bugün

Her şubeye gidişimde "ulan böle iş mi olur lan .pneler, sisteminize ..." dedirten ilginç desem ilginç değil, renkli desem o da değil bişey...
Akbanklı hep farklı...

-ee abi eft havale neyin yatiracaktim.
-hep farklı işte.
-yatıramıyom lan kamil abi.
-kes laaan hep farklı dedim yhaaa. (Tokat)
-ahğğğ peki abi ne vuruyon ya.
görsel
Kocam sanki.
02124442525 numarasından sürekli arayan, yüzlerine kapatınca tekrar arayan, meşgule verince de arayan, hiç açmayınca da arayan banka. üşenmesem bu numarayı savcılığa vermek isterdim.
bir dönem benim de çalışan kadrosunda bulunduğum türkiye'nin en büyük bankalarından biridir. Fakat sadece bilançosu büyüktür, çalışanlarına 3 kuruşla geçinme eğitimleri vermesi gereklidir.

ben kurtuldum, allah herkesi kurtarsın...
evli ve cocuklu dizisinin bir bölümünde ingiltere havaalanı sahnesinde arkaplanda gözüken banka.
yeni kredi kartları yasasını bırakın artık hiçbirşeyi takmayan kredi kartı sattırmak için elemanlarına kafayı yedirten banka .
eğitim bursu için açılan vadesiz hesaptan bile 6 ayda bir para almayı eksik etmeyen yurdum bankası..ne istiyorsunuz öğrencinin iki kuruşundan anlamam ki..
4442525 numaralı telefon ile telefon bankacılığı yapan fakat müşteri temsilcisine ulaşmak için telefon başında en az 2 saatinizi geçirmeniz gereken banka
yurtdışında kullandım diye güvenlik gerekçesiyle internet şubem dahil tüm kartlarımı kullanıma kapatmış banka.

Yurtdışında kullanmak için bankaya haber mi vermem gerekiyordu acaba diye düşünüyor insan. O "maestro" amblemi ne o zaman karttaki.

Müşteri hizmetlerini de aradaığınızda, yurtdışında yaşadığımı belirtmeme rağmen tekrar kullanıma açtırmam için Türkiye'deki şubeme gelmemi, aksi takdirde hesabımı kullanamayacağımı söyleyerek "yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı?" diye soraraktan telefonu kapatmış bulunmaktalar.

Maestro amblemli banka kartımı yurtdışında kullandım diye güvenlik gerekçesiyle hesabıma erişimimi kapatıp, açtırmak içinde beni Türkiye'ye çağırıp adına da yardım diyen varsa beri gelsin....

hay allam ya.*
444 25 25 i aradıktan sonra tün operatörlerimiz meşgul diyerek yarım saat telefonda bekleten banka. tabii arayan sonnda dayanamayıp ne haliniz varsa görün diyor ve kapatıyor telefonu ve kulağında telefon iziyle dolaşıyor birkaç gün.
işe alım mülakatında''babanızın akbank'ta hesabı var mı?''sorusuyla karşılaştığım ve çok komik maaşlarla çalışan personelinin bir an önce oradan kurtulmalarını dilediğim banka.
sonuna sa gelmeyen tek sabancı kuruluşu.*
yüz kere arasanız da müşteri temsilcilerinin o anda hep başka müşterilerilerle ilgilendiği bankadır. hayır kendi aralarında 'sikerler müşteriyi yaa' diye takılıp batak falan attıklarından şüpheleniyorum yeminle. ulan bi de o insanlar müşteriyse biz urusbu cocuğuyu muyuz ?
dünyanın en çok cirosunu yapan banka dahi olsa kıyamet kopana dek personeline iyi bir zam yapmayacağı yüzde sonsuz olan bankadır. geleceği en parlak banka olmaya garanti ve iş ve yapı kredi den sonra en yakın bankadır. personeline servis vermeyen öğle yemeği vermeyen bir banka olarak kalacak ve yine misal ; mt personeline o zamanın parası ile 800 ytl ye eşdeğer bir maaş pardon sadaka vermeye devam edecektir. ve yine geçim derdindeki diğer çalışanlarının bu geçim stressini çalışma hayatına yansıtmasına neden olacak ve bu çalışma ortamında verimli bir çalışma süreci bekleyip dünyaya kredi vermek gerek düsturu ile sizi motive edecektir.müdür ile kanka olan personelin öğlen gelmesine göz yumulan personelin yanında sabah 9 u 2 geçe gelen zavallı kızı azarlayan orangutan çalışanlara sahip olacaktır. kaplumbağa hızında açılan acrobatı ile erkişiyi kendinden alacaktır. ha pardon bütün bunlara rağmen sizi yine ve yine bir rüyaya inandırmaya çalışacaktır.tutmayın açacağım bayramlık ağzımı !