bugün

bir cümle. * *

(bkz: lise do sen benuga celiktepe cengizhan lisesi maci)

(img:#792)

tribal enfexion a saygılarımla.
(bkz: lise do sen benuga celiktepe cengizhan lisesi maci)
yıllarca unutamayacağım bir umut sarıkaya karikatürüdür.

(bkz: hımmfs hımmfs m kokuyor)
14 mayıs 2006 günü ağlayan fenerbahçe taraftarı'na söylenen teselli sözü.

http://www.youtube.com/watch?v=Sb7A-uhazqw
işte sanat, işte karikatür, işte umut sarıkaya. o değil de sinema filmleri veya kitaplar için yazılan ve filmin afişine, kitabın arkasına yazılan yazılar gibi oldu. o değil aslında şu, geçen aklıma geldi baya güldük arkadaşla, macera kitabının arkasında "yüreğine sağlık" yazsa ya new york times imzalı. komik bence, çok güldük, aslında ben şimdi şeyapamadım da bizim arkadaş çok güzel yapıyor, hop ben kaçtım.
umut sarıkaya'nın ne zaman görsem beni yerlere yatıracak derecede gülmeme neden olan sözleri.
(bkz: 25 ekim 2009 fenerbahçe galatasaray maçı)*
(bkz: 5 aralık 2009 eskişehirspor fenerbahçe maçı)*
mide bulandıran bknz.
mütemadiyen ağlıyorum şarkısı kendisine pek yakışacaktır.
sözlüğün birinde ışın kılıçlı bir romantik moderatör tarafından ayar vermek için sürekli kullanılan boktan bakınızdır.
bu akşam ağlama nöbetini cimbomlu kardeşlerinden alan eziktaşlılara söylenecek tek laf.

ha evet zaten bilica penaltı noktasını eşeledi diye yenildiz ligdeki son 7 fener derbisinin 6 sında.
sözlükte maç günlerinde çok fazla verilen bakınızdır herhalde.
her başlığa girip yazılacağına sol da görüldükçe üstünüze alınız.
hakkında, ağladığından başka bir şey bilmediğim, kim olduğunu feci şekilde merak ettiğim, hangi takım taraftarına yönelik söylendiğini bilmediğim ve sormaktan kendimi geri alamadığım, birinin bir an önce bana söylemesini umduğum tezahürat.

not: forum/chat tarzı değildir, duyurulur.
umut sarıkaya'nın mükemmel çizdiği karikatür. genellikle maçlardan sonra yenilen takım taraftarlarına yöneltilir.
(bkz: 16 mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçı)
(bkz: volume 2)
ağlama lan melis alışmadın mı hala...
bursaspor sayesinde daha bir anlamlı hale gelmiş teselli sözü.
(bkz: ağla melis)
(bkz: ne ekmeği yendi arkadaş)
fenerbahçenin kazandığı maçlardan sonra sık sık görülen başlık.ağlamayın melisler aziz babanız yeni stad yapar size.ahahalsfhaslf.asflhdasgfsa.

(bkz: heryerimle gülüyorum)
http://i.milliyet.com.tr/...rdimci-oldum--647964.Jpeg
ağlayan 50.000 melis. durduramıyoruz...