bugün

toplumun kanayan yarası apaçilerin, farklı bir ırk oluşturmaya yakın bir nüfusa ve dış görünüşe ulaşmaları sebebiyle muhtemel marşlarıdır.

adım stayla gönlüm yaralı
param yok ama saçım havalı
artistim ben doğdum doğalı
çakma kotlar üstümde durmalı
ilerde herkes apaçi olmalı
kendini çok üst seviye, çok aristokrat görenlerin belirleyemeyeciği marş. ahaha ne komik di mi saçları falan. mal.
tiesto nun herhangi bir hit parçası olabilir.
komançero, komançero, komançero, komançero o o.
çok eylendiğim marştır. maddi durumu iyi olmayan varoşlarda doğmuş,büyümüş, iyi eğitim alamamış gençlerin marşıdır. aahhaahahhahahahhahaah. ne komik ya çok gülüyorum bu sosyal adaletsizliğe.
bana dayatılan kapitalist dünyaya uyum sağlamaya çalışan bir gencim
en ufak empatisi olmayan tiplerle aynı dünyadayım heyhat
değilmiş ama onlar dengim
yaşamak istiyorum kendimi ifade etmeye çalışarak

saçımı böyle kestirdim 5 milyona bu kadar
çok mu eğlendin olsun benim ki kader
tamam merak etme bundan sonra evde oturucam
senin gönlün olsun yeter

diye devam ediyordu hatırladığım kadarıyla.
öncelikle bu adamlarla "fakir" oldukları için değil "özenti oldukları" için dalga geçiliyor. Yani Sen nasıl tiki ile "zengin" olduğu için değil "özenti" olduğu için dalga geçiyorsan apaçiler için de durum böyle. şimdi ne olur bırakalım bu sosyal sınıf muhabbetlerini.
bomfunk mc's in artık tarih öncesinde kalan freestyler isimli parçasıdır.
sözleri şu şekilde olan disko, gece klübü gibi mekanlarda hiç bulunmamış gençlerin içinde bulunduğu topluluğa ait olan marştır;

bir apaçi ağlıyor
gözleri yaşlı
yalnız bir kovboydu
dağları aştı.
ağla kovboy ağla,
ben de ağlayayım
bu topraklardan sana
arsa bağlayayım.

(bkz: youtube a alternatif giriş yolları)
son aylarda oldukça rağbet edileni budur.

http://mp3bear.com/flowshakerz-outro-lex-gregor-salto-remix
yurdum insanının apaçilere duyduğu sonsuz saygının kanıtıdır.
spor salonunda sıklıkla duyduğum ve anlamsızca dans etme isteği uyandıran parçadır, yoksa! yoksa! bende mi apaçiyim?
artık tv de altta bile görmeye alışık olduğumuz(ulusal apaçi marşı için apaci yaz 1234 e gönder cebin apaçi, marşı çalsın),her yerde tanınan bir marş sözleri yok ama googleda 55 bini aşkın sonuç veriyor.
apaçiler tarafından outro lex marş olarak seçilmiştir.
(bkz: flowshakerz).
karga karga gak dedi
git şu dala kon dedi
çıktım baktım o dala
armudun iyisini ayılar yemiş
hesabını bilmeyen çavuşlar
döner başını avuçlar

(bkz: grup vitamin-maganda)
ilk duyduğumuda aklıma takılan ve sürekli "dit dit dit dit. dii dit dıt di dı dri dri dıt dıt dıt dıııt dı rı rı dıt dıt dıririd." diyerek mırıldandığım, tüm türkiye nin alanına uygunluğu konusunda hem fikir olmaya başladığı marş.
(bkz: virüs mü lan bu)
dınt dınt dınınının dınt dınt dını dınt dınt dınınınınt.
güzel bir elektronik parçadır insanda bilinçsizce dans etme istediği uyandırdığı bir rivayete göre söylenmektedir.
abuçiççi çi çi abuçiççi çi
eslen beslen eslen beslen
karsı beri seslen karsı beri seslen
geldim bir daha abuçiççi çi
oyna bir daha abuçiççi çi
yandım bir daha abuçiççi çi

(bkz: mustafa topaloğlu)
Dinleyince insanı kımıl kımıl yapan elektronik parça.
(bkz: Outro Lex)
(bkz: çalsa da kopsak)*
en kutsal marştır.
50 yaş üstü kişilerin telefonunda bile artık çalıyor. yeter a. koyim. duyunca kusasım geliyor. herkesmi stayla olur.
aşağılık kompleksi türk gençliğinin utandığı güzel ritimli şarkı. dıırırıırrırı. las vegas ta gece klüplerinde çalıyor amına koyayım.
güncel Önemli Başlıklar