bugün

entry'ler (568)

erkek öğrenci evi mutfağı

kendi sınırları içerisinde bir ekosistemdir.

zamanında akp de böyle böyle yapmıştı chplisi

Aslında "zamanında akp de böyle yaptı chplisi" yok bence, balık hafızalı insanlarımız var. neden? şuan chp' nin hdp ve pkk terör örgütüne sempatisi var zannedenler bundan çok değil bir kaç yıl önce "sayın öcalan, alınan kelleler vs" gibi üzerinde çok çok düşünülmesi gereken önemli açıklamaları görmezden gelmektedir. akp değil midir pkk terör örgütünün şehir yapılanmasının önünün açılmasında sözde açılım ile pasif tutum sergileyen ve daha sonrasında "aa aldatılmışız" diyen?

ben ne akpliyim ne chpliyim ne de başka bir siyasi oluşumu destekliyorum bir süredir. sadece balık hafızalar üzerinden siyaset yapan bu siyasilerden sıkıldım.

ülke olarak ciddi anlamda düşünmemiz gereken çok önemli konular var ama önce belleğin yerine gelmesi gerekiyor.

san marino denince akla gelenler

(bkz: şanlı San Marino defansı)

özgecan boş dolmuşa niye bindi

bunu soran avukat ise gerçekten, diplomasının, lisansının falan artık neyi varsa yetkili kurum tarafından elinden alınması gerekir.

sözlük yazarlarının bireysel yetenekleri

halı sahada adam eksiltmek. *

17 yaşında pkk militanının işkenceyle öldürülmesi

ekşide bu şekilde bir başlık açılmış buraya taşımak istedim, içerideki linkte bir milletvekili http://t.co/8RolAsLT6h şu şekilde bi tweet atmış. şaşırmadım doğrusu; ölen genç 17 yaşındaymış, infaz edilmiş!.. ölen askerler kaç yaşındaydı, kancıkça öldürülmediler mi? eşinin çocuğunun yanında öldürülen subay infaz değil mi, arkasından vurulmadı mı? yazıklar olsun.. hala size size savaş yaptırmayacağız derken bu vatanın askerlerini yavşakça öldüren bu itlere ses çıkarmayıp, öldürülen pkklı için 'infaz edildi, 17 yaşındaydı' diyorsanız ben sizin 'size savaş yaptırmayacağız' sözünüzü ciddiye almam.

23 yaşında üniversite kazanmak

üniversite okurken çalışırsa sıkıntı yaratmaz, zira işverenler yaşı genç, tecrübesi çok aynı zamanda düşük maaşlara çalıştıracak eleman arıyolla.

ruslardan artık iyi edebiyatçı çıkmaması

tespite istinaden günümüzde yaşayan kaç tane kaliteli alman, fransız edebiyatçı tanıyorsun diye sordurtan yazar önermesi.

ak parti nin başörtüsü temalı reklamı

millet uzaya uydu gönderiyor iken hala başörtüsü muhabbeti çeviriyoruz bravo bize. sorun zaten başörtüsünü takanlara takma demek değildi, sorun bunu işte bu şekilde siyasete alet etmekti. tam da bu şekilde.

(bkz: din tüccarlığı)

duble yol

oy getirecek olandır. yersen.

liseden akılda kalanlar

çıkışta bekleyen zalımus vari tipler, ıslak odunlarla, paslı çivili sopalarla dövesim geliyodu bu tipleri ama özgüvenleri çok yüksek olduğu için genelde 10lu 15li bölük şeklinde takılırlardı.

modifiye şahin in içindeki dört kişi

iticiliğin sınırlarında gezen dört kişidir.

emre belözoğlu nun türk futbolundaki yeri

istemsiz olarak aklıma bu geldi yeridir.
http://www.mailce.com/sos...tml/sirketteki-pozisyonum

arkas

şubat ayında yapmış olduğumuz iş görüşmesine hala cevap vermemiş olan şirket. acaba başlarına bişey mi geldi? meraktayım sözlük.

halkların kardeşliği yalanı

bir halkların kardeşliği mitingi düşünün ki içinde hiç türk bayrağı olmayan, katilin apo'nun posterleri ile dolu, ne kadar samimi değil mi?

eyy avrupa birliği

muhattap tarafından ciddiye alınmayacak olan bir tür seslenme nidası.

cep telefonlarının olmadığı bir gün

keşke olsa günüdür.

birebirurunler com

ilgili markaların henüz dikkatini çekmediğni düşündüğüm, korsanı internet üzerine taşıyan, bir nevi (bkz: bal porsuğu) gibi takılan internet sitesi.
http://birebirurunler.com/

enteresan..

chp nin tek vizyonunun para dağıtmak olması

bir diğeri için (bkz: açlık ile korkutmak)

hdp nin kadın hakları için mücadele etmesi

göz boyamak için hak, hukuk, adalet, kardeşlikten bahseden ve güzel yurdumda prim yapmayı başarabilen partidir.