bugün

https://www.birgun.net/am...kalama-karari-233265.html

Link.
olması gerekenin geç olsa da, sonunda olmasıdır. bu denli kamuoyu baslısı olmasa olacak mıydı, üstü kapatılabilir miydi bilmiyorum.

ayrıca kendi kendine ateş ederek, arda turan kardeşimizi zor durumda bırakan şerefsiz tabancayı da kınıyorum.
emniyette ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştır. aksini bekleyen zaten pollyanna'dır amk.
arda turan utanılacak birisidir. Düşünsene leo Messi var, Cristiano var, ibrahimoviç var. Heyhat Zidane vardı Maradona vardı Ronaldinho vardı ...

Bu adamlar arda turan 'ı yüzlerce kere ceplerinden çıkartan adamlardı...

Böyle vukuatları, yalakalıkları olmadı bu adamların.

Türk futbolcusu normalin biraz üstüne çıkınca kendini tanrı sanmaya başlıyor aga ... biraz alçak gönüllülük, gerçekten herkese yakışan bir şeydir.
Utanmadan ben de şikayetçiyim demiş.

Ya şu çocuğu ülke sınırları dışına atın allah aşkına. Yüz karası resmen..
Bir insan bu kadar mı düşer lan?
futbolculuk artık para etmeyince tatar ramazanlık yapmaya çalışan ama bu durumuda milletin karısına kızına kerkinerek yapmaya çalışan ergen gerisi zat. valla ismi bile artık tüylerime kolbastı oynatmaya yetiyor.
beşiktaş'ta ifade verip serbest bırakılmıştır. şaşırmayaya devam ediyorum.
iyi yani...
adamın karısına asıl, saldır ve burnunu kır.
Yetmez, karısına asıldığın, saldırdığın burnunu kırdığın adamın gittiği hastaneye git ve silahını çıkar ateş et.
Gidip ifade ver serbest kal.
Bari kurşun deliği olan fotokopi makinesi ve zemin için bari mala zarar vermekten hakim karşısına çıkarsalar, savcı tutuklanma istese, olası bir başka saldırı zarar engelleme isteğinde bulunsaydı.
Düşünsenize; kadın ya da erkek olun, eşiniz ile bir eğlence mekanına gittiniz ya da yolda pazarda marketdesiniz, birisi gelip eşinize asılıyor size saldırıyor burnunuzu kırıyor sizi darp ediyor.
Hastaneye gidiyorsunuz size saldıran geliyor silahını çıkarıyor isteyerek veya kaza olarak silah ateş alıyor.
Bu saldırgan elini kolunu sallayarak gidiyor.
Amerika'nın 1700 1800 lü yılları kovboy filmleri gibi ülke olduk. Colt ve yıldız kimse ise kanun odur.
Eşinizi annenizi kızınızı bacınızı canınızı korumak için bu ırz düşmanı zorbaları vurup öldürseniz katil olursunuz.
Hani derler ya, devenin üzerinde kuduz it adamı ısırır mı?
Evet, yapılanın yanına kâr kaldığı ülkede teşbih de hata olmaz diyerek; deve de değil de uçak da gitseniz kuduz it gelip sizi ısırır.

Gerçekten, Allah kimseye bunu yaşatmasın. Düşünmek bile insanı deli ediyor.