bugün

abdullah *isminin bile yakışmadığı parazit * . kandırdığı bi kaç düşüncesiz soytarıyla sözde kendi ülkelerini kuracaklarmış.
o değil de suçsuz olanlarıda var bunların. kurunun yanında yaşta yanarmış. kader.
kukla´dir. ipleri kesinlikle kendi elinde degildir. siyasal fakulte mezunu olan bu sahis "birileri" tarafindan "türkiye´yi rayindan cikartmak" icin secilmistir. kürtleri ayaklandirmak icin yaptigi silahli propaganda eylemini bircok batili devletin destekledigi unutulmamalidir. hele almanya....ben almanlara yeri geldiginde "cok seviyorsaniz kürtleri size gönderelim, mecklenburg vorpoomern´de cok bos arazi var, oralara yerlestirirsiniz, bir kisim toprak da verirsiniz, ismini de kürdistan koyarsiniz, sevinirler" diyorum, cok bozuluyorlar. halbuki niye bozuluyorlar, gercegin de ta kendisidir. adamlari destekliyorlar, silah gönderiyorlar, demek ki o0nlari destekliyorlar. eee adamlari "sevdiklerine" kavusturmak lazimdir, degil mi ama?----iste bu "bozulma" modu bize öcalan´in olay icersindeki fonksiyonunu da cok güzel acikliyor.... amac kürtlere duyulan sevgi falan degil, sadece türkiye ´nin bocalamasina calismaktir. dogrudur türkiye bu adam yüzünden 100 milyar euro para harcamistir-bu rakam dogrudur-.40 bin sehit vermistir. ama o kadar da bocalamamistir. türkiye´nin ezelden beridir bir ab rüyasi vardir. belki de ab türkiye´yi su an oldugu sekliyle degilde,"istedigi" bir toprak ve nüfusla ab´ye almak pesindedir, o yüzden de türkiye´yi bölmenin pesindedir. halen türkiye bölünmemistir. bunlar satranc oyunu gibi hesaplanmis olabilir.

sonucta...öcalan bir katildir, o dur budur sudur ama o en önce baskalarinin kuklasidir. bir gün onun ne kadar kukla oldugu daha iyi anlasilacaktir.
devrimdi, oydu, buydu diye gencecik insanları köpek gibi kullanmış, kuyruğu sıkışınca da kürtüz ölene kadardan, türküz ölene kadar demiştir yüce yargı önünde. ağlak pozlar falan. böyle bi göt işte. bunu kendine idol, başkan, aga, reis bilmem ne yapan kim varsa o bundan da göttür, gerzektir.

sıfırın altında bi maşanın da maşasıdır onlar.

devrimmiş.

ulan senin başkanının kıçındaki donu bile amerika veriyor, hala devrim muhabbeti yapıyosun.

marx'ın bile kemikleri sızlar, eşşek soyu it sıpası!
enteresan bir adamdır. cunku neredeyse tüm destekcilerinin her bir araya geldiginde kendisine slogan atmasından rahatsızdır. cunku başkaları gibi putlaştırılmak istemedigini acıklamıstır.
(bkz: biji serok apo/#5125651)
ve annesi...onlar ayrılmaz bir ikili....
http://www.resimupload.co...4901901_apo3bf5gu4at.html
konuşursa bir çok kişinin başını yer diyebileceğim kişidir. kenya'dan getirildiğinde "kafes" içine konulmuş herkese göre bebek katili bana göreyse görev adamı. bu ülkede onu önce konuşturup sonra asabilecek bir babayiğit maalesef yoktur.
"bülbülü altın kafese koymuşlar, oh ne rahat demiş" kişisidir. hatta bülbüle hakaret ettiğimi farkedip, adını "bebek katili chucky" olarak değiştiriyorum.
tam bir pisliktir lakin; diğer düşüncelerimi yazamıyorum, sözlük anla beni! öyle bir örgütün başıdır ki;

-doğuda kendilerine yardım etmeyen köylüleri, bacısını karısını dağa kaldırmakla tehdit eder.

