bugün

her seçim kendilerine bu şekilde terapi uygularlar.
ülkenin 15 yılını çaldılar bu ne ki.
Bir hayırcının her gün yaptığı olmazsa olmaz olan şey.
cehape lililerin adetin den dir .

her seçimi kaybettikleri için kendilerine bu tip rehabilitasyon tenknikleri geliştirir ler .

nazar etme ağlama zırlama çok çok çok çalış seninde olur .
trafodan siyaset yapacak kadar zavallısınız.
(bkz: akp oy çaldıysa da demokrasi için çalmıştır)
(bkz: biz çalmayı da sizden öğrencek değiliz)
her seçimde kendisini gösterir, ama bunu söyleyen insanlar biz yıllarca köylü, milletin efendisidir sözünü unuttuk demez. üstüne gelir dağdaki çobanla benim oyum bir mi der. hani eşitlik? hani halkçılık ? hani hümanizm ?
çalmaya alışınca, kedi timi de göreve hazırdır.
oha- bütün avrupa´da 40 şehirde elektrik kesilmesi olayıyla dalga geçtiler- der spiegel bile 5.5 milyon ölüye oykullandırdılar yazdı bi de ekte türkçe bunun kanıtlarını da yayınladı- o zaman tayyip- eyyy almanya- diyemedi, gıkı bile çıkmadı.

ondan sonraki trafoya kedi girdi lafı ise- böhmermann bunu o zaman da ti´ye almıştı. dikkat ederek ama. çünkü bunu söyleyen bi ülkenin bakanı- sen gerizekalı mısın a.ına kodumunun çocuğu, ne kedisi lan götveren?- diyemez.

o kedi muhabbeti- ben almanya´dayım- konuyla ilgilenen almanlarca arada bir hala sorulur bana...n´oldu o iş seçimleri yenilediniz mi, diye...öyle bi zırva burada olsa o seçim yenilenir çünkü.

akp her zaman hile yaptı. her zaman.

cebren ve hileyle lafı, gençliğe hitabedeki- burada aynen geçerlidir.
tarihleri saçmalıklarla dolu olan güruhun saçmalıklarından biridir oy çalındıysa ispat et kardeşim boş laf yapıp yormayın zihinleri.
başlıkta son kelime fazlalık olup, fiilin zamanı yanlıştır, geniş zaman olmalıydı. Sonuç: akp (her zaman, her fırsatta) oy çalar.
aç der spiegel i oku, kanıt- arşivde hepsi hala duruyo. kanıt öyle çok ki... bugünkü urfa´da oy çalınması "videosu" var amk...o adamın almanya´da alırlar boyunun ölçüsünü- urfa almanya´da olsa tarumar ederler urfa´yı...video diyorum olm video...adamlar yaptıkları hileyi videoya çekmişler , diyorum, allooooo?...

kanıtmış...kanıt bok gibi var. ama eğer evet çıkarsa- biz nasılsa almanya´dayız, ben hayırcıyım, bize göre hava hoş. bize çalışcaksınız ne de olsa. ceremesini siz çekceksiniz. madem bu kadar istiyosunuz- sömürülün, köle olun amk... biz iyi niyetimizle
ülkemize, ne de olsa doğduğumuz topraklardır diye bi şekilde destek olmaya çalışırız. ama görünen o ki, siz köle olmaya çok heveslisiniz. e olun o zaman köle.

hadi bi de osmanlıyı trump´ın dünyasında kurun da göriim bakiiimm...
akp ömrümüzü çaldı.. oy çalsa ne yazar artık!
(bkz: su tetsisi su yolunda kırılır)
Aşk olsun. Çalınmış onca şey varken birkaç oya takılacak değiliz. Çalın kardeşim biz görmüyoruz nasıl olsa.
kaynağı der spiegel olanın burnu nun b.kdan kurtulmayacağını gösteren safsatalar dır .

cehape ve hedepelilerin kendilerini rehabilite etmek için uydurdukları safsatalar dır .

rakipleri 50 seneden beri oy çalıyorlar mış cehapede bu sebeble 50 seneden beri iktidar olamıyormuş .

inançlarına göre cehape seçmen sayısı oranı %55 miş .

hayalinde bir sınırı olur arkadaş .
evetçilerin katılmadığı önermedir.

http://www.sozcu.com.tr/2...u-cok-tartisildi-1795905/

bir de evetçilerin skandallarını izleyelim.
On entryden 9 unda aynı aktrol imzası var ee doğru sadece seçim derdi değil bunlarınki aynı zamanda geçim derdi. .
ben muhalefetin gazetesiyim diyen sözcüyü kaynak olarak göstermek de neyin nesi kuzum .

kaynağın kendisinden hayırcıları tanıyalım . ibretlik vesselam .

https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5uq5MrxI
Enteresan!

https://twitter.com/TrCum...s/853527503041949697?s=08
şakır şakır evet oyuna basıyorlarmış bunuda telefonla çekip medyaya koyuyorlarmış .

yani bakın biz nasıl oy çalıyoruz diyorlar mış .

buradan cehape lilerin ne kadar kendilerini her seçim sonrası kayıplarının sızısını nasıl rehabilite etmeye odaklandıklarını ağladıklarını öğrenmiş oluyoruz .
akp'nin her zaman yaptığı hırsızlığın ortaya konulmasıdır.

lan madem akp oy çalmıyor, şuradaki görüntüler ne?

(bkz: rte madem diktatörlük istemiyor nedir şu ortam/#36327490)

kaldı ki bu tür hırsızlıklar bir yana ve tabi referandum için geçerli değil ama seçim barajı en büyük oy hırsızlığıdır.

hırsızlık bunların tabiatıdır...
ağlayın lan ağlayın . hak ettiniz ağlamayı .

akp bizi dövdü amca üüüü .
sözcünün haberleri kanıt olarak göstedilince ciddiye alamıyorum maalesef.