bugün

1 saat sonra tekrar başlayacagı düşünülen yazar. ben her gün bırakıp hergün başlıyorum.

(bkz: lanet olsun)
bir çok tiryakinin defalarca giriştiği, ancak genellikle zayıf iradesine yenilerek sigaraya geri dönmesiyle sonuçlanan eylemin başlangıç cümlesidir. yinede güzel bir başlangıç cümlesidir. sözlüğe yazarak tescillemek daha güzeldir. sigara içerken yakalanırsanız (bkz: muck muck). görevinizde başarılar.

edit: (bkz: ben hiç başlamadım)
(bkz: kendi kendine söylenen en büyük yalan)
(bkz: sigara bırakılmaz ara verilir)
iradesiz bünyenin haykırışıdır.
iradeli ise 1 hafta sonra "an itibari ile sigaraya başlıyorum" diye tekrardan başlık açacak olan yazardır.
(bkz: paketi bana versene)
fakat gel gelelim o beni bırakmıyor. çok seviyor kerata.
(bkz: yalancinin mina koyim mi)
an itibariyle vize haftası olduğundan sigarayı iki katına çıkarıyorum. *
(bkz: buna içilir)
sözlüğü yazılan bir söz öbeğinden öteye geçmesini temmenni ettiğimiz durum.
(bkz: no vize no sigara)
muhtemelen sözlüğe entry girerken gaza gelmiş yazar söylemidir.
yüzde 1 başarı şansı olan eylem.
214235346734 kere söylemiş ve etraftan duymuş olmama rağmen başarılı sonuç verenini hiç göremedimiz acı olay.
ahan da buraya koyuyorum kimse dokunmasın.
nikotin bağımlılığı çok güçlü bağımlılık olduğundan imkansız önerme: sigara bırakılmaz. sigara içmeme durumu devam ettirilir. ölene kadar bu durum devam ettirilirse, arkandan, belki, rahmetli sigarayı da bırakmıştı, derler.
her gece sigarayı bırakıp sabaha tekrar başlamam gibi olmassa başarılı olabilecek hissiyat.
-an itibariyle sigarayı bırakıyorum abi
+harbi mi lan?
-evet abi kararlıyım ömrümü yedi bu meret cebimdeki parayı sömürdü, nefesimi skti nerden başladım lann
+tamam koçum sakinleş yak bi sigara
-peki abi, lan bu meret de olmasa...
vize haftasında olan bir öğrenci ise kesinlikle yalan söyleyen insan söylemidir. *
''an itibari ile yakışanı yapıyorsun'' şeklinde cevap verilebilecek olan açıklama.
söyledikten beş saniye sonra elimde yanan bir dal olduğunu fark ettiğim söz.
vizeleri bekle, oyle birak diye yanitlayacagimiz kararnamedir. ardindan arkandayiz, destekliyoruz bayraklarini sancaklara cekecegizdir.
(bkz: kendini kandırmak)
şahsıma göre moment alırsak sigarayı bırakmak bencil adam işidir. bana 60 sene yetmez 90 sene yaşamalıyım mantığı ile hareket eden yazardır.

(bkz: yak bi cigara)