bugün

sözlük yazarlarımızdan wolfshade'in aşkını kazanmış, çekici, sempatik ve de yetenekli bir oyuncudur. pamuk prenses 2'deki performansı muhteşemdir. ayrıca lise defteri'nde canlandırdığı ayça karakteriyle de dikkatleri üstünde toplamıştır. * *
6 ekim 2006 da vizyona girecek olan türk korku filmi araf'ın başrol oyuncusu.
pamuk prenses iki filminin profesyonel kadrosunun profesyonel oyuncularından biridir.
biraz abartılı oynamıştır rolünü.
kendisinden fuck sözcüğünün nereden çıkmış olduğunu öğreniriz ayrıcana.
araf filminde arabadaki sahnede 'çok az kaldı çooookk' diyişiyle şahsımı pek bi mest etmiş,daha kötüsü olamazdı diye düşünmeme sebep oyuncu kişi..
saçlarının hastasıyım.
ilk kez istanbul kanatlarımın altında filminde gördüğüm, filmdeege aydan ın kız kardeşi rolünde oynayan, liseden * * sınıf arkadaşım olan oyunculuğunun matbaacılıktan daha iyi olduğunu düşündüğüm* aktris.
manasız bir şekilde bana björk'ü andırmıştır. benziyorlar sanki.
mimar sinan üniversitesi mezunu bir yetenek abidesi..

şarkı söyleyebiliyor, oyunculuğu tartışılmaz, beste yapıyor (göksel- hastasıyım), rock musuki gruplarının kliplerinde oynuyor (en sevdiğim kısmı tabi ki vega- bu sabahların bir anlamı olmalı ve elimde değil ve pamela- ayrılamayız biz)..

e daha ne olsun..

hı, bir ara (bahadır boysal'a göre) istanbul'da bir trafik kazası geçirmiş ve dalağı parçalanmış, lakin araf'ta da gördüğümüz üzre şahaneliğinden hiçbir şey kaybetmemiş.

filmlerini yazalım;

araf 2006, keloğlan kara prens'e karşı (taşkız) 2005, pamuk prenses 2 2005, lise defteri (ayça) 2003, çilekli pasta 2000, dar alanda kısa paslaşmalar 2000, istanbul kanatlarımın altında 1996
şerefsiz medyanın yeni malzemesi olan, büyük geçmiş olsun dediğim başarılı ve güzel kadın.

gösterilen haberde sadece yüzünü bulanıklaştırmışlardı ve saçlarından hemen tanıdım kendisini. peki bu haberi yapanlar bunu farketmediler mi? tabii ki de ettiler ama onların insanlara saygısı ve sevgisi olmadığı için, reyting için her boku yaparlar. hadi ballandıra ballandıra tüm ayrıntılarına kadar didikleyin, belki de o iğrenç tecrübeyi çoktan unutmuştu, belki -hiç utanmaması gerektiği halde- utanıyordu kimsenin bilmesini istemiyordu ama siz ne anlarsınız ki? allahın belaları, suratınıza bile tükürmeye değmeyecek kadar zavallısınız. şimdi reytinglerinizi de alın ve siktirin gidin!
pamuk prenses 2 deki performansı gayet iyi olan oyuncu.
şerefsizce bir saldırıya uğramış olan çok hoş bir sanatçı.
(bkz: geçmiş olsun)
oyunculuğunu pamuk prenses 2'de görüp beğendiğim oyuncu. gayet de iyi ve haklı savunmuştur kendisini... mağduriyeti gerçekten de şimdi olmaktadır.
vatan gazetesine yaptığı şerefsizliğe mi yoksa üzücü haberi buraya copy paste yapacak kadar şuursuz yazarlara mı öfkemi kusayım bilemedim.

