bugün

Kötü olduğu rol yok beyefendinin. Romantik rollerde çok iyi. Melekler korusun, beni böyle sev vs.
görsel

imkansız bir çift çimen göze düştük bugün de. Renkli göz bu kadar güzel olabilirdi. Beni böyle sev oyunculuğuna ve karakterine hiç girmiyorum. 35 yaşında olması da cabası.
boşanmış.

https://www.dha.com.tr/ma...gil-bosandi/haber-1735753
mimiklerini kullanmayı çok iyi bilen oyuncu. ayrıca karizmatikte.
çok güzel gülen oyuncu.
Insanin adamin gozleride kaybolasi gulusunde kendini tekrar bulasi geliyor yani asik olasi geliyor acaba oldu mu (bkz: aşktan kafayı yedi)
Yeteneklidir.
Gozleride beni benden alir.
Azda cirkin ama olsun.
Gerçekten yakışıklı adam, ama gözlerinin rengi çok soğuk. Açık kahve olsaydı gözleri, yüzündeki o soğukluk giderdi.
Beni böyle sev'de her gördüğümde "sen ne güzel şeysin öyle" dedirten ukala insan. Sadece dizi karakteri olarak seviyoruz kendisini.
beni böyle sev dizisinde oynayan şahsiyet.
facebooktaki sayfasından hunharca alpeeeeeerrr diye yazasım var fakat diğer çimen göz diye atlayanları görünce üzerime bi coolluk bi ciddilik geliyor.

adamın havası gözünde mi desem, mimiklerinde mi desem, bakışlarında mı desem bilemedim. ama dizilerin romantik, sevimli çocuk eksiğini layıkıyla dolduruyor. eğer bu entryi okursan sözüm sana alpeeeeeeeeerrr *.
Çehov Makinesi oyunundaki performansıyla beni derinden etkilemiş profesyonel oyuncudur , oyuncunun dibidir.
saçları sayesinde varolan kişiymiş. az önce reklamlarda görmemle dumura uğramam bir olmuştur. hemen saçlarını uzatmasını tavsiye eder. saçları uzayana kadar dizide ölü taklidi yapmasını umarız.
Bir derginin kapağında genç kızların yeni sevgilisi diye bir başlık görünce hayırdır inşallah dediğim,resmi gördükten sonra dergiyi o saniye içinde kapamama sebep olan mahluk.
mimiklerini gercekten iyi kullanan, doğal komik.

yakışıklı mı emin değilim ama bazı hatunlar bu çocuğa ölüyor. o değil de hatunlar birbirlerin hoşlandığı bütün cocuklara ölüyorlar.
(bkz: gamze)leriyle iyice ilgimi çekmiş..
o saçlarını toplayışı olsun,üstündeki bol hırkaları falan çok sevimli kılıyor..
gerçi gözleri de güzel şimdi..
daha önce feridun düzğaçla bir dizisi vardı,sonra vodafone reklamı ve melekler korusun..bildiğim geçmişi bu kadar.
rivayete göre aşk-ı memnu dizisinde Nihal'i canlandıran kişi ile birliktedir (bkz: hazal kaya)
kendisi bir dilim aşk isimli eski bir dizide kısa saçlı ve temiz yüzlü haliyle görülmüştür. *
vodafone reklamında kız arkadaşına ofsaytı anlatırken çektiği "yuh" ile güldüren genç yetenek. oynadığı dizilerde * * * saçları hep toplu görülmektedir ki şahsım açık halini oldukça merak etmektedir. baba bana bundan al denilesi tip ve çekiciliktedir * .
aşk-ı memnu dizisindeki nihal karakterini oynayan hatunla birlikte olan şahsiyet.
1984 doğumlu tiyatrocu. birçok dizide rol almıştır. şu günlerde melekler korusun adlı dizide oynuyor. vodafone reklamlarında da telefonda annesine bilgisayar kullanmayı ve kız arkadaşına ofsaytın ne olduğunu öğretmeye çalışan genç delikanlıyı oynamaktadır.
(bkz: sen hiç ofsayt oldun mu kerim)
yeditepe üniversitesinde okumakta olan, vodofone'un kerim'i, melekler korusun'un barıs'ıdır. içten içe aşık oldum adama resmen, hani bigün okulda direk karsısına cıkabilirim o derece.
öhmm, velhasıl kelam, begenerek izliyoruz.
mimikleriyle insanı ekrana bağlayan tadından yenmeyen oyuncu.**
melekler korusun *onu. *
melekler korusun adlı dizide canlandırdığı barış karakteriyle kızların kalbini fetheden şirin insan. *