bugün

http://www.facebook.com/p...318069660733&comments

öncelikle şunu söylemeliyim bu videoyu yayınlayan arkadaştan zerre haz etmedim çünkü oturup bu kadar emek verdiği,uğruna bu kadar video çektiği aref'i küçümsüyor ama kendisi bu hareketlerin alasını yapsa türkiyede yaprak kımıldamaz çünkü vizyonsuz ve sıradan bir tip. toplumda sıkça karşılaşılan hayatı bilgisayar başında geçen ama kendini kaf dağının tepesinde gören büyük ihtimallede oddü'de okuyan bir arkadaş.
eleman atilla tas in yandan yemis versiyonu.
sırları çözdüğünü düşündükçe şabalak gülümsemesi artan bir üstün zekalıyı barındıran facebook şeysi.
kendisi sırrı çözmemiştir sırrı hürriyet çözmüştür.

kaynak: http://www.facebook.com/v...387404208494&comments

adamın videosu 16 saat önce yüklenmiş, hürriyet in videosu ise 20 saat önce. elemanın çeker çekmez internette yayınladığına da iddiasına girerim her türlü.
Ebe gerizekalı kardeşim tabiki bunlar bir oyun o kadar uğraşmışsın sırrını çözmüşsün lan zaten bunları yapsa mesih olurdu !!!
iyi bok yediniz diye karşılık verilesi cümle.
helal olsun bunu çözen adama.
bir cem yılmaz klasiği.
Zaten bunu izlerken de anlamak çok mümkündü sürekli elleriyle bişeyler degiştiriyor ve o en son numarada yazanlara sen bunu mu yazdın diye tek bi soran yoktu.Ama hani ne bekleniyordu ki adam numara yapmasa kendini peygamber ilan ederdi.
titanikte batmazdı zaten değil mi? dedirten olaydır *
Gerzek çözgüsü.
Ulan bunların hepsi ilüzyon. Havada uçanlar, bilmenerelerden kaçanlar, üzerlerinden asfalt makinası geçirenler.
Tek gerçek, bilimdir.
(bkz: beyin bedava)**
(bkz: adam bob marley beyler)
(bkz: teşekkürler öklit)
oyun olduğu zaten bilinen bir şey ki. **
yahu bu bir ilizyon zaten. adam el çabukluğu ile bizi şaşırtıyor. çıkarken demiyor ki ben doğaüstü güçlere sahibim diye. numaralarını yaptı ve bitti daha ne kurcalıyorsunuz.
bu kadar kısa sürede çözülmesi bu kadar kısa sürede meşhur olmasıyla alakalı bir durum olsa gerek.
adam uçuyor ve biletli gösteri yapıyor. hmmm oldu canım iyi günler kib bye.
--spoiler--
siz gerçeği görmek istemiyorsunuz, kandırılmak istiyorsunuz
--spoiler--
Prestij
kaşık kırıldı amaa,
--spoiler-- zaten kaşık yoktu --spoiler--
ulan adam hepsini ilizyonsuz yapabilse yarışmaya neden katılsın. bi de bi bok bulmuş gibi video ya çekmiş. bu numaraların kitabı var zaten aref denen çocuk da ordan öğrenmiştir. nedir yani bu tekerleği ben buldum havaları.
her şey aref'in hatasıdır. oturup derslerine çalışmalı, boş zamanlarında internetten indirdiği filmleri izlemeliydi. illüzyon bizim neyimize!?
(bkz: türkiye de illüzyonist olmak)
tühh yine zeki yurdum insanı çözmüş tüm olayı. halbuki biz bu adam cinleriyle felan işi hallediyor zannediyorduk. bak şimdi. tüm hayallerimiz yıkıldı. illüzyon denen bişey varmış lan.

(bkz: kesin ip vardır orda aq) * *