet onun olsun güzel kafaymış kardeşim güle güle kullan.
Girdapdadır.
Bu ülke Atatürk'ün değil halkındır.. Ancak saygı duyulabilir, tapmak nedir lan! saçma sapan başlıklar açıyorsunuz.
Tapmak ne zaten her insan saygı göstermesi lazım.
yaşadığı ülkenin atatürk'ün tapulu malı olmadığını bilen insandır.
atatürke kimse tapmıyor, atatürk bir liderdir ve bir tanrı diildir.

bu tür düşünme sistemini topluma sokan akp olmuştur. erdogancı ezikler kendi adamlarını tanrısallaştırınca herkes öyle yapıyo sanıyolar işte.

ama yanlış düşünüyolar, öyle aşırıya kaçma işini içlerindeki eziklik hissinden dolayı kendilerinden başka yapan hiçkimse yok.

bu tür başlıklar; toplumu kutuplaştırmak için bilinçli olarak akgötler tarafından açılıyor. kutuplaşma; tayyibe yarıyor. o yüzden bu başlığa bu entryi giriyorum.

bu bir provokasyondur.

divide et impera- yani bu akgötlerin köpekliklerini yaptıkları konu; tam da böyle yapılır. bu tür başlıklar kutuplaşmaya sebep olur. istenilen de zaten o dur.
Putperest olmadığı için tapmıyordur sadece ilkelerine saygı duyar, kendisini sever .
atatürk, kıymetli bir devlet adamıdır. bu konuda ne şekilde saygı gerekirse o gösterilir. gazi mustafa kemal bir insandır herkes gibi. insana tapmak tapınmak insana yaraşır mı ? aklınızdan zorunuz mu var sizin yoksa ?? kafayı mı üşüttünüz ? güneş mi çarptı ?
Atatürk e saygılıyımdır ancak hatalarını gözden kaçıramam ve eleştiririm.

Onun ülkesi tabiri ne kadar doğru bilmiyorum sonuçta o padişah fermanıyla yola çıkmıştır.
atatürk ülkeyi kendisine tapılsın diye diil, içinde normal normal yaşasınlar diye kurdu.

hiçbir zaman tanrılık diktatörlük taslamadı.

bu başlıktaki söylemin panzehirri paşanın kendi ağzından verilirse gerekli yanıüt olmuş olur.

"benim naçiz vücudum mutlaka toprak olacaktır, fakat türkiye cumhiriyeti ilelebet payidar kalacaktır!"

böyle bir şeyi sadece kendini gayet normal gören bir adam söyler. öyle tanrı manrı, öyle taraklarda bezi yoktur, paşanın.
Tam tapacam bir gülme geliyor.