bugün

hunharca sıçıyorsanız düşme tehlikesi yaşayabileceğiniz tuvalet. * *
hijyeniktir, bacağı ve kalçayı kirli olabilecek üzerine işenmiş yüzeye değdirmeyi gerektirmez.
bacak kaslarını güçlendirir.
tuvalette sigara içme zevkini kısa tutar.
boşaltımınızı daha zahmetli yapmanın yoludur. uzun süre kalınca bacaklar uyuşur tatsız bir durum meydana gelir.
sağlıksız ve hijyenden nasibini almamış, almayacak bir tuvalet çeşididir. genelde idrar sıçrar, direk ayaklara temas eder. teharet musluğu gibi boku avuçlayarak temizletmeyi amçlayan bir de aparatı vardır. silme iğrençliktir. genellikle müslüman ülkelerde kullanılır sonra temizlik, iman vs.

görsel
en rahat sıçılan tuvalet taşı.
alışık olmayan ve sevmeyen bünye için işkence olan tuvalet türüdür. hele kiloluysanız, dizinizde sorun varsa of of. yer kalkışta diz kapağındaki kıkırdakların tıkırtısını duyarsınız, içiniz gıcıklanır*. üstü başı temiz tutmak ve de iş sonrası temizliği de tam yapabilmek için türlü türlü çareler üretilir; en güzeli ise yakın zamanda karşılaştığım, musluğun ucuna belirli bir uzunlukta hortum takarak bir nevi taharet musluğu oluşturmaktır. en azından daha kolay ve garantili bir temizlik sağlandığına emin olabilirsiniz.
O nedir be ? Adamın dizine bir kıramp girse saatlerce orada maruz kalabilir. Kesinlikle yasaklanmalı sağlık koşullarına aykırı.
afedersiniz ama tuvaletin* hakkı bu tarz tuvalette verilmektedir.
taşrada, genelde, evin dışarısında bahçede yer alır. kış aylarında 4 gün tuvalet ihtiyacını yok edebilme özelliğine sahiptir.
en rahat tuvalettir.
Gittikçe sayıları azalıyor. Gittidiğiniz bir mekanda karşılaşmama durumu yüksektir.
sıçılan pozisyon itibariyle alafranga olanından daha sağlıklıdır.
aklıma savaş gazisi rahmetli dayımın protez elini düşürüp hela çukurundan alamaması sebebiyle nefretle kazınan oluşumdur.
bacak kası yaptırabilir, on dakikayı geçtiğinde ayağa kalkmak insanı sıçmaktan soğutur.
terlikleri her daim ıslak olan ve kışın insanın çorap her ıslandığında küfürler yağdırarak kullandığı tuvalettir. daha sağlıklı olduğu bilim insanlarınca kanıtlanmış olsa da kullanışsızlık abidesidir.
http://e1301.hizliresim.com/15/l/j23c6.jpg
sıçma pozisyonunda, bacaklarınız fazlasıyla ağrımasın ya da geriye düşmeyin diye tuvalet içindeki musluklara tutunmanıza sebebiyet veren tuvalet tipi.
bizim evde olmayan tuvalet türü. bir eve dört tane tuvalet yapıpta bir tanecikte olsa bundan yapmayan müteahhitin kafasından istiyorum. kıymetini bilin.
Bu alaturka tuvaletlerden çıkınca kendinizi bir an filozof hissedebilirsiniz. iş uzun sürüyor gerçekten.
klozet tuvalete göre daha iyi olan tuvalet taşı türüdür.

Sadece bana mı oluyor bilmiyorum. Ama Klozet tuvalette insan rahat rahat işini bile göremiyor.
görsel

9gag'ın şu şekilde tanımladığı tuvalet. ve sanırım bundan sonra tercih edilmesi gereken tuvalettir.
kolayı verken zoru seçmenin en anlamsız olduğu durumdur. ne gerek var lan fakir gibi.
bir yerde dinledim. iç basıncı en uygun hale getirdiğinden kabızlık çekenlere faydalı diyordu.
gerçek payı var.
her evde olmalı.