bugün

bir sürü kahreden şehit haberi alınmıştır. buna rağmen akp ve akpciler sadece ve sadece oyları düşünmektedir. allah vicdan versindir. allah korku versindir.
gazze gazze diye yırtınan lakin doğu türkistan,kerkük teki türkmenler, karabağ ya da en basiti memleketimizdeki şehitler diyince asla işi olmayan insanlar silsilesidir akepeliler.
en basiti hırsız adamda vicdan olmaz sözü ile bu olay kısaca özetlenebilir.
bu kadar şehide rağmen apo kap nin izniyle avukatlarıyla görüşmekte ve örgütü yönetmektedir. kanlı eylemerin emrini vermektedir. az

biraz oyum azalır diyen akp vicdanszıca olayları geçiştirmektedir. allah vicdan versindir kalplerine.
fakir fukaraya yardım toplamak amacıyla yola çıkmış bir derneğin, yardımseverlerden topladıklarını AKP ilişkili insanlara peşkeş çekmesi ve bunun hukuki bir davayla sabit olmasının bile doğrulamaya yettiği tespittir.

Katar'a düğüne giden eşini devlet uçağıyla giden o yakıt parasını ödeyen emeklinin, işçinin, çalışanın, vergi verenin hakkını düşünerek müslümanlığını ortaya koyacak yerde kafasındaki bez parçasıyla müslümanlık şovu yapmaya kalkışan hanımefendiyi düşününce de bu tespit doğrudur.

madende ölen işçiler için güzel öldüler diyen bakanı, bu bölge halkı bunlara alışık diyen başbakanı, orman arazilerini yağmalatan ve karşılığında villa alan orman bakanını, en güzel kıyılarda oğluna restoran yeri hibe eden belediye başkanını düşününce de doğru bir tespittir.

11 tane şehit verdiğimiz gün köfteci açılışı yapıp köfte yiyerek, gülerek etrafa poz veren akp'li bakanı düşününce de doğrudur.

Hatta hepsini birden düşününce bu tespit çok masumdur.
şehitlerle dalga da geçerler . bu kadar gelen şehit haberi oy kaygılarının 1/1000 'i kadardır.

- şehitler gelmiş. oylarda azalma var mı ?
+ yok efendim.
- ohh ohh.
+ bugun biraz daha şehit gelmiş efendim.
- öyle mi. ? vah vah.
hüseyin çelik denen insan müsvettesinin son gafından sonra bile hala nasıl kıvırır, nasıl toplarız, ortalığı bulandırıp nasıl unuttururuz çabasındaki akp lileri gördükten sonra doğruluğuna bir kez daha inanılandır. ulan bir kere de şaşırtın bizi amk. taptığınız adamların yanlışını gördüğünüz yerde evet seviyorum, destekliyorum ama bu kez bu iş yanlış olmuş deyin anasını satayım. nasıl bir inanç, nasıl bir taraf tutmaktır bu.