bugün

Hatalı olduğu konularda desteklenip cevap vermesi de hoş ve doğru olmayan panpa. Yapma panpa, hoş olmuyor.
bir kedicik, bir de tinercik gelmiş. dereyi geçmeden paçaları sıvamışlar. ligin sonunu bekleyin diyorum sadece.*
Aslında galatasaraylı olan ama sözlüğü çok sevdiğinden sözlüğe hareket getirmek amacıyla fenerbahçe fanatiği gibi davranan yazardır.
Yamanşakacısındelikanlı.jpg
Sivasspor maçında fenerbahçe’ ye verilen penaltı hakkında ne düşündüğünü merak ettiğim yazar. Hani adalet arıyor ya, o yüzden.
Sivasspor maçındaki penaltı pozisyonu, neden penaltı olmasın amk? Hangi gerekçeyle olmadığını düşünüyorsun abber?
icardi nin attığı golü çıplak gözle en iyi yerden izleyen yıvzır ehehe.
Haksız olduğu konularda cevap yetiştirme huyundan da vazgeçmesi gereken fanatik fenerli troll panpa. Sadece antipatikliğin artıyor.
görsel
görsel
Bu akşam puan kaybı olursa

Ka ça cak.
görsel

görsel

squid game'de elenenler bunları çabuk unutmuş galiba. biz sizin aldığınız o nadiren galibiyetleri normalde rutin olarak alıyoruz zaten.
Hayırlı işler.

Fenerasyoncu...
Fenerbahçe’ nin ilk golündeki faul hakkında ne düşündüğünü merak ettiğim adalet avcısı(!) fanatik fenerli troll panpa. Evet sendeyiz panpa, bakalım ne kadar objektifsin ?

Edit: yanlış kelime düzeltildi.
Ne diyordu bunlar? Hatırladım.

(bkz: ağlama melis)
görsel
donuz listemde ekli olduğu için hala ümraniyespor maçındaki fenerbahçe' nin faul içeren ilk golü hakkında özeleştiri yapıp yapmadığını bilmediğim ve merak ettiğim fanatik fenerli troll panpa. hani adalet arayışında(!) ve objektif(!) ya ondan dedim. neticede adalet hepimiz içindir.
(bkz: ofsaytımsı)
(bkz: ağlama melis)
(bkz: puhahahahaha)
Her şeye cevap yetiştirmesi ya da desteklenmesi gerekmeyen yazar. Herkes seninle aynı düşüncede olmak zorunda değil, unutma. Üstelik bal gibi haksızsın işte.
Kendisi gibi galatasaray düşmanlarına teşekkür etmek geldi içimden.
Şu an depresyondayım ve şükredip inansam da hayattan tat almakta zorlanıyorum. Bir ailem bir de galatasaray olmasa pes bile edebilirdim. Ailemin desteği ve muhtemel Galatasaray şampiyonluğunda Galatasaray düşmanlarının yüzünün alacağı ifadeyi hayal etmek bile beni hayata bağlıyor. iyi ki varsınız bu yüzden. Sizin sayenizde her iç saha maçına gidecek gücü buldum, şampiyon olmazsak bile gideceğim.
Son olarak zaten biliyorsunuz, şampiyon olursanız sizi değil centilmen fenerbahçelileri tebrik edeceğim. Saygılar…
“ naber los galacticoslu panpa ? “ demek istediğim yazar. Giresun’ da havalar güzel, sizin oralar nasıl ?
Rakipleri 3-4 atarken bu ezikonun takimi her hafta son dakikalarda ecel terleri dökerek şaibeli puanlarla devam ediyor. Bakalım nereye kadar gidecek. Swh.
Cinconun galibiyetiyle birlikte an itibariyle morali -7 ye inmiş eziko.

Çok pardon maç eksiğiyle. Swh.
(bkz: #46156494)

Adam haklı amk. Ümraniye fenere de köpek gibi oynadı.
görsel