bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
challenger faciasının yaşandığı gece, uzaktan selam eden güzel adam.
"burası adam" diye sesleniyor kendini adam sananlara.
"eyvallah" diyorum; sağ elimin içini göğsümün sol yanına koyarak...
Hadsiz Acizliğe Karşı Hadsiz Kudrete Dayanmak;
Hadsiz Fakirliğe Karşı Hadsiz Rahmete Başvurmak Gerektir.
Mutlulugun iki anahtarı acz ve fakr.

kaynak:http://www.risaleinurenst...31.10.2003&TextID=660

ayrıca yeni nesildas yazar hosgelmis.
(bkz: türkçe out arapça in)
mit ajanı olmasından şüphelendiğim nesildaş.
(bkz: #3302257)
(bkz: mit ajanlarının genelde çerkes olması)
(bkz: #3310597)
sevkat ve tefekkur dusturlatini harf sinirina kurban verdi sanirim.*
ne yaptığının ve neden yaptığının bilincinde olan, yeri geldiğinde kendisi gibi düşünmeyenleri takdir edebilme, yeri geldiğinde ise kendisi gibi düşünenleri yerebilme erdemine sahip kişi.
aklima cok begendigim bir ikilemeyi getiren yazar.

acz, bitmez kuvvetim iken
fakr, tukenmez hazinemdir.
gelecek sene istediği yeri almasını istediğim yazardır. beni bir anlık sinirine kurban etmişir ama canı sağolsun.
say-2 den 379 puan çıkaran yazardır.

(bkz: ohannesburgerler)
(#3659908)
film senaryoları bulunan ve bir an önce hayata geçirmesini dilediğim yazar kardeşimiz.
(bkz: homofobik)
hollandalı bir bilim adamıyla kötü bir gece geçirdiğini düşündüğüm yazar. gaylerden bu kadar bahsettiğine göre...
dinde zorlama yoktur sözünü bilmeyen yazar. anladık birader müslümansın. dindarsın, tamam cennete de gidiceksin ama sanane ateistlerden ne giren çıkan var tey allahım ya.
konu sıkıntısı çeken yazar. 1-2 saat kadar önce eşcinsellere ve eşcinselliğe saldırıyordu. daha sonra bir kaç yazarın nick altına geçti, şimdi de ateistlerle ilgili onlarca başlık açtı.
fethullahçı bir arkadaş olduğunu, çokça boşa, mitralyöz gibi sağa sola atıp tuttuğunu bize kanıtlamış yazardır. *

edit: an itibarı ile #3893138 nolu entryi girip beni şaşıtmıştır. çünkü yukarıda söylediğim gibi, yazdıklarından anladığımız daha genellemeci olduğudur. komünist kelimesi geçen yerde orayı alaşağı edeceğini ummuştum.
popüler olma çabasına hizmet etmek istediğim yazardır. aha ben de sana yazdım.
kendisini ilgiyle ama alakasiz bir sekilde takip ediyorum. Su ana kadar bir tane olsun adam akilli bilgi veren entrysine rastlayamadim. "hollandali bilim adami ne lan?" diye kendi kendime sorup arastirmalarda bulunmam sonucu, o döt kadar ülkede bulunan bilim adamlarinin üstüne suc atarak entryler giren yazarlarimizdan.

dinini cok sevdigi entrylerinden de belli. dinine saygisini yitirmemis bir kisilik. fakat hollandali bilim adamlarinin söylemedigi seyleri söylemis gibi göstermesi savundugu hak hukuk kavramlarina terstir, kinanmalidir.

kendisinin tam olarak amacinin ne oldugu bilinmemekle beraber, popularite pesinde oldugunu düsündüren bir kisi.

(bkz: cahil)
(bkz: cehaletin kör gözü)
hani bazı insanlar vardır kendine komik gelen bir şeyin herkese komik geldiğini sanarlar.acayip espriler ve göndermeler yapıp komik olduğunu zannederler işte acz ve fakr o tip insanların sözlükteki temsilcisidir.
(bkz: baydın be hemşerim) (bkz: kaynağı belirsiz özgüven)
(bkz: #3892950)
tanım: bir insan yediği ayarı niye gösterir diye beni akşam akşam düşündüren yazar.
komünizme sataşıp prim yapmaya çalışan şahıs.

(bkz: komunizmin utopya olmasi) herşey hayal etmekle başlar. sana göre televizyon icat edilmeden önce televizyon da ütopik olabilirdi necati.
(bkz: komunist tutarsizligi) önce kendine bakmaya ne dersin?
(bkz: komunizmi okumadan ogrenmek) yine önce kendine bakmaya ne dersin?
tamam anladik bu da sozlugu oyun alani zannedenler furyasindan. ancak fakat amma ve lakin neden? bir insan bilmedigi konular hakkinda neden boyle atip tutar, populer olmak ugruna zerre cakmadigi bir ideolojiye neden saldirir?

bunun cevabini kimse bilmiyor... aciz ve fakir olarak tanimlayabilecegim yazar. du$unce bakimindan.
nickinin açılımı aciz ve fukura olan yazar.
(bkz: ataya burdan seslenmek)
(bkz: özür diliyorum atam)
(#3896458)