bugün

bir canlı cinsi. bu türün amacı kadın avlamaktır. kadın avlayan abazanus, kendi arkadaş kabilesinin lideri sayılmaktadır.

abazanusların 19 türü vardır. abazanus türleri:

1. abazanus antecessor - mal abazan. bi bok bildigim yok. bilmek de istemiyorum. bana karı getirin yeter.
2. abazanus bodoensis - tembel abazan. hem ayranım dökülmesin hem götüm s.. allahım sen olayı biliyorsuncular da denir bu türe. mal abazan türüyle çok yakındırlar. tek farkları, mal abazan asosyal bunlar kısmen daha sosyaldirler.
3. abazanus cepranensis - romantik abazan. yemek yaparım, karımın ayaklarını da yıkarım. yeter ki kadın olsun. hanım köylü yani. romantik elbisesine bürünmüş bir kılıbık.
4. abazanus ergaster - osmanlı abazanı. karımın yanında osssururum da sıçarım da kimse de karışamaz karı benim degil mi. beni seven böyle sevsin ama nolur sevsinciler de denir bunlara.
5. abazanus erectus - anlatmaya gerek yok. ereksiyon abi. sabahleyin. bunlara seks partneri lazım. hadi eyvallah.
6. abazanus floresiensis - ben hamile olurum abazanı bu. yoklugun farklı bir seviyesine erişmiş, nirvanaya ulaşmıştır. şöyle ki, hanım hanım, seninle erkeklerin dogurmasına yarayan yeni bi bilimsel keşif olmayıncaya kadar sevişmeyelim, sonra sevişiriz ben hamile olurum sen acı çekme diye - diyebilecek kadar yokluktadırlar.
7. abazanus gautengensis - "bacım" dediğim kızlara bile yürürümcüler. hani hainler bunlar. kankamın sevgilisi bile benim sevgilim olabilir ilerde diyebilen tipitipler.
8. abazanus georgicus - abazanım ama sevdiceğim yabancı olsuncular. türk istemeyenler. ama yabancı olan herkese yürüyebilecek potansiyelde olanlar.
9. abazanus habilis - 31-i keşfetmiş abazanlar. 31 bu abazanusların zamanında keşfedilmiştir. ilk kez 31-i bunlar bulmuştur. bunlar, 31-cidir arkadaş. sevdigim kızı düşünerek bile 31 çekerim ben, hatta onun arkadaşını da düşünebilirim. bir kız bulana kadar benim sevgilim şeyimdir diyenler.
10. abazanus heidelbergensis - isyancılar. açıktan abazanlık yapan bir tür bunlar. düz duvara tırmanabildikleri söylenir. ama bu mitolojik bir hikaye mi yoksa gerçek mi bilinmez.
11. abazanus longi - evlenmek istiyorumcular. abazanım arkadaş, ama çok ciddiyim. yaş geçiyor. üst komşunun karısının bacısına bile yürürüm yeter ki benle evlensinciler bunlar.
12. abazanus luzonensis - omegle reisler bunlar. sanalda. havada, karada, denizde, uzayda bile olsa, yeter ki dişi olsun. zaman ve mekan fark etmiyorcular.
13. abazanus naledi - köle bunlar. seks kölesi.
14. abazanus neanderthalensis - geldik fasulyenin faydalarınaa. modern abazanusların atası bunlar. modern abazanuslara çok benziyorlar. bunlar öyle bir tür ki, kadın benimle sevgili olmasın, beni odasına akvaryum yapay bitki dekoru olarak yerleştirsin ona da razıyımcılar bunlar. yani sevgili olmasa da olur, yanımda bi kadın oldugunu biliyimciler.
15. abazanus rhodesiensis - platonikler. abazanım ama içimde yaşarım. içimden bacım dedigime bile yürürüm. ama içimden. bunlar daha zayıf abazanuslar. bunlara abazan ergenuslar veya abazanus ergenler de denmektedir. ergen olmasalar bile böyle denir.
16. abazanus rudolfensis - erkek de olur hiç farketmez. insan olsun.
17. abazanus sapiens - bir kadının dokunmuş bulunduğu yastık da olabilir. ben ona da razıyım diyenler. yokluğun farklı bir boyutuna geçiş yapıyoruz abazanus sapienslerle.
18. abazanus sapiens idaltu - dayılar bunlar. facebookta falan takılırlar kızlara yazarlar instagram dmden. üstünde ne var çok azdım falan.
19. abazanus sapiens sapiens - yani modern abazanus. internetten de olur, okuldan da olur, sokakta gördüğüm bir kıza da razıyım, seks kölesi de olabilirim kaniş köpeği de olurum. kizlarsoruyorda cinsel kategorideki soruları okuyarak da azabilirim. baktım hiç kimse bakmadı bir erkekle de deneyebilirim belki. kadın yüzüme osursa yine razıyım. ben bir havalimanı zeminiyim, kadın da üstümden geçen uçak. sadece ayak fetişi değilim, bir kadının tüm bölgelerinin fetişiyim. ruh hastasıyım, psikopatımcılar bunlar. diğer nerdeyse tüm türlerin özelliklerini kendinde toplayan bir tür.
her iki cinsiyette bulunan bir yoksunluk belirtisidir. insanların düşüncelerine ve isteklerine toplumun gem vurmasından dolayı ortaya çıkmıştır. muhtemelen z kuşağı ile birlikte tarihteki yerini alacaktır. daha da bireyselleşen z kuşağı her türlü dogmatik baskıları yıkacaktır. bu bir temennidir.
Benimdir. Napayım sağlığım bozuk. Sosyalleşmek gelmiyor içimden. O yüzden kız gördüğüm falan da yok.
Bu devirde kadın olmanın değerini arttırırlar. Böyle mübarek abazan kardeşlerimiz sayesinde bol bol iltifat alıp kendinizi prenses gibi hissedebilirsiniz. Sadece elinizin ucunu resimleyin ve olacakları seyreyleyin efendim.
Geri kalmış toplumlarda sayıları baya fazla olan ve geneli boş bir hayat yaşayıp bok yoluna giden vasıfsız, kalitesiz, sapık, ezik, zavallı insanlar.
Cinsellik konularına aç kişi. Erkek ya da kız olabilir.

