bugün

acı gerçek.
ak saray da içinde oturan da türkiyenin malıdır.
şerefi bozukların gerçeğidir efendim!
gerizekalı beyanatıdır.

klavye üzerinden aktrollük yapan mallar, anıtkabir i hangi beyinle yıkacak üzülüyorum açıkçası.
iyice yıkayın. gelip kontrol edeceğim.
Ne kadar troll de olsa sabah yurek yemeyin tavsiye etmiyorum.
Kimin dediğini bilmiyorum ama sıkıyorsa dokunsunlar Anıtkabir'e sıkıyorsa insanı sinir ediyorlar ya...
Elma ile armudu karıştıran mal beyanidir. Devlet gücü ardinizdan gidiyor kim koruyacak sizi.. Sinirlenince çok güzel oluyorsunuz akp.
Olur da sembol haline gelmis bu saray yikilmak istenirse; bu halka sorulmalidir.
Bu durumdan rahatsiz olan halk oymasi yüksek cikarsa; elbet yikilabilir.
"Icine o kadar para gömülmüs, igrenc bir görüntüsü var, biraz daha para gömelim güzel bisey olsun bari" diyenler de olabilir.

ayni sey anitkabir icin de gecerli midir? Asla! Sebep; birisi adi üstünde anittir, kabirdir, digeri ise kullanilmakta olan bir konuttur.
bunu uyarı olarak yayınlayan ve buna destek veren herkesin az önce sözde milliyetçilik naraları attıklarını ve biraz geçince eskiye döndüklerinin kanıtıdır.

(bkz: anıtkabire dokunurlarsa) fragman biter, film başlar.

net uyadır. kalkışanı gömeriz.
(bkz: akp lilerin kafasını güzel yapan içtikleri şey)
götü boklu ergen lafı. klavye delikanlısı ya sen önce git yaptığın kumdan kaleyi yık.
pırıl pırıl olsun. tek toz görürsem ak sarayı başınıza yıkarım.
bi sor bakalım onu yapabilecek biri anasının karnından doğmuşmu.
Büyük ihtimalle başlığı yazanın kaçtığı başlıktır.
Yıksın yıkabilirse tabi. Yapamayacağınız şeyleri söylemeyin bence, gülünç oluyorsunuz.
piyasadadki bütün sözlüklerde aynı başlığı açıp aynı entry giren bir embesil beyanı....

görsel yolda
edit. görsel geldi

http://www.uludagsozluk.c...y%C4%B1kar%C4%B1z-783688/
(bkz: yavaş yık saçın başın dağılmasın)
ak saray'a kimse dokunamayacağına göre tartışılması gereksiz boş laf.

zaten başlığı açan da kemalci bir troll.
Dokun da o çirkin ananı bi gtünden skelim senin.
Karşı tarafı kışkırtmaya yönelik bir konu. ikisi de bizim hiçbirini de yıktırtmayız. Konuyu açanın evini başına yıkmak daha mantıklı
ciddi uyarıdır.

50 milyon hazır bekliyor...
gel birde anıtkabirde söyle bu lafı evlat.
dokunani skim dedigim cumledir. ellerimi niye kirleteyim amk.
1. Dünya savaşında düşman güçleri de türkiyenin savaş gücünden fazlaydı. Önemli olan kişi sayısı değil yürekli adam sayısı. Makarnayla oyu satın alınmış insanlarda olmayan bir şey yani. O yüzden boş laftır.

Edit:imla.
Atatürk'ü haddiden fazla seven insanların da mekke'deki tapındığını taşı çevirmesine yol açabilir öyleyse.