bugün

fahişelik yapan veya başka bir sebebten seks yapacakken kızın kızlık zarının bozulmaması için yaptığı ilişkidir.
.erkekle yapılması büyük livata.kadınla yapılması küçük livatadır.en iğrenç günahlardandır.hem dinen hemde fıtraten karamdır.
(bkz: göt).

hak yolu değildir.
bir rivayete göre kişi b*kunu tutamaz hale gelir.
Çok kızın tercih etmediği ilişki. iyi bilen bir erkekle yapsa aslında zevk alacağı ilişkidir. Yattığım kızlar çok aşırı zevk aldıklarını söylediler. Söylerler.
bir arkadaş grubunda elit bir şekilde tartışıyorlardı konuyu sanki cinsellikten bağımsızmış gibi. tıp okuyan bilirkişimiz şey demişti “doğaya aykırı her duruma karşıyım, çok sağlıksız orası için ayrı yer var zaten” demişti, eşcinsel ilişkileri de onaylamazdı kendisi.
anal ilişki cinsel yolla bulaşan hastalıklardan ya da idrar yolu enfeksiyonundan zevk arıyorsanız çok zevklidir. g noktası gibi saçmalıklara kafa yormayın vajinal orgazm klitoral orgazm bitti bir tek anal orgazm kaldı. Son olarak Kusura bakmayın da rektal bölümde illa ki Bok vardır boktan tiksinmiyorsanız da devam artık ne diyeyim size.
Yapılması çok sakıncalıdır. Yapanın g.tünü sikeyim.
Mide bulandırıcı bir ilişkidir. ismi bile kulağıma pis gelü. Gerçekten midesizlerin işi bu bence.
Doğaya aykırı durumlara karşı kişilerin postmodern şımarıklıklara pabuç bırakmayarak fikirlerini savunma hakkı bulunan(her ne kadar hukuk okuyan bilirkişiler aksini çığırsa da) binlerce konudan biridir. Lakin karşılıklı rıza ile ise, şahsen pek umurumda olmayan bir durumdur.

Fekal inkontinans yapabilir, tahriş-tahribat riski yüksektir, enfeksiyona ve sepsise yol açabilir. Dikkatli yapılması lazımdır.
hak deliği varken ..k deliğinde ne işin var hemşerim derler adama. hoş o da nasıl adamsa.
hastanede çalıştığım dönemde gizli ameliyata gelirdi bazı hastalar.
o bölgedeki kasların işlevini yitirmesi sonucu dışkı kaçırmaya sebep olabiliyor.
yanlış anlamasın da kimse -genelleme yapmak için demiyorum bunu- gelenler hep evli kara çarşaflı kocaları sakallı takkeli tiplerdi. o kocalarını hadım etmek isterdim. insan eşine çocuklarının annesine bunu nasıl reva görür? dinen de bu konu kesin ve net aslında;

konu ile ilgili bazı hadisleri sizinle paylaşmak istiyorum.
“Karısı ile ters ilişkiye girenler, Allah’ın rahmetinden uzak kalırlar.” (Ebû Dâvûd, Nikâh, 45, Ahmed b. Hanbel, 2/444)

“… Kadınlarınızla ters ilişkiye girmeyin. Allah hakkı söylemekten çekinmez.” (Tirmizî, Radâ’, 12)

“Allah, bir erkeğe veya kadına arkasından yaklaşan kimseye rahmet nazarıyla bakmaz.” (Tirmizî, Radâ’, 12; ibn Mâce, Nikâh, 29)

“Bir erkeğin karısı ile ters ilişkiye girmesi küçük lûtîliktir.” (Ahmed b. Hanbel, 2/182)

Haram olduğunu bile bile Allah’ın emrettiği yoldan değil de yasakladığı yoldan ilişkiye girmek bir müslümana yakışacak davranış değildir.

ve kur'an-i kerim'de de şöyle diyor;
“Sana kadınların adet halini soruyorlar. De ki, o bir eziyettir. Adet günleri onları rahat bırakın. Temizleninceye kadar kendilerine yaklaşmayın. Tertemiz oldular mı, onlara Allah‘ın size buyurduğu yerden yaklaşın. Allah tevbe edenleri sever, tertemiz olanları da sever.

Kadınlarınız sizin için bir tarladır. Tarlanıza dilediğiniz gibi varın ve kendinize ön hazırlık yapın. Allah‘tan sakının ve ona kavuşacağınızı bilin. Bunu inananlara müjdele.” (Bakara, 2/222-223)
sex zaten pis bişeydir.
sex sevdiğinle güzeldir.
Millete bakıyorum "Yok mide bulandırıcı, yok iğrenç, yok hastalık kaparsınız, yok şu yok bu" ...

