bugün

işim düşünce ve başım sıkışınca.
inanmıyorum. hep yalan söylüyor.
Elhamdülillah Müslümanım.

--spoiler--

Bir harf katipsiz olamaz, biliyorsun. Nasıl oluyor ki, nihayet derecede muntazam şu memleket hakimsiz olur?
Bedîüzzaman Said Nursi Hazretleri...

--spoiler--
Allaha (c.c.) Hamdolsun tabiki. islamız. Ehlu iman gizli kalmaz küfür de öyle. Alametlerinden hemen fark edilir fakat yinede para ile imanın kimde olduğu kesinkes bilinemez.

Ehli iman cesaretlidir kimseden korkusu yoktur. iman ehli allahtan başka kimseden korkmaz. Onun yüreği kor ateştendir. Fırat nehri gibidir. Önüne geleni sürükler deryaya taşır. iman ehli cevherdir. Kıymetini ancak ehli bilir. iman ehli ilahi nurun aynasıdır. Kim o aynaya bakarsa ancak kendini görür.
kafa koparanus abi gel bunlar bir iş çeviriyor.

varlığını çok hissettim o yüzden inanıyorum.
Bu kadar sallamaz biçimde hayır diyenleri gördükçe içim gitti. Umarım bu muazzam kainatın rastgele olmuş olamayacağının farkına varırsınız tez zamanda. inanıyorum şükür.
(bkz: evet)
Allah'ta bize inanıyor mu?

bir soru
hamdolsun.
hayır tabi ki, bir arabın şizofrenik düşü bir türkün inancı değil olsa olsa eğlencesi olur.
ben allah´a inanıyorum- ama akp´ninkine diil-kuran´daki allah´a.
sözlükte büyük harf kullanamadığımız için, adını buraya küçük harflerle yazarak saygısızlık yapmak istemiyorum. o derece.
Ben ona inanıyorum o bana zaten hep inanır.
Bak yine bir huzur geçti.
acziyetinin farkında olan herkes allah'a ve resulüne inanır. inanmayan enaniyet sahibidir.
Diyanet işlerine kadrolu imam alınmıyor ise böyle bir soru sormanın manası ne olabilir ki? Yüzde şu kadar inanıyor gerisi inanmıyor bir kısım da kararsız var propagandayla onları da devşiririz illa ki demek için mi? inanç kişiye özeldir.
Evet.

(Dış ses) *Anketimize katıldığınız için teşekkürler.
this is bullshit seçeneği olmayan başlığa girmem.
inanmıyorum.
Evet, düşen bi uçakta olsam yine inanmam.
Tşk.
T: bir soru.
Hatta artık sadece ona inanıyorum.
göremediğimiz ancak varlığını türlü delillerle bize ispat eden rabbimize; sorgusuz, sualsiz, şüphesiz inanmak boynumuzun ve varlığımızın borcudur.
inanıyorum,çok şükür.
Ne demek inanmak
Olduğuna mı inanıyorum
Söylediklerine mi
Dinine mi
Birliğine tek oluşuna mı
Varlığına mı, başa döndük.
Amk dinsizleri.
(bkz: apateizm)

beni tanımak isteyen buna baksın.
teşekkürler almayayım şimdi inandım da geldim.
hani tanrı insan beyninin kavrayamadığı bir olguydu, kavrayamadığım bir şeye ben nasıl inanayım lanet olsun,

inananlar hep ölüm sonrası ödül ve cezalar için inandığını iddia ediyor, deistler ise yakın zaman sonra kendilerine gelir.