bugün

Sahalardaki çirkefliğini siyaset sahnesinde de sergilemesi normaldir.
daha ilk günden potansiyeli hakkında ipucu vermiş futbolcu eskisi.
Sahaların eski paçozu. Hangi okul, eğitim, uzmanlıktan geçtiğinin umursanmaması dolayısıyla Meclis kavgalarında paravan kuvvet olarak kullanılacaktır, ışığı gördük.

Ülke tarihi, siyaseti, ülke sorunları hakkında ne fikri olabilir olm bunun? Kendisi futbol cukkasıyla geçinen bi adam zaten. Bunun tek bir kavgası vardı o da ' hayırrr o kadını ben alıcam' kavgasıydı.
Memleket kavgası ne arar la futbolcu eskisinde?
AKP de kimlere kalmış amünüm? Hatta Meclis kimlere kalmış?

Dışarda deli dalgalar, meclis oylamalarını bunlar yalar.
aklı yok ki, fikri olsun.
Hırvatistan maçında bir hırvat sporcuyu rejiye giderken yere yatırıp yumruklamıştı. O sahne hiç aklımdam çıkmıyor. Sinirli bir futbolcuydu.
(bkz: tipine bakan adam sanar)
yukarda eleştiri yağmuru yapanlar adam çıksa ben aslında solcuyum dese far tutulmuş tavşana dönecek. adamın suçu da 2 kişiden birinin oy verdiği partiden aday olmak.
Bir hakan Şükür vakası daha olabilir.
trafikte hız sınırı bu adamın iq'su kadar olsaydı, kızılaydan tunalıya 6 saatte giderdik.
Düşünmek için kafayı kullanmak lazım.

Sen önce akp döneminde dünya kupası'na katıl. Kaçıncı olacağını sonra tartış.
Yaptığı açıklamada hani her sınıfta olur ya hocasına yaranmak için her türlü şebekliği yapan öğrenci havası olan milleti temsil etmeyen milletvekili.

Hadi 16 yıl boyunca dünya kupasına katılamamayı geçtim; yarı finalde Ronaldo'nun pis burunla gol atıp bizi elemesinde fetö parmağı var gibi geliyor bana da!
leşin başkanı müteşairdir

şimdi merak eden olursa müteşair ne demek yazayım arapça kökenli kelime. kendini şair sanan anlamına geliyor. bir nevi şair müsveddesi.

madem öyle leşe bir şiir ithaf edelim

Ben Sana
Ben sana bok demem,
Boklar duyar ar eder.
Bir zerren düşse boka,
Onu da mundar eder.

Tanrı senin hamurunu
Necasetle yoğurmuş,
Anan seni sıçar iken
Yanlışlıkla doğurmuş.

Neyzen Tevfik

bu da can babadan gitsin leşe

''Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz.. Lan bu kadar orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?'' CAN YÜCEL.

bu arada leş yazdım ama leşlere ayıp oldu bu rezil kusmuk leşlerden daha iğrenç.
meclisteki ilk oturumunda olay çıkarmış, arbede yaşanmış. suç kendisinde değil, onu vekil yapanda...
Euro 96'da hirvatlara yaptığı centilmenliği(!) mecliste yapacak mi merak ediyoruz.
Türk halkının kendine vekil seçtiği güzide insan -kendisini vekilleri olarak görmek isteyenler seviyesinde, onların akıl seviyesinden bir nebze daha üstün açıklamalar yapıyor.

Umarım bu açıklamalarıyla halkını mutlu ediyodur.
sonradan eşi olacak cansel hanımefendi zamanında "galiba havuza atlarken kafasını betona çarpmış" gibi bir açıklama yapmıştı doğa üstü beyanları ve söylemleri sebebi ile. çok şey yapmamak lazım yani. geçmişten günümüze değişen bir şey yok demek ki.
eski futbolcu yeni iktidar yalakası. önce erdoğan methiyesi, şimdi de kürsü işgali.. hızlı başladı siyasete. aynı hızla inşallah..
Meclis'te kan sevici hdp'lilere en sert çıkışlarla dik duruşunu ortaya koyan, bu sebeple eniklerin ve "3 oy cehaaapeye bi oy hedaaapeye" diyen finoların kin güttüğü adamdır.
bu milletin aklına zekasına laf etmeye çalışan zübükler, seçim gecesi muarrem'i uzaylılar kaçırdı zannedenlerle aynı davar takımıdır. Bu da mizah tarihine geçsin.
16 yıldır akp' yi ve memleketi recep tayip erdoğan' ın yönettiğini unutup,
" eğer 2002'deki şampiyonada ülkemizin başında Sayın Recep Tayyip Erdoğan olsaydı, final oynardık.”
diyen güzide beyin.

not: kek var yen mi ?
kenan sofuoğluymuş, alpaymış hatta hakan şükürmüş. meclis değil meslek lisesi amk.
sokakta limon satan adam beni mecliste daha iyi temsil ederdi.

beckhamın burnunu falan parmaklasın bu.

görsel

edit: hamza yerlikaya da vardı dimi.
ikinci sınıf bir dizide oynayıp kendisini ciddi ciddi solun temsilcisi aydın seçilmiş kişi olan yaşam formunu ilk dövecek kişi gibi. sadece şunu bekliyorum alpay reyisten, vallahi yaparsa süper olur.

daha başlangıçta böyleyse sonradan neler olur düşünmek bile istemiyorum.
feyyaz uçar'a göre. elle tutulur tarafı yok.

https://odatv.com/vid_video.php?id=8FA5H
jet fadılın ortağı, başka söze gerek yok.
dinlemeyi bilmeyen madrabazı vekil diye seçiyorlar. akp tabanının seviyesine yakışır.
konuşmasına müdahale etmeye kalkıştığı ahmet şık'ı tanımam, görüşü de zikimde değil, ama konuşma hakkı var.
konuya dönersek rant için iktidar yandaşı olanlardan kısaca.

bunun meclisteki bir eski versiyonu akp'li hakan şükür'dü.
Bu adamı konuşmak yerine kürsü dokunulmazlığı nedir bunu tartışmak daha anlamlı olur.

Eski futbolcu.