bugün

şüphesiz bugün akp ye sallayanların hepsi sandıklarda köpek olurdu, 3 5 kez basardı o damgayı ampulün üstüne. sizinkisi din düşmanlığı!
Var işte ;

Doğu perinçek.

%1 oyu zor alıyor.

Yani %1 oy alırmış.
bugün birini yasak edebilir misin? ülke iç savaşa gider. hemen olsa keşke, herşeyin zamanı var inşallah.
lan akabe dini prezervatif olarak kullanıyor

dinde hırsızlık var mı ?

yolsuzluk var mı ?

rüşvet var mı ?

dinmiş ?

götlerinden uydurdukları şeyin adı olsa gerek.
iyi ki olmadı , kemalizm için kazanç olmuştur.
olay akpnin islamı falan savunması değil. şimdi burada söyleyemeyeceğim bir takım çocukların türk düşmanı ve hain olmaları. eğer akp türkiyeyi, atatürk'ün açtığı yolda gösterdiği hedefe doğru götüren, atatürk ilkeleri ve türk ahlak ve şerefi ile yöneten bir parti olsaydı en büyük destekçisi ben olurdum. böyle bir parti var mı dersek o da yok. ancak kötünün iyileri var.
Mesele Kemalizmi ya da islamı savunması değil. Mesele islamcılık oynayıp her türlü pisliği yapması. Varsayımlarla konuşmak saçmadır. Malum partinin şu an neler yaptığı belli. Çoğu şeyi din sömürüsüyle gerçekleştirdi. Yani dediklerinin hep tam tersini yaptı. insanları kandırdı. Her zaman kötü şeylere yol açtı. Malum partide Kemalizmi savunacak vizyon nerede bir kere? ağır dinci oldukları için atatürk'ten nefret ediyorlar. Şu an Kemalizmi savunan bir parti de yok zaten. Evet CHP de dahil..
Chp arabistana yamulurdu.
AKP islamı savunuyordan sonrasını okumadım.
chp şeriat türküleri söylerdi.
islamı seçmek yada yaşamak için onun yada bunun savunmasına, gözümüze sokmasına ihtiyac yoktur ! hatta bazen insanı daha da soğuttuğu olur bu tarz eylemlerin!
islamı savunmak ? Hahahahahahahahahahahahahahajajanananananananananananahahahahahahahahahahahahahahhsjsksjshwhshshwhwhhw amk aptalları sizi.
erdoğan’a laf edenler sosyal medyada linç edilirdi.
islamı savunan başka parti ve oluşumlar da var, mesela saadet partisi, ancak aldığı oy oranı ortada.
demek ki a.k. partisi'nin kerameti islam değil.

ne peki?

türkiye ülkesindeki ahalinin a.k. partisi'nde kendi suretini görmesi. yani olay marka değil, zihniyet: a.k. partisi gider yerine aynı kalibrede bir başkası gelir, bu millet aynı iştahla destekler.
Akp islamı araç olarak kullanıp iktidar olabiliyorken CHP kemalizmi araç olarak kullanıp bir boku beceremiyor. Kimsenin hiçbir şeyi savunduğu yok.