bugün

iyi marka.
Bilgisayar ve teknoloji ekipmanları üreten firma. En büyük artısı diğer firmalara nazaran garantisinin 3 yıl olması.
bilgisayar faremizin de markası.
kullandığımız klavyenin markası.
Benim bilgisayarım da ASUS ViVOBOOK ve ucuz olmasına rağmen ben memnunum.
markadan emin değildim ve tereddüt ederek almıştım. tuş takımları çok iyi olmasada gayet güzel ve kullanışlı laptop
uzun süre gidebilen şarjın olduğu laptopları ile memnun eden marka.
yıllardır kullandığım canım laptopum son zamanda beni yarı yolda bıraktı. ancak ekonomi malum nedenler derken sıfır alamadık tabiki.
tamir için ankara içi güzel bi teknik servis araştırdım ve laptopumu keçiörende ki çok önerilen servise bıraktım. iyikide oraya bırakmışım laptobumuz arızasını gidermişler bakımını yapmışlar canavar gibi aldık aleti merak eden olursada adresini bırakıyım buraya kesinlikle öneririm.
https://www.ankara-asus.com/
bilgiyasardan anlamadığım için varsa anlayana danışmak istiyorum.

black friday diye muadillerine göre uygun görünen şu var, tavsiye eder misiniz?

ASUS K513EP-EJ093T

Processore Intel® Core™ I7-1165G7 (2,8 GHz - 12 MB L3)

SSD: 512 GB - RAM: 8 GB

Display: 15,6'' LCD Full HD

WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac - Bluetooth 4.1 - Windows 10 Home
Scheda grafica: NVIDIA GeForce MX330, 2 GB dedicata.
Lenovo'yu ezip geçen olağanüstü bir bilgisayar markası.
teknoloji %30 şans %40 marka itibarı %30 kalitedir. benim asus laptop'u 2018'de 2.el olarak aldığımda şans kısmında ki tek sıkıntı hdd'dendi. anakartı değişmişti. bu iyi bir şeydi. fakat takılma yapıyordu, ssd taktım canavar gibi oldu. bir de gelecek nesil wifiye uyum sağlasın diye ax200 minipcie aldım ve taktım sorunsuz. telefon konusunda da en az 50-60 tane android kullandım 2010'lar da ilk çıktığı zamanlardan bu yana. en son asus 5z'yi aldım 2.el piyasa pandemi zamanı uçtu diye. bunun da tek sıkıntısı eski lg telefonlarımdan alışık olduğum ghost screen. en azından geçeceğini bildiğimden takmadım kafaya. 2-3 sene önce olsa kafaya takar aynı telefoncuya geri satar başka cihaz alırdım. ama amoled daha kötü bir yandı mı ömür boyu o klavye izi veya simge izleri kalıcı olarak durur orada. özetle asus candır, ilk cümlemdeki şeyler lehinizeyse uzun ömürlüdür.
türkçe manası kanser virüsü olsa gerek

kanser olmak isteyen bu markayı alır

vodafon neyse, bu da o.
En iyi laptop yapan firmalar arasındadır. Telefonlarda o kadar ün yapamadı ama gene daş gibi marka. Bir MSI ve Toshiba birde bu marka benim için mükemmel.
teknik servis olarak diğer firmalar arasında en yetkin ve alakadar olanıdır.
bizzat teknik elema tarafından aranıp bilgi verilerek asus vivobook bigisayarımı tamir edip ups kargoyla göndermişlerdi. ayrıca kargo da servis tarafından karşılanmıştı.
habire kapanıp deli eden zenfone 4'ten j7 2016'ya geçirendir.
bir ustteki entry ekside yazilsa gunun rezaleti olur. ne demek ayipli mallari turkiyeye kakalamak lan, pic asus.

eger laptop alacaksam da bundan sonra asus almam. 5. dunya ulkesi markasisin, turkiyeye ayipli mal gondermek ne. cakma cinliler.
ayıplı mal satan firmadır.
şöyle ki:
media markt'dan asus notebook aldım. kutusu jelatini ve hatta mührü bile açılmamış. eve gelip ürünü kutudan çıkardığımda notebook'un daha önce açılmış olduğunu fark ettim(kasanın altındaki vidalardan touchpad'in altına denk geleni beyazdı ve o kısım hafif bombeleşmişti) ve anında iade için tekrar media markt'a götürdüm. durumu anlattım, kontrol ettiler ve onayladılar ancak bu durumun kendileri ile alakası olmadığı söyleyip yeni ürün ile değiştirmek istediler. aynı modelden yeni bir kutu aldım ve bu defa mağazadan ayrılmadan ve yetkili kişinin yanında açtım. ikinci kutudan çıkan notebook'un cd-rom kısmında tornavida zorlama izleri vardı. bu kez yanımdaki yetkili de dumur oldu. 3. paketle değiştim, kozmetik olarak bir sorun yoktu ancak birkaç ay sonra bataryası şişti.

olayı biraz araştırdığımda, normalde ayıplı veya teşhir ürünlerin, tüketicilerin kendi isteği ile indirimli aldıklarını ancak, bazı yerli ve yabancı forumlarda asus'un 2. 3. sınıf ülkelere kasti olarak ayıplı mal gönderdiğini öğrendim. bu durumla ilgili asus'tan bir dönüş veya cevap alamadım. belki de bu ayıp tamamen media markt'a aitti ama ortada ayıplı bir malın sıfır fiyatına satılması gibi acı bir gerçek var. sütten ağzı yanan bir yazar olarak sizlere; konu asus ve media markt olduğunda daha hassas ve dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
laptop ve telefonumun markasıdır. dayanıklıdır, kalitelidir, kendilerinden memnunum.
2010 da aldığım ve hala kullandığım Birinci nesil i7 işlemcili K53SV modelinden sonra K555UQ modelini de aldım ve beklentilerimi karşıladı. Sırada bu bebek var.

https://www.vatanbilgisay...15-6-gtx1050-4gb-w10.html
anakartları efsanedir. telefonda da maharetlerini göstermiştir.
ASUS, 'ROG Merhaba 2019' etkinliği kapsamında, bu sene Türkiye'de piyasaya süreceği ROG serisi ürünlerini tanıttı.
https://www.webtekno.com/...nleri-tanitti-h61376.html
Mini PC ProArt PA90 bilgisayar modelini tanışmış şirket.
https://www.log.com.tr/si...asus-mini-pc-proart-pa90/
fiyat performans ürünüdür.

şimdilerde ise lenovoya kaptırdı bu özelliğini.

performansı korumakla birlikte fiyatta eskisi gibi değil.

gaming laptopum bile mutluyum.

şuan satsam ikinci el olarak aldığım fiyattan 500 tl fazlasına satabiliyorum. dolar ve asus fiyat politikası saolsun.
Uzmanlık alanı anakart üretmek olan, türlü teknolojik alet üretimine kapılarını açan global bir marka.
bilgisayarları taş gibi makinedir.. bende iki tane var asus laptop, ikisinden de çok memnunum, hiç bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar.
gönül rahatlığı ile alınabilecek bir marka.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar