bugün

on numara laptop üretiyorlar. on kere yere düşürüyorsun bana mısın demiyor.

beyzbol sopası niyetine kullananları gördüm.
neredeyse hiç ısınmayan ve çok sessiz çalışan laptoplar üreten şahane firma.
fiyat performans ortalamasının optimum düzeyde olması da cabası. alın, aldırın efenim.
anakart piyasasında sözü geçen, kaliteli laptop üreten köklü firma. laptop klavyelerinin bazılarında esneklik bulunmaktadır. bunun fabrika hatası olup olmadığı konusunda bir bilgi yoktur.
dizüstü bilgisayar alanında kendini geliştirmeye devam eden üretici firma.
netbookumun kırık olan lcd cover'ını yenileyen ve kırık olan menteşeleri onarıp hiç bir ücret almayıp garanti kapsamında değerlendirmesiyle beni memnun etmiştir.
1011 px ile sıhhatteyim.
yeni 11.6 inç ve 13 inçlik ilk ultrabook laptop modelleri abd'de 2 gün sonra satışa çıkıyor. en düşük modelin 1000 dolar en pahalı modelin ise 1500 dolar civarı bir fiyata sahip olması bekleniyor.bir üst model olan ux31 ise intel core i7 işlemci ve 256 gb ssd ile gelecek.
hem son derece ince hem güçlü hem de uzun batarya süreli zenbook model dizüstü bilgisayarı tanıtmış bilgisayar firması.
Sempatim büyüktür. 8 yıl kullandığım notebook en ufak arıza vermemiştir.(ısınma sorunu dahi) fakat 9. yılın ilk çeyreğinde power supply si(güc kaynağı) yandığı için kullanamamaktayım. Sempatim sebebi bu sene rog(republic of gamers) serisinden aldığım notebook benim beklentilerimden fazlasını verdi. Isınma sorunu olmayan kaliteli anakartlarını notebookları üzerinde kullanan bir markdır. Bir bilgi daha Sony Apple Toshiba nın bazı notebook modelleri asus üretimidir. Diğer markalar sadece bu notebooklara marklarını basmışlardır. Asus tedarikçi değil Üreticidir.
Örnek; Quanta Qompal Asus gibi markalar. Diğerleri sadece alır ve marka basar.

dünyanın en hızlı ekran kartını üretmiş olan markadır. ASUS MARS II . içersinde Nvida nın tek çekirdekte amiral gemisi olan gtx580x2 vardır.

Nasa da astronotlar uzay keşiflerinde yanlarında taşıdığı marka ASUS dur.

http://www.asus.com.tr/ab...n_history_asus_notebooks/
laptoplarının bir boka benzemediği gerçeği ile yaşayan firmadır. servisi ise boktandır. buradan tüm asus laptop almayı düşünenlere; yapmayın bu hatayı.
transformers prime ve zenbook ailesi işe taşınabilir pazarda elini ciddi anlamda güçlendirecek olan firma. zenbook'lar, ultrabook klasmanının, transformers prime da tablet segmentinin en iyisi şu anda.
ailemin üç üyesinde 3 farklı modeli olan bilgisayar markası. ben kendi adıma çok memnun olduğumu belirtim. kaliteli malzeme, ısınma sorunu olmaması düşük fiyat, yüksek performans özet olarak.
kaliteli bilgisayarlar üreten firma. alalı 1 sene oldu ne format istedi ne de başka bir şey.
hasbro tarafından haraca tabi tutulmaya çalışan firma. cep harçlığını kaptırmaz inşallah.
bu haftasonu saturn'de K53SC- SX538R modeli 1,099 tl'ye satılan laptop markasıdır. lakin alıp almamak konusunda kararsız kaldım sözlük.
dizüstü bilgisayar, ultrabook ve tablet modelleri ile oldukça başarılı işler yapan firma. amma velakin tüm bu ürünlerde ekran çerçevesini biraz daraltsa ürünler çok daha şık olacak.
servisi konusunda çok iyi şeyler konuşulan firma. sırf servislerini denemek için asus birşeyler alıp, bozup gönderesi geliyor insanın.
çoğu firma gibi satarken iyi, satış sonrası serviste rezalet firma.
uzak durulmasını şahsen tavsiye ederim.
edit: methiyeleri görünce yazmak zorundayım, 2012 senesinde acaba kaç servis "nereye istersen şikayet et" diyor müşteriye?
5 yıldır kullandığım laptop'u bir kere bile arızalanmayan ancak zebellah gibi olduğundan masaüstü bilgisayar muamelesi gören markadır. ben memnunum kendisinden, bir daha alacağım zaman yeniden asus alacağım bu nedenle.
özellikle kendi laptop modellerine ürettiği kaliteli kasalarından farkedilen üretici firma.
reklamlardan ziyade kalitesiyle ayakta duran bilgisayar ve sarf malzemelerini üreten büyük tayvan firması. hp, dell, lenovo vb. firmaların aksine kalite ile ucuzluğu bir arada sunar. iki bilgisayarını kullandım; hâla kullanmaktayım ve de oldukça da memnunum.
n53sn modeline sahip olduğum marka. acer' dan sonra eşekten inip ata binmek gibi oldu, ısınma sorunu sıfır. menteşe problemini de aşmışlar.
beğenmeyenin kafasına sokayım dedirtecek kadar kaliteli laptoplar yapan marka.
zenbook ailesinde yaptığı yenilikler ile belki de piyasanın en iyi ultrabook'larını üretecek olan firma. adamlar iyi.
http://www.teknohaberim.c...k-ailesini-yeniliyor.html
garanti kapsımı dışına çıkartabilmeniz için bilgisayarınızı yere düşürüp, kasasını kırmanızın dahi yeterli olmadığı güzel mi güzel firma.