bugün

Abazanlık ingilizcedeki horny kelimesinin tercümesidir. Anlamı cinselliğe düşkünlük birazda sapıklık. Pekala bir insan doğuştan gelen yetilerle mi abazandır yoksa karşı cinsin seksi oluşundan mı kaynaklanır?
yerine abazalık kullanılan kelime.
bak doğrusu bu abazanlık!
dün gece daha bi iyi anlamış olduğum kavram.

--spoiler--
Saat geç, 02.30 civarları sanırsam... Msnde bi vatandaş eklemiş. Tanımam etmem. n'oLuyo, neden eklemiş anLamaya çalıştım.

- Kimsin Hocam? diye çıkışıverdim...

+ Gelen cevap 'Muharrem ben.'

- iyi güzeL, hoş da.. 'Niye ekLedin ?'

+ tanışaLım, konuşaLım diye ekledim.

- Hössstt.. yavaş lan! Homo'musun oLm bsg gece gece...

(Homo'nun Gay demek oLduğunu anLamamış oLcak)

+ Niye, tanışıp arkadaş oLabiLiriz.

- Erkeğim ben Sie.

+ iyi Geceler.

iletimde de ismim yazıyor. Arkadaşın mantığını hala çözebilmiş değilim...

kızları daha iyi anLamaya başLadım şerefsizim.
--spoiler--
damacanaya hallenme durumu.
bazen gece 3 bucukta sigara almaya gittiğinizde bir benzinliğe yaklaşırken kaldırımın demirlerinde uçuşan naylon parcasını orospu sanmaktır. hatta uzaktan telefonunu cıkardığına ve görüşme yaptığına şahit olmaktır ve yanınızdaki 5 arkadaşınızında sizinle aynı şeyi görmesidir. abazanlık bazen güzeldir.

o değilde arkadaşın biri sakız çiğnediğini görmüş *
damacanayla asansörde sevişmek istemektir. abazanlık budur. bok bok tanımlarda abazanlığı şirin göstertmeyin, adamın götünden kan alırlar. *
ramazan münasebetiyle bir ay ara verilen hobicik...

(bkz: genç abazanlarin elleri boş kaldi)
ellerimle büyülttüğüm
solar iken dirilttiğim
favori şarkısı olanlarca icra edilen icraattır.
Dersane sınıfında hiç kız olmadığını görünce üzülmeye sebebiyet veren duygudur.
Şükür biri buna abazanlık dedi .
umut sarıkayanın yalnız ve ayısını hatırlatan insanlık halidir.
(bkz: gülücüğe odaklan)
cinsel dürtüleri olması gerekenden fazla olan, gördüğüne aşık görmediğine bulaşık tipler için kullanılan sözük.
(bkz: #8217999)

--spoiler--
tenis maçı izlerken tahrik olmak

başıma gelen trajikomik olaydır. maria sharapova' nın 100 desibellik auuuhhh!, grrhhhh! nidaları, erkeksi duyguların kabarmasına neden olmuştur.

(borntodance, 30.05.2010 22:13
--spoiler--
çeken bilir. insanı yaz günü sıkıntılara sokar, duvarlara tırmandırır.
güzel bir şeydir. şerefsiz evladıyım ki bak. bir şeylere aç olmak hayatı daha yaşanır hâle getirir azîzim. böyle düşünüyorum ben nâçizane. bu; kadın olur, para olur, manevi şeyler olur. değişir sonuçta. ama aramak güzeldir. bulmaktan daha güzeldir.

sekse doymuş biri olduğunu düşünsene iki dakika la. am görüyorsun, göt görüyorsun, güzel güzel ayaklar görüyorsun ama ı ıh. tık yok. değerini kaybetmiş bunlar gözünde. boşaldıktan hemen sonraki ilk iki-üç dakikada olduğu gibi kadınlara ilgisiz yaşıyorsun tüm hayatı.

la git amına koyim ya. vallahi çok kötü.
örümceğin bile bacaklarına iç geçirmektir.
birinin yazdığı şeyden bile mesele geliştirip kendine, sebeplenmek, hasetten gebermektir, sadece cinsel manyaklık olsa bu kadar zor durumda olmazlar, psikozda, haset ve şiddet yanlısı bunlar; tıkıcaksın bir ahıra yakıcaksın topunu, ama ahırı boşaltın! *
karşı cinse hissettirilmediği sürece zararsız olan eylem.
psikoloji dersinde hoca bilmem ne yaptığından ünlü olmuş kişinin ismini söyler; ivan... ve hoca o kişinin soyadını söylemeden arkadan bir arkadaşınız "sert" der. işte abazanlık böyle bir şey. gerçi bu biraz hafif hali. sonrasında psikoloji hocanız " bir kere o ivana sert " der ve sınıfça gülersiniz.
Abazanlik facebookda bazi beylerin baharin gelmesiyle hanım kızlarımız "osurdum" yazsa "Mis gibidir;))" yazabilme potansiyelidir.
bir kaldırmada silkmede pardon .ikmede dünya rekoru kıracaklarını sanma akımıdır.
online olarak okey* oynarken karşındaki insanın kız olması beklemektir. zamanın abazanlıklarından.
Genelde erkeklere yüklenilen bir sıfat olmasına rağmen kızlarda daha fazladır. fakat toplumumuzda kızlara ilgi tapma seviyesinde oldugu için bu belli olmamaktadır.

(bkz: kız olsun yeter)
sözlükteki hayvanların yaptığıdır.
şuan açılan başlıklara bakılırsa gelinen yerdir.