+bu kadar yıl onlarca kürt - türk gencecik insanların ölümüne neden olmuştur.

-kendi aptal inançları nedeniyle yaptıkları her eylemde küçücük çocukların arkasına sığınacak kadar şerefsizlerle doludur!!

+ ve tabiki, onun bunun kuklası olmuştur!

edit: yalan yok! hepside doğrudur yazılanların... zoruna gidenler varmış, iyi olmuş!

günler sonra editi: hala eksileyenler var! devam edin!
bu sözlükte anılmayı haketmeyen vatan haini acımasız bebek katili. tam bir haindir.
aslında sadece vatana ihanet ve katiamlardan değil. tecavüzlerden, işkenceden ve bunlar gibi türlü sapıklıklarından da yargılanmalı. özellikle tecavüz. arkasından koştukları, büyük bir heyecanla savundukları, uğruna can yaktıkları pisliğin yediği naneleri iyi öğrensinler bazıları. göbeğini kaşıyıp, burun karıştırarak bir halkın liderliğine soyunan adamın ne denli adi ve şerefsiz olduğunu görsünler.
rte'nin "sen" demediğidir.
lakabı apo yada apoş'tur. bebek katilidir. memlekete hoşgeldin lafı üzerine kuyruğu kıstırılmış fare gibi benim annem de türktü istediğiniz herşeyi yaparım tarzında cümleler kurarak ne kadar aciz olduğunu göstermiştir. ayrıca türk halkının verdiği vergilerle krallar gibi bakılmaktadır. onun orada karnı tokken türkiyedeki binlerce aç insan geliyor insanın aklına ve lanet ediyor insan böyle hayattan...
pek çok terörist mülkiye mezunu olabilirse de, kendisi mülkiye idari şube 2. sınıf atılma statüsündedir. Mezun değildir. Mülkiyeli hiç değildir.
mezun değildir, mülkiyeli değildir, adam hiç değildir.
ulan bunların soy isimleri bile kötülük temalı. yok abdullah öcalan, murat karayılan... bir sonraki liderleri de herhalde, ...... kötükalpli olur... (bkz: swh)
bir sürü videosunu izledim, vardığım sonuç şu; lider vasfı taşımıyor, bi kere karizma sıfır, iki kelmieyi bir araya getirip konuşamıyor, onu geçtim kürt halkı için mücadele ettiğini türkçe söylüyor ki buna kıçımla güldüm. ama sokakta gördüğünüz herhangi biri gibi değil bu kadar şekilsiz bir adamı sokakta kolay kolay göremezsiniz ki adam bu tiple harem bile kurmus kendine ilginç. son bir şey dünyanın en güzel kadınıyla çiftleştirsen yavrularını kucagıma alıp sevmem adama baktıkça darwin'e inanmamak için zor tutuyorum kendimi. annesiyle alakalı bir şey değil onun bile annesine küfür etmek istemem bazıları anasından bağımsız orospu çocuğudur, bu da onlardan biri işte!
sözlükteki pkk yardakçılarının hakkında entry girmeye çekindikleri * şerefsiz, adi herif.
rte * "sayın" öcalan diye hitab ettiği yaratık **
adına "kendisini siyasi iradem olarak görüyorum" diye bir ay içerisinde 2 milyon imza toplanan kişi. sonradan kampanya nerelere geldi bilmemekteyim.
memlekette çöpe atılması gereken en az 2 milyon mal olduğunu kanıtlayan kişi.

edit: an itibariyle 5 milyon oldu, artamasından endişe ediliyor.
geçmişte çoğu insan tarafından devlet ve mit ile ilişkisi olduğu iddia edilmiş kişi. aslında bu iddiaların da peşinden gitmemiz gerekirdi. hani usame bin ladin'i amerika'nın yarattığına çok kolay inanıyoruz ya, bunu neden bu kadar inanılmaz buluyoruz anlamadım.
memlekette götüyle düşünen en az 2 milyon varlığın olduğunu gösteren bölücü.
memlekette terör yanlısı minimum 2 milyon kişinin varlığını ispatlayan mal.