bugün

telefon işinde biraz mantıklı davranmalılar.
Oluşturduğu sisteme rog ismi ve logosu koyarak ederinden 2000 tl pahalıya satan, kaliteli malzeme kullanan marka.
driver yazılımcıları 5 para etmeyen markadır. asus ux501 vw kullanıyorum sözde içine m2 SSD koymuşlar içine orjinal driverı indirip kurduğumda makine saniye/40mb ile çalışıyor (çalışması gereken hız 2gb : ) gittim ssd nin markası olan samsungun kendi sitesinden güncellenmemiş versiyonunu indirip kurdum kendini buldu makine. bide adamlara makine söz verdiğiniz kadar hızlı değil dediğimde bana, ''sizin bize söylediğiniz hız teorik olarak gerçekleşebilir, fiziksel olarak bu değerler normal'' demişti. arkadaşım samsung'un driverlarını kullanınca gerçekleşiyor ama senin driverların belli ki desteklemiyor ve sende makineye bir dünya para vermiş insanı keklemeye çalışıyorsun. hayır yani sen bile bilmiyorsun neyin nasıl çalıştığını yazılımı sen yazma arkadaşım başarılı değilsen. bırak yazabilen insanlar yazsınlar. bluetooth ve wireless driverları da sıkıtılıydı onları düzeltirken fazla sıkıntı çekmediğimden üstünde pek durmuyorum ama ssd'ler sonuçta laptopu alma sebebimdi ve performansı berbattı. bu elektronik eşyada sürekli başa gelebilen bir hadise. sıkıntı ise: var olan bir çözümden asus'un bihaber olması ve müşterisine yanlış bilgi vermesidir.
arkadaşlar bu tür vakalar türkiye teknik servislerinde hergün yaşanıyor sürekli okuyoruz. işin enteresan tarafı model sadece amerika için üretildiğinden ve oradan getirttiğim için oranın yetkilileri bu cevabı verdi.
model gerçekten çok iyi donanıma sahip ama asusun driverları ile çalışmıyor. enteresan gerçekten çok enteresan.
zenfone 3 denen boku çıkarmamakta direnen lanet olası firma. tengri belasını versin.
suan parmakladigim marka.
bilgisayar ürünlerinde ve garanti konusunda çok sağlam bir firma. telefonda da gelişme kaydederse geleceğin vazgeçilmezlerinden olabilir.
oyun laptopu aldım geçen ay asus'dan.

2 tane ekran kartı koymuşlar ihtiyaca göre iyisini kullanıyor diğerini normal kullanım için kullanıyor.

çift ekran kartlı yani. neyi düşünmüşler be.
her sınıftan kullanıcıya yönelik ürünleri olan tayvan markası.

ayrıca iki karttan birini ihtiyaca göre çalıştırıyorsa onlardan biri ekran kartı değil, işlemcinin kendi gpu' sudur. bu gpu' ların da kendi bellekleri olmadığından ağır işlemlere yetmez ve devreye asıl olan harici ekran kartı girer.

yok eğer iki ekran kartı varsa; asus' un da kullandığı nvidia ekran kartları için o teknolojiye sli denir. ve bunda da (fabrika çıkışı pc lerde) ekran kartlarından biri diğerinden daha iyi olmaz. aynı ekran kartından iki tane kullanılır.
üstüne ice tea dökünce çalışmama kararı alan bilgisayar. iyidir güzeldir ama hassastır ice tea dökmeye gelmez üstüne. bu yüzden siz, siz olun bilgisayarın yanına kapağı açık içecek şişesi yaklaştırmayın.
Telefonlarından uzak durun. Bir kere tasarım olarak çok kaba. Tek elle işlem yapılamıyor. Kamera vasat. Ve daha birçok sorun. Zenfone 5 ten bildiriyorum. Pc leri iyidir.
her ne kadar pc sektöründe başarılı olsa da aynı başarıyı akıllı telefonlarında yakalayamamış firmadır.
piyasada dizüstü bilgisayarlarında en iyisidir.. geçenlerde aldım bunlardan tam bir taş makina.. memnunum.. evet.
bir daha bu markaya uğramayacağım son çıkardığı ürünler felaket ötesi.
telefon aldım ekran titrememi dersin , donma kasmamı dersin herşey var.
laptoplar derseniz eski asus kalitesi çökmüş , tuşları felaket kötü olmuş.
hele o monitörler son serisini alanlara Tanrı yardım etsin.

eskiye dön asus ,eskiye çıkardığın herşey gün geçtikçe batıyor.
geliyor gönlümün efendisi.
asus Zenfone 2 den sonra, asus Zenfone ar harika oldu. 8 gb ram, snapdragon 821, 3 kamerası ile şahane ötesi. gelsede alsam.

görsel
h97 anakart modeli suan 700 tl üzerinde ben 500 e bırakıyorum. sıfır ve faturali. letgo da.
400 tl lik amirak anakart aldım doom hediyeli. daha ddr4 rem bellek alacağım işlemci alacağım kasa alacağım beklemede yatıyor garanti püfür püfür.
Tırt çıktı bidaha almam.
Monitörleri gerçekten çok kaliteli olan bilgisayar markası.
görsel
yaklaşık 10 yıllık bir dell laptop kullanıcılığından sonra gamer özelliklerimi karşılaması açısından gl502vs modelini aldığım marka. önceleri asus'a karşı bir ön yargım olsa da, windows'u açtıktan on saniye sonra tüm negatif düşünceler uçtu gitti. adamlar yapmış kardeşim. o ekran kartını laptop'un neresine soktuklarını bilmiyorum; fakat ısı tahliye konusunda güzel bir iş çıkarmışlar. yani şunu eklemeden gitmeyeceğim. ana kartlarında, ekran kartlarında belirli bir kaliteyi yakalamış bu firmanın gamer laptopları da tavsiye edilebilir.
beni 2 aydır telefonsuz bırakıp iletişimsizliğe alıştırdın ya helal olsun markası.
4000 lire keş verip aldığım bilgisayarın markası. Fiyat/performans açısından bakarsak çoğundan uygundu aldığımda. Ama hala üzülürüm o kadar para verdiğime. Evet
daha geçen gün şu vivobook mudur nedir ondan aldım. hiç memnun değilim. 64 gb hafıza var. neymiş efendim o emmc imiş de alan olarak az olsa da kullanışlıymış da. siktir book. kullanışlı falan değil. şu an bu giriyi de ondan atıyom.
1 yıl önce bir bilgisayar toplamıştım ve anakartım da asus h81m-k. 1 yıl aradan sonra anakartın ram yerinin bozulduğunu farkettim çünkü o bozuk olan porta rami takinca bilgisayar açılmıyordu garanti kapsamındadır diye garantiye yolladim 2 hafta sonra güya yaptık diye göndermişler. tekrardan gönderdim bu sefer ne olacak hayırlısı.
kaliteli bilgisayarlar üreten bilgisayar markası.