bugün

sene olmu$ 2012 hala dersine girenleri görmemizi sağlamı$ olan ders.
Analitik geometri bazılarının çok sevdiği benim kafamın hiç basmadığı bir matematik dalıdır. Anal geometri ise, güzel kızların kalçalarını gizliden dikizleyen erkeklerin kendi içlerinde bu konu için geliştirdikleri terminolojinin genel adıdır. Balina kasa, güzel toto, ördek popo vb. gibi tanımlamalar anal geometri kapsamındadır.
(bkz: allah belanı versin)
4 numara gözlük.
mantığı yoktur.

ulan geometri dediğin üçken kara çokgen silindir küredir alan hacim çevredir ne o ölye mıy mıy yok x ordinatı yok y ordinatı.
ben hiç yapamıyorum belki bi ara ders anlatırsın?
Ezberlere dayalı olan geometri konusu. Diğer geometri sorularından farklı olarak gören çözer mantığı yoktur. Formülleri biliyorsan koy yerine çıkar.
Yüksek matematik görenler için zor bir derstir. Ama tadından yenmez. Sorularıyla insanı düşünmeye götürür. Kesinlikle ezber kabul etmez.
sikindirik 10.sınıf matematik konusu.

bir gram aklımda değil ygs'de ne bok yiycem ben. evet.
Geometrinin son konularından olduğu için ve bizim türk hocalarımızın uyuzluğunun sayesinde göremediğimiz sıfır bir temel ile ygs,lys de çıkan illet sorulardır.
iq seviyesi 20'yi geçmeyen kişilerin bok attığı ders, oluşum. yapamıyorsan ezikliğini kabul edeceksin birader.
y-y1 = m. (x-x1) falan.