Seksi şöyle bir düşününce, gerçekten hijyen hastası birisi için her saniyesi mide bulandırıcı gelebilir. Öpmedik yer kalmıyor neredeyse...

Neymiş hastalık kaparmışız, yahu el insaf sadece öpüşmekle bile ne kadar cok bakteri virüs transferi yaptığınızı biliyor musunuz? Vücudun her yeri temiz, bi tek anal bölge pis öyle mi?

Gerçekten cahilsiniz. Yazık...

Bana hastalıkmış, hijyenmiş bunlarla gelen adamlar samimiyetsiz geliyor. En samimi olanı ne biliyor musunuz? Hiç dindar bir adam olmasam da, "günah, haram" diyerek yapmayan adam samimi geliyor. Çünkü adamın bir inancı var, inanç yasak demiş ve o da uyuyor. Tutarsız tezler sunmuyor.

Anal ilişkiyi sadece iğrenç ve sağlıksız bulup yapmayanlar, seks yapmasın...

Ya da açıkça desin ki, "ben hiç denemedim ya da denedimse de acı çektim ondan yapmak istemiyorum". Veya da "anal yapacak kadar sertleşemiyorum, erken boşalıyor ya da gevşiyorum" desinler daha gerçekçi ve sağlıklı bilgi olur.

Eğer bilgili, dikkatli, prensiplerine uygun yapılırsa anal da seksin diğer tüm evreleri kadar doğal.

Bilgi ve deneyim sahibi olmadan fikir sahibi olanlardan usandı bu ülke artık...

(Bir de nasıl yapılması gerektiğini anlatmaya kalkarsam hepten linç yerim, sadece şunu söyleyeyim, hiç ama hiç aceleci olmayın anal yaparken, bedenininizi ve tutkunuzu hazırlayın yavaş yavaş. Ön hazırlık şart...)
Karı kocanın ters ilişkiye girmesi (anal seks) caiz midir? Bazıları çok günah olduğunu söylüyor, bazıları iki taraf kendi rızasıyla yapıyorsa normaldir diyor, hangisi doğru?

Kadına arka organdan/anüsten cinsel ilişkiye girmek, ne şekilde olursa olsun kesinlikle haramdır. Şayet kadın bu işe razı olacak olursa, o da büyük günaha ortak olur. Eşler arası bile olsa anal ilişki, livata olarak adlandırılmış olup, yasaklanmıştır.

Kur'an'da cinsî münasebetin ana gayelerinden birinin neslin devamı olduğu ifade edilmiş ve kadının cinsel organından (vagina) olmak şartıyla, ilişkinin şekil açısından serbest bırakıldığı bildirilmiştir.

“Ey Muhammed! Sana kadınların ay başı halinden de soruyorlar. De ki: O bir eziyettir Onun için ay başı halinde oldukları zaman kadınlardan çekilin ve temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. iyice temizlendikleri zaman ise Allah’ın emrettiği yerden onlara varın, yaklaşın. Şüphesiz ki Allah çok tövbe edenleri de sever, çok temizlenenleri de sever.” (Bakara, 2/222)

Devamındaki ayette de şöyle buyurulur:

“Kadınlarınız, sizin için bir tarladır. O halde tarlanıza dilediğiniz gibi varın ve kendiniz için ileriye hazırlık yapın. Allah’tan korkun ve bilin ki siz mutlaka O’nun huzuruna varacaksınız. Ey Muhammed, müminleri müjdele!” (Bakara, 2/223)

Buna göre cinsel ilişki, üreme organından olmak şartıyla her türlü ilişkinin helal olduğu bildirilmiştir. Öyleyse dışkı yerinden cinsel ilişki helal değildir.

Çeşitli hadislerde, karısına üreme organın dışından yaklaşanın, Allah'ın lanetine uğrayacağı ve bunun bir nevi livâta sayılacağı haber verilmiştir.

Peygamber Efendimiz buyuruyorlar:

"Hanımına dışkı yerinden yaklaşan kimse lanete uğramıştır."

"Erkeğe veya kadına arka yoldan yaklaşan kimseye Allah, rahmet bakışıyla bakmaz." (bk. Ebû Dâvûd, Nikâh, 45; Müsned, I, 86; II, 444; Tirmizî, Taharet, 102; Mişkâtü'l-Mesâbih, II, 184).

