bugün

nordik özellikleriyle öne çıkan isveçli aktör. özellikle generation kill'de çavuş brad "iceman" colbert karakteriyle dünyaca tanınır hale gelmiştir. babası stellan skarsgard'ın hık demiş burnundan düşmüştür.
true blood adlı dizide gelmiş geçmiş en karizmatik ve agresif vampiri canlandıran oyuncu.
true bloodda, fangtasia'nın sahibi olan eric northman'ı canlandıran isveçli oyuncu. eric northman karakteri için baya savaşmış olsa gerek. 1000 yaşında viking bir vampir olan eric, sadece true blood için yaratılmış bir karakter değil çünkü. yaşayan bir vampir gibi birden fazla serinin içinde yer alır. skarsgard da bu karaktere yakışmış görünüyor.
true blood dizisinin izlenme sebebidir.
kendisi lady gaga'nın paparazzi klibinde de boy göstermektedir. gelmiş geçmiş en karizmatik vampirlerdendir.
gördüğüm en muhteşem vücuda sahip erkek. Ayrıca (bkz: true blood) oyuncusudur.
(bkz: eric northman)
sözün bittiği yerde duran adam. ve evet malesef ki çok uzakta.
''bu insansa ben hayvanım'' kişiliğidir.
Isveçli aktör.
Şimdiye kadarki entryleri okudum ve farkettim ki buraya entry giren tek erkek benim.
Neyse adamı tanıtalım.
Adam isveçte 2 yıl art arda yılın en seksi erkeği seçilmiştir. Belirteyim; isveçte bu kolay iş değildir.
Bu adamın tüm ailesi oyuncudur. Kimi tiyatroda, kimi sinemada. Sosyal bi aile demekki. Ayrıca babası stellan skarsgard çok feyzli bir oyuncudur.
Tabi amerikanın nerdeyse %70'i bu adamı true blood'da tanıdı. E tanınmayacak gibi de değil. Dizinin en göze çarpan karakteri.
Gereksiz bilgi: bu adamın kaslarından esinlenerek kas yapmaya çalışıyorum.
Kıvanç'ınkiler bu adamınkinin yanında piç kalır. Pardon hiç kalır*.
serbest çağrışım
(bkz: aleksandır siksallandır)
"alexander johan hjalmar skarsgård".

25 ağustos 1976 doğumlu isveçli aktör.

http://en.wikipedia.org/w.../Alexander_Skarsg%C3%A5rd

bu erkekse sokaklardakiler ne, sokaklardakiler erkekse bu ne?!

görsel

görsel
şu anda 36 yaşında olan, isveç asıllı oyuncudur. ismini hbo kanalının true blood dizisi ile duyurmuştur.

doğruya doğru bir erkekte ne aransa bulunmaktadır kendisinde. paraysa para. o yaşta sevimlilikse sevimlilik. kısaca hayallerin popüler prensidir.
36 yaşında olduğunu duyunca şok geçirdiğim oyuncu. lan 25-26 sanıyordum ben bu elemanı. adam harbi iskandinav tanrısı. dedikleri kadar var. son yıllarda bol bol filmlerde oynuyor. şöyle başyapıt olacak bir filmi çekilmedi ama henüz. iyi bir yapıtta oynaması dileğiyle.
yakında edit: " "
devasa boyu ve adonisi kıskandıracak vücudu olduğu halde hep ufak tefe kızları tercih eden taş aktör.
kendisi true blood'un izlenmesini sağlayan yegane insandır.
hakkında söylenebilecek şeylerin kelimelerle tasvir edilemeyeceği üç harfli. bildin taş yani. true blood gibi sikindirik bir yapımın hala devam etmesinin de yegane sebebidir. en azından ben o yüzden izliyordum. neyse, çok sevgili sözlük bağyanları gözünüz gönlünüz açılsın şu soğuk havalarda diye bu da size hediyem olsun:

http://www.buzzfeed.com/m...the-year-of-the-skarsgard
En yakın zamanda Vikings kadrosunda görmek istediğim aktör. Kardeşi zaten floki'yi canlandırıyor, kendisine de taşaklı bi viking rolü verilesi.
Bilmem kaç defa Norveç'te en seksi erkek seçilmiş.

Geçen gün bir filmine denk geldim, yeni çevrimmiş (straw dogs) oyunculuğundan pek bi şey anlamadım ama o boyla o endamla zaten ortalıkta gezinse dursa filme bi şey katar herhalde.
Trueblood un eric nortman i. Bir iskandinav harikasi.
Abartmak gibi olsun, el uzunluğu türk kızlarının boy ortalamasından fazla olabilir. Bir dergiye verdiği seksi bir pozuna denk gelmişken gözümü aladığım tek şey devasa elleriydi. Ağladığında ses tonu çoğunlukla itici sayılabilecek kadar tizleşiyor aynı zamanda. Overrated bir nordik tanrı kendisi.
çekici kelimesinin vücut bulmuş halidir.

edit: true blood da final yaptığına göre yine kötü ve cool bir karakterle güzel bir yapımda karşımıza çıkmasını gönülden istiyoruz efenim.
Amerika'da 1 Temmuz 2016'da vizyona girilmesi belirlenen Tarzan filminin başrolü olarak karşımıza çıkacaktır.

Yönetmenliğini david yates'in yaptığı filmde The wolf of wall street filminin naomi'si margot robbie de jane porter karakteriyle karşımıza çıkacaktır.
Bunlardaki gen nasıl bir gense artık...
(bkz: bill skarsgard)
Başta bu adam olmak üzere bu skarsgard lar dünyanın tip ortalamasını tek başlarına 1 2 puan yükseltmiyorlarsa ne olayım. Babasından kız erkek tüm kardeşlerine kadar bunlar güzel bir aileler. Hayata 1-0 önde başlamışlar. Bunlar nasıl genler o nasıl bir baz dizilimi? Hamileyken ne yemiş bu kadın?

(bkz: gustaf skarsgard)
(bkz: Sam skarsgard) Bunun fotoğrafları dolaşmıyor çünkü aktör değil, doktor. Yani allah yine bir yerden vermiş buna da.
(bkz: bill skarsgard)
(bkz: eija skarsgard) bu kız da modellik yapıyor, elf gibi maşallah.
(bkz: walter skarsgard) bu da henüz 19 yaşında, nasıl bir taşa dönüşür hep beraber göreceğiz.

Ve tabi ki babaları yani tüm bunların sorumlusu, kim bilir kaç kişiyi sıradan bir pazartesi akşamı bunalıma sokmuş, bilmem kaç yaşına rağmen karizmanın vücut bulmuş hali:

(bkz: stellan skarsgard)
40 yaşında ama taş gibi olan adam. normalde sarışın sevmeyen bendenize bile seksapel gelmiştir. oyunculuğu hakkında bir fikrim yok, çünkü kendisini tumblr' daki gay bloglarından tanıdım. hemide cıbıldak olarak*. kezban zevkine pek uymadığı için şimdilerde Türkiye' de pek ünlü olmasa da, yakında elle ayağa düşecektir.

ayrıca diğer aile fertlerine baktımda, babasıyla beraber ailenin yüz akı resmen. geri kalanı hepsi çirkin, hele o bill. işte bak o tam kezban zevki, ıyk.
ideal es adayim.

evet kendisini talibim olmak uzere studyoya cagirmak istiyorum ehehe.

erkek gibi erkek masallah.

sozlukteki abazan surusu baksin da ibret alsin.

görsel