bugün

karizmanın sözlük anlamı.
komik adam, metin akpınar sendromu var. kaş ayrı göz ayrı gibisinden.
adam olacağı 10 sene önceden belliydi.
adamın dibi, can dostum, ünlü olup götü kalkan ibnelerden değil.
elde var hayat dizisinde de başarılı bir oyunculuk sergiliyordu. ciddi rolde yakışıyor herife.
acayip derecede Aytaç Arman'a benzeyen oyuncudur. Kimsenin benzetmemesi şaşırtıcıdır.
rol aldığı diziler ve filmlerle başarılı oyuncu olarak bilinen ancak işler güçler den sonra aranan başarılı oyuncular sınıfına girecek olan oyuncudur.

bir insanın suratı hem bu kadar ciddi hem de bu kadar komediye yatkın olabilirmiş meğer.
dizide sürekli kendisiyle " gazi " aracılığıyla dalga geçmektedir fakat ülkede şu aralar dizisi tutan tek kişi kıvanç tatlıtuğ olması sebebiyle; onun da reklamlar diziler filmler derken yüzünü eskitmesiyle bir süre sonra bozulacak bir durumu var, takmasına gerek yoktur. gerçi taksaydı adam lafını ettirmezdi zaten.

neyse işte... iyidir iyi.
"senin mimiklerini seveyim" dedirtendir.
işler güçler de yarım yarım yardıran sempatik tatlı komik oyuncu.
ne kadar da fütürist bir o kadar hümanist.
bir zamanlar 1001 gece kulübünü işleten kişi olarak, taksim sanat evinde geçen bir konuşmada duymuştum.
bu kulüp, sıraselviler girişinde, taksim sanat evinnin sırasında idi.
Çok iyi oyuncudur. Bayağı da karizmatik bir adam. işler Güçler de döktürüyor kendisi.
baştan alıyoruz dediği sahnede yaptığı mimikle hayretler içinde kaldım, sırf bu adam için bile izlenir bu dizi.
çok iyi taklit yaparmış.*

--spoiler--
http://youtu.be/Xt2xhqKC8RU
--spoiler--
star olmuş kişidir. yetenek akıyor her tarafından.
elde var hayat dizisiyle tanıdığım oyuncudur. kendisi orada çok ciddiydi pek sevmiyordum kendisini o zamanlar.şimdilerde ise işler güçler dizisiyle gönlümü fethetmiştir. acaip iyi oyuncudur orada o kadar ciddi olup burada bu kadar eğlenceli,komik tiplemeyle seyircileri inandırabildiği için.
gerçek bir oyuncudur.
işler güçler dizisinin kütahyalı oyuncusu. bende neden kanım ısındı diyordum, kütahya insanına has sevecenlik yüzüne vurmuş adamın. diziyi takibe alma nedenimdir.
mimiklerini çok iyi kullanan başarılı oyuncu.
(bkz: diyemedim ya la)
işler güçlere kadar varlığından bihaber olduğum oyuncu. her role uygun bir yüzü var.
kendisini de diğer ikisini de sevdim.
çalgı çengi de kaşları tek bayrak altında birleşmiş oyuncu.
sesini incelterek "valla mı?" diyişi çok sevimli olan insan yavrusu.
işler güçler filminde de gerçek adını kullanan oyuncu.
şimdi tespit ettim.*

niye eksilediniz lan ne var bunda. alınıyorum bak!
iki kere iki eşegin ziki gibi mi yapim he öyle mi yapim?
1982 kütahya doğumlu er kişi. kendine has tavrı ve alçakgönüllülüğü ile göz dolduran sempatik insan.
ayrıca işler güçler dizisinde murat cemcir ve sadi celil cengiz ile süper bir üçlü olmuşlar.
dit: hayır neyini eksiledin he, çok merak ettim gerçekten?
six pack nedir sorusuna 6lı bira paketi diyen adam.