Türkiye de genellikle erkekler abazandır. Bunun nedeni, kızların erkeklere olan güvensizliğidir. Kendisine askıntı olacağını düşünmesidir.

Abazan kızlar ise- toplumsal ve ailesel baskı ile, cinselliğe kapalı olan kişilerdir.
Abaza ile karıştırılan kelime.
yürüyen cinsellik olarak tanımlayabiliriz. bu tür yıllardır bir ilişki yaşamaması sonucu uçan dişi sineğin bile ihtişamına kapılabilir.
Evrimini tamamlayamamış insan. Beyinlerini kullanmak yerine hormonlarıyla hareket ederler. Var böyle tipler. Allah uzak etsin. Evet.
uludağ sözlük'te oldukça fazla olan tiptir. yeter amk erkeksin anladık. ama vermiyorlar işte uğraşma.
uludağ sözlük'te yoğun olarak bulunan iş yaramaz türdür. açılan başlıklara bakıldığında bu durum net olarak görülüyor.
karşı cinsle diyaloğu, yakınlığı olmayan veya beceremeyen mi, yoksa; kızsız, kadınsız, skişsiz sokuşsuz zaman geçiremeyen mi abazandır anlamak zor.

şöyle özetleyelim;

facebook sayfasına girdiğinde arkadaşlardaki 9 karelik random fotolardaki kız arkadaş sayısı 2 küçük eşit veya 8 büyük eşitse o arkadaş abazandır.
erkeğin abazanımı yoksa kadınınkimi daha tehlikeli olur 2 si bir araya geldimi nasıl bir sikiş olur.
an itibari ile sözlükte bolca bulunandır. açılan her 5 başlıktan 2 tanesi kadın kız argümanları ile doludur. nasıl bir yokluksa sözlükten aranıyor.
ne yazıkki yeni neslimizi kapsıyabilecek tek kelime.
bir Kafkas halkı.
sözlüğe açılan başlıklara bakılarak hemen hemen herkesin * eli sikinde/amında gezdiği belli olan, işte bu sikimsonikliği altı harf ile anlatan güzel bir kelime.
genelde erkeklere yakıştırılan bir sıfattır. ancak neticede bütün kadın bireyler 25 yaşına geldikten sonra evde kalmamak için erkek peşinde koşmaya başlarlar. kendilerine bir erkeğe yamamak isterler. dolayısıyla bu sıfatın layığı da kadınlardır.
günümüzde anlamından taşıp gri ve kolay okunup yorumlanamayan bir şekle kavuşmuş niteleme.
kabul, kadınlar hakkında düşüncesizce konuşan, kafası saatlerce sadece cinselliğe çalışan, öz güveni ve kibri rahatsız edici boyuta ulaşmış insanlar bu sıfatı hak ediyor.
ama bir kadınla sadece diyalog kurmaya çalışan hatta '' günaydın '' diyen ya da saati sormayı amaçlayan bir erkeğe de abazanlara uygulanan negatif tavrın uygulanması sadece şaşırtıcı ve üzücüdür. inanın artık otobüste sırf bir kadına çarpmamak için olduğu yerde sabit kalmaya çalışan erkekler var. çünkü bu sıfata uygun görülmekten korkuyorlar. kaldırımda bir kadın karşıdan gelirken bazılarımız olabildiği kadar duvara yapışıyor ya da kenara çekiliyor. neden ? abazan diye yaftalanmamak için...
yani, birini tanımadan, bilmeden, sadece bir iki davranış ve konuşmasını duyup o erkeği abazan diye yaftalamak sadece karşılıklı güveni zedeler ve yorar. başka bir anlama gelmez.
kaldı ki bir kadınla konuşmaya ya da diyalog kurmaya çalışan her erkeğin amacı da cinsellik değildir. gerçi bir ilişkiye başlamak için yaklaşıp konuşmak gerekir ama abazan sıfatına uygun görülme korkusu da bunu çoğu zaman engellemektedir.
yani herkes '' kezban '' ve '' abazan '' değildir canlar. her insan kötü değildir. unutmayalım.
karşı cinsle diyaloğu, yakınlığı olmayan veya beceremeyen mi, yoksa; kızsız, kadınsız, skişsiz sokuşsuz zaman geçiremeyen mi abazandır anlamak zor.
abazan nedir belirtileri nelerdir yan etkisi varmıdır.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/abazan/
gülüşü sırtlan sesine benzeyen beyninin yüzde 85' inde hava bulunan oluşumlar.
türkiyeye özgü seks ihtiyacını normal yollardan gideremeyerek yazılara döken insan türüdür.
tdk sitesinde 26 Eylül 2006 tarihinden itibaren 109.514.517 kez aranmış.