Bu ve benzeri hadisler kadınlara dübüründen/anüsten/dışkı yerinden cinsel ilişkiye girmenin haram olduğu hususunda delildirler. Dolayısıyla erkeğin karısına dübüründen temas kurması haramdır. Ancak şeriat bunun için ceza olarak belli bir ceza koymadığından dolayı, bu hususta verilecek olan ceza had cezaları kapsamında değerlendirilemez. Tazir cezaları kapsamına girer. Bu nedenle imam ya da hakimin bu fiili işleyen kimseye caydırıcı ve acıtıcı bir ceza vermesi gerekir. Çünkü ceza her ne kadar tazir cezası olsa da caydırıcı ve acı verici olması lazımdır. Evla olan bu hususun hakimin takdirine bırakılmasıdır.

Böyle kimseler için alınacak en önemli tedbirlerin başında, bütün samimiyetiyle Allah’a sığınmak ve kendisini bu beladan kurtarması için gece gündüz dua etmek gelir. Sonra iradesini kullanıp, bundan vazgeçme kararlığında olduğunu göstermelidir.

Böyle bir günahın tövbesine gelince: Buna şu ayet-i kerime ile cevap vermemiz güzel olur:

“De ki, ey kendi aleyhlerine haddi aşan kullarım! Allah’ın rahmetinden ümidinizi kesmeyin. Çünkü Allah bütün günahları affeder. O çok bağışlayan ve çok merhamet edendir. Size azab gelip çatmadan ve artık yardım göremeyeceğiniz zaman gelmeden önce Rabbinize yönelin ve O’na boyun eğin.” (Zümer, 39/53-54).
Allah (cc) bütün günahları affederse elbette bunu da affeder; yeter ki tövbe edilmiş olusun. Tövbe, dönmek demektir. Kişinin sonradan bulaştığı günahtan ve kötü durumdan, iyi ve günahsız olan aslına dönmesinin adıdır. Eğer kötü fiil tekrarlanıyorsa demek ki dönme henüz gerçekleşmemiştir. Ne zaman dönüşsüz bir vaz geçme olursa dönme, yani tövbe de o zaman gerçekleşmiş olacaktır.

Öyleyse böyle olan insanların da Allah’ın rahmetinden ümit kesmeleri anlamsızdır, hatta günahtır. Yeter ki, böyle bir vazgeçmeyi/tövbeyi başarabilsinler.

https://sorularlaislamiye...k-gunah-oldugunu-soyluyor
eskiden çokca tercih edilirdi.bekareti gitmesi bakireliği bozulmasın diye.ama şimdilerde bir çoğu kız bunu önemsemiyor, evliliğinde karşısındakine açıkca belirtip kabul ettirebiliyor.kabul edilemeyecek bir şey de değil zaten, fakat işi orospuluğa vurmamak lazım.
iğrenç ya mide bulandırıcı diyenler göt bulsa kuru kuruya zorlar şimdi geçin bunları.

Hastalık enfeksiyon demişsiniz. Kondom denen şeyden haberiniz yoksa zaten değil anal hiç bir şekilde sevişmeyin.

Arkadaşın biri demiş zaten öpüşürken bile bir çok bakteri alır verirsiniz. Seks o kadar da hijyen bişey değil.

isteyen istediği kadar yaşar istemeyen yaşamaz. Kimse burada doktorculuk oynamasın yok götü gevşer yok hastalık kapar diye. Bunu yapacak insanlar zaten neyin ne olduğunu az çok biliyor.

Göbek deliğini zorlayan herif gelmiş burada anal zararlı diyor.
(bkz: iğrençsiniz ibneler) dedirtmistir.
Bunu yapan travesti de miker. Çok net. Şüphesiz balikesirli uzak haramdan uzak durur.
Dadını alan bırakamıyor.
(bkz: eh işte)
gereksiz, mide bulandırıcı ve iğrenç ilişki türü.
Öncesinde lavman önerilir.
Konu ile alaklı olarak Resûlulullâh sallallâhu aleyhi ve sellem şöyle buyurur:

“...Kadınlarınızla ters ilişkiye girmeyin. Allah hakkı söylemekten çekinmez.” (Tirmizî, Radâ’, 12)

“Karısı ile ters ilişkiye girenler, Allah’ın rahmetinden uzak kalırlar.” (Ebû Dâvûd, Nikâh, 45, Ahmed b. Hanbel, 2/444)

“Allah, bir erkeğe veya kadına arkasından yaklaşan kimseye rahmet nazarıyla bakmaz.” (Tirmizî, Radâ’, 12; ibn Mâce, Nikâh, 29)

“Bir erkeğin karısı ile ters ilişkiye girmesi küçük lûtîliktir.” (Ahmed b. Hanbel, 2/182)
hak deliği varken bok deliğine girmeye lüzum yok lakin derler ki anüs secondary cinsel organ.