bugün

daha önce düşünülemeyen yöntemdir. anneme hemen bu taktiği söylemem gerek. bana müsade.
9 yaşında gerçekleşebilecek olay. 30 yaşındaysan ve hala annenle güne gidiyorsan zaten yalan olmuşsun.
o anne ve teyze combineli usta çalışmalarından biridir.en yakın aile ferdinini kızı ile baş göz yapmaları hepsi sahte bro fena keklenmişin.
bazen sevgili değil taş yaparsınız kendinize. mesela şöyle; http://galeri.uludagsozlu...ka-sevgili-yapmak-550381/ .

eğer o günde böyle bir kız varsa, 30 yaşında da olunsa oraya gidilir, pasta börek yenir çay içilir. ne demiş nicolo machiavelli : "kazanmak için her yol mübahtır."
Dostum sizi o şekilde tanıştırmak için günler öncesinden ne planlar yapmışlardır. Ama sen tesadüf de boşver daha romantik.

Sözlük formatı anladık tamam idare et moderatör. Hayırlı bi iş.
bu sözlükte anlatılmaması gereken olaydır. çok küçük yaşta olan insanların burada olmaması gerekir. hadi oldu diyelim bu sözlüğe nasıl alındı. hadi alındı diyelim bu kadar prim verilip neden bu kadar entry girildi. ya ben neyse bak şimdi git ya.
bu yapılan bir komplodur. eğer komplo değilse ve gerçekten siz ikinizde güne gittiyseniz yaşınız max 15 dir. yok yaşınız 20 falan ise sizden bir halt olmaz. tencere kapak misali.
(bkz: vay amına)
Siz olsanız bile annenizin asla pişman olmıycağı bir evlilik olur.