topunuzun allah belasını versin. *
son dönem de gereğinden fazla iç dış edilerek anlatılan cinsel suçlar konusunda ayrıntı anlatıp kimseye mastürbasyon malzemesi vermek istemiyorum diyerek medyanın ve toplumun kulağını bükmüştür.
biraz önce star ana haber bülteninde canlı yayına bağlanıp anlattıklarından sonra kendisiyle ilgili birşeyler söyleme gereği duyduğum şahane oyuncu.canlı yayında anlattıklarının en vurucu noktası "vatan gazetesinde röportaj yaptığım bayan benim artık bir haber değerim olduğunu söyledi.düşünebiliyor musunuz benim insan değerim yok ben artık bir haber değeriyim ve ben tam bu olayları ilaç tadavisine bile gerek duymadan atlatmak üzereyken basının saldırısıyla asıl şimdi mağdureyim." .vatan gazetesinden beklenmeyen birşey değildi bu.haberde öyle bir fotoğraf kullanılmış ki dizilerden ya da araf tan oyuncuyu daha önce izlemiş insanlar hemen tanıyacaktı onu.Ha ne oldu?eminim şimdi o röportajı yapan hanım -ki hanım sıfatını bile haketmiyor- * gündeme damgasını vurduğunu düşünüyordur.evinde mutlu mesut kahvesini içiyor dostlarıyla galibiyetini kutluyordur.ve bir gün kendisinin ya da çocuğunun ne bileyim kız kardeşinin başına aynı şey geldiğinde bir başka gazetecinin "haber değeri" olduğu için insanların yaşam alanlarını sınırlayabileceklerini düşünmeden...peki ne oldu şimdi kadın feryat ediyor "ben büyükada ya gidip içmeyi seviyorum yalnızlığımı seviyorum.ve siz benim bu yalnızlığımı elimden alıyorsunuz.belki bugüne kadar beni hiç izlememişsinizdir bile.lütfen birşey yapın beni koruyun." .1 2 ay sonra bu olay umarım unutulduğunda bir başka "haber değeri" olan kadının başına geldiğinde belki şikayet edemeyecek kendisine cinsel saldırıda bulunan hayvanı neden peki çünkü basının gözünde o bir haberden başka birşey olmayacak.sonra bu ülkede kadınlar saldırıya uğrayacak,kocaları tarafından dayak yiyecekler sevgilileri tarafından dövülecekler,tacize uğrayacaklar ama seslerini çıkaramayacaklar...neden?çünkü biz kadın değiliz metayız.
(bkz: gülşen yüksel den nefret etme nedenleri)
az once bir anahabere canli yayinla baglanan ve haberin desilmesinden ne kadar rahatsiz oldugunu belirten, cok cici oyuncusu kisisi, sonuna kadar arkasindayiz, o abaza cocugu da kiniyoruz.*
haber bülteninde üzerine bastığı bir konu da çok önemlidir. Adliyeden basına mahrem meseleler nasıl oluyorda çıkıyor?
kişileri insan olarak değil de haber olarak nitelendiren tüm basın mensuplarının başlarına bu hadiseler gelmesini dilemek ve meslektaşları tarafından haber olarak nitelendirilmelerini istiyorum.
ana haber bültenlerinde yada magazin programlarında ağlayıp mağdureyi oynamayacak kadar sağlam olan kızdır.
haberlere bağlanıp müthiş mantıklı ve güçlü bir şekilde uğur dündar'ı bile maymuna çevirmiştir.
bu tarz olayları haber yapmak sadece karşı tarafı rencide etmektir. ama kendisi son derece başarılı bir oyuncu olarak bu olayları unutturacak başarılar elde edecektir.

son söz olarak gazetelerde haberlerin altına yorum yazan şuursuz, insanlık dışı yaratıklar umarım sizin kardeşiniz yada kızınız böyle bir olay yaşamaz. zira o zaman görürsünüz ebenizi.
kendisine sırılsıklam aşık biri olarak bir şerefisizin , bir insan müsveddesinin yaptığı bu hayvanlığı ve daha da kötüsü türkiye'de basının ne kadar iğrenç ne kadar yavşak bir hale geldiğinin daha iyi anlaşıldığını... cümle kuramıyorum lan sözlük. bu kadar güzel bu kadar tatlı birine yapılır mı be şerefsiz herifler. haber değeri var demiş vatanda ki muhabir. ulan senin insanlık değerin var mı ki bu kadar mükemmel bu kadar yetenekli birine bok atıyorusun. kafayı yiyorum lan sözlüm. bu kadına yapılır mı be.
star haberdeki konuşmalarıtakdire şayandır. özellikle sizin yayınladığınız vtrden sonra dehşete kapıldım söznü söylemesi ayrıca hoştur. gidip de uğur dündar yalakalığı yapmamıştır.
yakında utanmadan , o da bisikletle gezmeye çıkmasaydı diye çemkirecekleri sanatçı.
isterdim ki şuan oyunculuğunu konuşalım. Ama amaalesef ülkemizin yozlaşma ve sapıtma seviyesi hat safhada artık. Bu sebepledir ki; bugün Akasya Aslı gibi genç ve başarılı bir sinema sanatçısını bizler yüzü az flulaştırılmış(kasti olarak tanınması için) bir şekilde gazete ve televizyonlarda "haber malzemesi" olarak görüyor ve yorumlarımızı bu olay üzerinde yoğunlaştırıyoruz. Kendisi dün Star haberde Uğur Dündar'a ricada bulunmuş ve Uğur Dündar da bu ricayı dikkate alıp konuyu kapamışken; gece saat 01:00'de iğrenç bir magazin programında annemi bu haberin reklamlarını izlerken gördüm. Ve ilgili kanalı arayıp(ki büyük bir kanal) resmen haberi yayınlamamaları için yalvardım. Ancak maalesef yayınlandı. Bu iğrenç insanlarla aynı havayı soluyor olmaktan utanıyorum doğrusu. Allah Akasya'ya yaralarını çabuk sarmayı nasip etsin.
ayıp. sadece ayıp. hem de çok ayıp. o nedenle sözlük moderatörlerinin bu kötü konudaki tüm yazıları silmesi gerekilen oyuncu.
En şeker Türk aktristlerdendir.
Suratı hemen tanıdık gelir, beni televizyona bağlar.
yüzüne bakmaya kıyılamayacak kadar güzel kadın.