bugün

reklamlarda aptal sevgilisine ve teknolojiden uzak annesine telefonda dert anlatmaya çalışan güzel bir oğlan. bir de melekler korusun diye bir dizi de oynayacakmış; nasıl bir oyuncu bilmiyorum ama tiyatrocu olduğunu duydum yani orda burda görsek fena olmaz sanırım.
sevval sam'in bas rol oynadigi derman dizisinde de boy gostermis oyuncu.
ofsayt olup olmadığı merak edilen kerim'dir.
vodafone reklamlarında oynayan, melekler korusun dizisinde boy gosteren epey yakışıklı genc.
tanısam fena olmazdı ki.
edit: ne bu ya alper'i mi sevmiyorsunuz, beni mi. neyi eksilediniz şimdi?
melekler korusun adlı dizide barış rolünü canlandıran oyuncu. yeditepe üniversitesi güzel sanatlar fakültesi mezunu.
vodafone reklamlarında bir şeyler anlatayım diye yırtınırkenki mimiklerini çok beğendiğim oyuncu. bazen aynaya bakıp o mimikleri yapmaya çalışıyorum. çünkü; * ama beceremiyorum malesef. * *
olağan üstü şeker yaratık. hastasıyım. bir benzeri hatta tıpa tıp aynısı bulunduğunda 4 elle sarılınası, pamuklara sarıp sarmalanası varlık.
soyadı ofsayt oyuncu. bu arada yüzünde hep ağlamaklı bir ifade var. dokunsan ağlayacakmış gibi duruyor.
melekler korusun adlı dizide canlandırdığı barış karakteriyle kızların kalbini fetheden şirin insan. *
melekler korusun *onu. *
mimikleriyle insanı ekrana bağlayan tadından yenmeyen oyuncu.**
yeditepe üniversitesinde okumakta olan, vodofone'un kerim'i, melekler korusun'un barıs'ıdır. içten içe aşık oldum adama resmen, hani bigün okulda direk karsısına cıkabilirim o derece.
öhmm, velhasıl kelam, begenerek izliyoruz.
1984 doğumlu tiyatrocu. birçok dizide rol almıştır. şu günlerde melekler korusun adlı dizide oynuyor. vodafone reklamlarında da telefonda annesine bilgisayar kullanmayı ve kız arkadaşına ofsaytın ne olduğunu öğretmeye çalışan genç delikanlıyı oynamaktadır.
(bkz: sen hiç ofsayt oldun mu kerim)
aşk-ı memnu dizisindeki nihal karakterini oynayan hatunla birlikte olan şahsiyet.
vodafone reklamında kız arkadaşına ofsaytı anlatırken çektiği "yuh" ile güldüren genç yetenek. oynadığı dizilerde * * * saçları hep toplu görülmektedir ki şahsım açık halini oldukça merak etmektedir. baba bana bundan al denilesi tip ve çekiciliktedir * .
kendisi bir dilim aşk isimli eski bir dizide kısa saçlı ve temiz yüzlü haliyle görülmüştür. *
rivayete göre aşk-ı memnu dizisinde Nihal'i canlandıran kişi ile birliktedir (bkz: hazal kaya)
(bkz: gamze)leriyle iyice ilgimi çekmiş..
o saçlarını toplayışı olsun,üstündeki bol hırkaları falan çok sevimli kılıyor..
gerçi gözleri de güzel şimdi..
daha önce feridun düzğaçla bir dizisi vardı,sonra vodafone reklamı ve melekler korusun..bildiğim geçmişi bu kadar.
mimiklerini gercekten iyi kullanan, doğal komik.

yakışıklı mı emin değilim ama bazı hatunlar bu çocuğa ölüyor. o değil de hatunlar birbirlerin hoşlandığı bütün cocuklara ölüyorlar.
Bir derginin kapağında genç kızların yeni sevgilisi diye bir başlık görünce hayırdır inşallah dediğim,resmi gördükten sonra dergiyi o saniye içinde kapamama sebep olan mahluk.
saçları sayesinde varolan kişiymiş. az önce reklamlarda görmemle dumura uğramam bir olmuştur. hemen saçlarını uzatmasını tavsiye eder. saçları uzayana kadar dizide ölü taklidi yapmasını umarız.
Çehov Makinesi oyunundaki performansıyla beni derinden etkilemiş profesyonel oyuncudur , oyuncunun dibidir.
facebooktaki sayfasından hunharca alpeeeeeerrr diye yazasım var fakat diğer çimen göz diye atlayanları görünce üzerime bi coolluk bi ciddilik geliyor.

adamın havası gözünde mi desem, mimiklerinde mi desem, bakışlarında mı desem bilemedim. ama dizilerin romantik, sevimli çocuk eksiğini layıkıyla dolduruyor. eğer bu entryi okursan sözüm sana alpeeeeeeeeerrr *.
beni böyle sev dizisinde oynayan şahsiyet.
Beni böyle sev'de her gördüğümde "sen ne güzel şeysin öyle" dedirten ukala insan. Sadece dizi karakteri olarak seviyoruz kendisini.