bugün

Bir gitar akoru.
Öğleden önceki saatlerdir aşamdegildir bu kırk kelime .yazmada bayaa saçma saçmaladımmı sanmam
yokluğu şu an sol frame in halini yansıtmaktadır.
dunyada buyuk savaslara neden olmus şeydir.
ingilizce' de, simple present zamanında, ben anlamına gelen I' dan sonra kullanılan, yardımcı yüklemdir.
bayan cinsel organı.
(bkz: buralar hep seks olmuş)
is
are
olmak üzere iki tane arkadaşı vardır.
bir de radyoda bir görevi var.
çok yoğun çalışıyor kendileri.
ingilizce saatlerde ögleden önce ( 12:00 dan önce ) olarak kullanılır.
Yarılanma ömrü oldukça kısa olan, sentetik ve radyoaktif bir element olan amerikyum ' un sembolüdür.
am pm diye saat dili vardir. Türkçede kadin cinsel organinin kabacasi olanidir.
olsa da şey etsek.

yalan mı ergenler?
Radyo elemanı.
amerikyum elementinim sembolüdür.
gece 12 den öğlen 12 ye kadar olan zaman dilimini gösteren latince terim.

arkadaşlar sizler de sağolun aydınlattınız.

bir de rica ediyorum daha hayatında canlı kanlı kadın cinsel organı görmemiş erkekler burada olsa iyi giderdi falan demesin, komik.
radyolarda bulunan frekanstır. orta dalgalarda yayın yapan vericilere verilen isimdir. genel olarak fm kullanılmasının sebebi yayın daha berrak ve parazitsizdir.
- Vajinanın argodaki adıdır. (ingilizcesi de pussy)(yukarda bi arkadaş bayan vajinası diye bir kavram kullanmış. Koptum amk.) (bkz: bayan vajinası)

- ingilizcede durum cümlelerinin ana unsuru olan "to be" kelimesinin birinci tekil şahıs(i)a göre çekimlenmiş halidir. Diğer şahıslar için de is ve are olarak çekimlenir. (bkz: Am is are)

- elektronikte amplitude modulationın kısaltmasıdır. Bir diğer arkadaşı da frequency modulationdur. Radyolarda çoğunlukla fm bandı kullanılır.
(bkz: Am fm)

- almancada üzerinde bulunma durumunu ifade eder. ingilizcedeki karşılığı ondur

- kimyada amerikyumun simgesidir.

- 12 lik saat sisteminde öğleden önceki saatleri ifade etmek için kullanılır. Latincede öğleden önce manasına gelen ante meridiem kelimelerinin kısaltmasıdır.
Diğer arkadaşı da Öğleden sonra manasına gelen post meridiem (bkz: pm)ifadesidir.

(bkz: Bilgi içerikli entry giren yazar)
Yokluğunu elimle gidermeye çalıştığım mucizevi et parçası.
otellerde çok önemli bir tabirdir. müşteri size (ingilizce) havaalanına transfer istiyorum 10 da dediğinde "tabi efendim" deyip direk sabah sanmadan önce "am?" diye sorup teyit edilmesi gerekendir.
Tersten okuyunca eski dilde su anlamına gelir.
Inglizce bir baglama kelimesi.
Yaklaşık 700 kere saat terimi olan am olduğu yazılmış. Ne salak adamlarsınız amk.
istemiyorum istemiyorum hiç girmedim girmeyeceğim..
ingilizce de saat kavramıdır. sabah anlamına gelir.
(bkz: la minör)