bugün

terörist sempatizanıdır kendisi. ama bu başlık entry dolacak barış kardeşlik diye.

ek; başlık başa kalmış.
ahmet kaya nın terörist olmasıdır. terörizm yalnızca silahla yapılmaz. konserlerde apo yu özledik diyen bir canlı, haliyle halka korku salar.
(bkz: serdar ortaç bordo berelidir)
ahmet kaya,ferhat tunç,ibrahim tatlıses ve daha bi çoğu,bunlar pkk ya gerek maddi gerek manevi yardım sağlayan,türk halkından yediği ekmeği kusarak bir kuş misali terörün ağzına bırakan,soysuzlardır.
günaydın diyebiliriz bunu henüz dile getirmiş kişiye. hepsinin gideceği yer belli; cehennem.
terörizmin ne olduğundan bir haber yazar söylemidir.

burdan kendisine can yücel in repliğiyle cevap yolluyorum.

(bkz: terör sensin ist sana girsin)
(bkz: kart sensin postal sana girsin)
teröristtir, terör örgütü sempatizanıdır, pkk lıdır.
"ben bir namlu ağzıyım
omuz vermiş halkına
başkaldırıyorum işte ."

kendisi bir terör örgütü sempatizanıydı.
bölücüdür, yıkıcıdır, parçamalayı sever, en büyük terörist ta kendisidir, terörizm lafı ondan sonra sözlüklere girmiştir, en büyük terörist olan amerika ve avrupa nın terörist kişiler listesinde başı çekendir, töerist, törist, terist vb.

böyle döte böyle tarağın sözlük faşiklerine uygulanmış halidir.
yanlış olduğunu söyleyenlere ağzım açık bakıyorum öyle.

"vallahi biz apo'yu özledik" diyen bir adam terörist değil he? size daha laf anlatılmaz zaten.
ahmet kaya, safak türküsüdür.
ahmet kaya, acılara tutunmaktır.
ahmet kaya, şiire gazeledir.
ahmet kaya, kendine iyi baktır.
ahmet kaya, kum gibidir.
ahmet kaya, arka mahalledir.
ahmet kaya, aşktır, sevgidir, kardeşliktir.
aşka dair, sevgiye dair, kardeşliğe dair bunca söz söylemiş, bunca beste yapmış, bunca şarkı söylemiş adamı iki üç sözünden dolayı terörist olarak tanımlayacaksak, vay halimize.
ahmet kaya insandır her şeyden önce.
her birimiz kadar yanlış, her birimiz kadar doğrudur.
ahmet kaya kadar doğrumuz olsun varsın onun kadar yanlışımız olsun.
ben ahmet kaya yı ya da apo itine karşı tutumunu savunmuyorum. ben bir insanın yaşamını bunca güzelliğe rağmen, çirkinlik olarak özetlemeye karşıyım.
hanginiz, acılara tutunmak şarkısını ahmet kaya dan dinleyipde aşka, sevgiye uyanmadı?
hanginiz, saçlarına yıldız düşmüş koparma anne sözlerinden etkilenip, ürpermedi?
hanginiz, arka mahallede vurulupda adını söylemedi sevdiğinin?
eğer, ahmet kaya dinleyipde, ahmet kaya nın sanatından etkilenmediyseniz sizde ruh yok demektir. o zamanda söylenecek söze gerek yoktur.
ahmet kaya efsanedir. bir daha gelmez bu dunyaya bir ahmet kaya.
ahmet kaya adamdır .
ahmet kaya' nın kişiliğinden, adamlığından, bihaber yaratık söylemidir.
ona terörist diyenlerden bin kat daha vatansever ülkesinde kendi kimliğini özgürce yaşamak isteyen bir insandır .
Nasıl teröristtir? Bir karıncaya bile zarar vermemiş sadece kürt olduğu için vatanından uzaklarda can vermiş şarkılarından bile içindeki insan sevgisi, vatan özlemi anlaşılan bir sanatçıdır Ahmet Kaya. Herşeyden önce sanatçı kişiliği sorgulanmalıdır onun. Eğer içten içe destek veriyorsa bunun cezasını fazlasıyla çekmiştir zaten bize sadece şarkılarını dinlemek düşer.
bu başlığı tamda şiire gazele dinlerken gördüm. öylesine bir gülümseme geçti suratımdan.
bizim kadar katiline aşık olan bir başka millet bulamazsınız! bunun adına "insan hakları ve özgürlüktür" diyorlar! Biri çıkıp "vallahi apo'yu özledik" diye konserlerinde çığırıyor "bir avuç özgür vatan" diye mırıldanıyor binlerce öldürülen mehmetçiğin kanı hiçe sayılıp bir katili öven türkücü kral oluyor!

Zekeriya Gözyuman kim? Kimse bilmez! Ama iki güzel türkü çığıran keko gönülleri fetheder! Kanı bozuklar!

he unutmadan teröristin türkücüsü de teröristir doktoru da teröristtir.
"vallahi apoyu özledik, vallahi dostu özledik" diye seslendiğini duyduğum ana kadar az çok dinler, pek de karşı çıkmazdım. Ancak bu lafları söyleyen birinin terörist olmama durumundan bahsedilemez.
Şarkılarını dinlemeyen biri olarak, denk geldiğim anlardaki şarkı sözlerinin bana vermiş olduğu renk şudur; havada karada teröristtir. (bkz: )bunu ancak gerizekalı anlamaz.
değildir efendim.
ahmet kaya dinleyen teröristtir dediğinizi de duyar gibi oluyorum.
bu ülkede terör niye var, kardeş kanı neden akıyor belli oluyor.
bu tahammülsüzlük, bu önyargılar, bu ben bilirimcilikle ne kan durur, ne de kardeş kavgası.
derdiniz birilerini terörist ilan ederek vatanperver olmaksa, ahmet kaya yı mezarında rahat bırakın olur mu?
buyrun ben varım.
sabah akşam şiire gazele dinlerim.
yatar kalkar acılara tutunurum.
yitirdiklerime kendine iyi bak derim.
arasıra kum gibi ezilirim.
benden ala terörist mi olur?
yurdumun bazı kesimlerinde çokça duyulan, ahmet kayanın bir şarkısını dahi dinlememiş veya anlamamış, sadece konserde arka fondaki kürt bayrağı ve apo resmi ile fikrini sabitleyen kişi söylemi.
"ben öldüğümde arkadam vatanını sevmiyordu demesinler" diyen bir adam için terörist yakıştırması yapmak terbiyesizliktir. sevilmeyebilir fakat terörist ithamını haketmiyor.
ahmet kayaya terörist diyen teröristtir .
herkes tarafından bilinen gerçektir.
16-17 yaşlarında sıkça dinlerken, internette bir konser videosunu izlerken koca göbeğiyle ' valahi apo yu özledik! " demesiyle midemi bulandıran, gece gece hırboların son ses açarak sokak aralarından arabayla geçip herkese rahatsızlık vermesine neden olan müzisyen teröristtir. fotoğrafını bile görmek istemiyorum artık!