bugün

dallas'ın 3-0 önde olduğu serinin 4. maçı. şimdiye kadar 3-0'dan dönen yok. ayrıca kobe zorlucak mı sonuna kadar yoksa pes etmiş bir şekilde mi sahaya çıkacak merak konusu olan maç.
kobe-thy reklam anlaşmasının lakers'a uğursuzluk getirdiğini düşünürsek, lakers'ın yine yenileceği maç.
ermenilerin haksız,lüzumsuz yere yaptığı beddualar mı tutmuş, peh, peh, peh. bilmem neyin duası tutsaydı gökten kemik yağardı der,eskiler bu durumlar için. tüm suç kobe de olmasa da ağırlık onda. bencil ve doymuş sanki. nereden atsam girer edasında. lakin maç sana girdi kobe. seni seviyoruz, ama kalkmış bence malum yerler. çok da tınlar ya, züğürt ağa olan beni. olan benim çeneme ve elime oldu, yoruldu senin yüzünden be,kobe...
dallas mevericks'in los angeles lakers'i süpürmeye çıkacağı maç.

ben uzun yıllardır lakers'ın süpürüldüğünü hiç görmemiştim. eğer dallas bu gece kazanırsa bunu da görmüş olacağım. maçtan sonra detaylı bir analiz yapacağım, eğer ölmez isem.
saldır ulan lakers diye inleyeceğimiz maçtır. dallasa elenirse çok yazık olacaktır.
son 2 yılın şampiyonunun 2011 playofflarının en sürpriz takımlarından biri olan dallas mavs karşısında oynayacağı maçtır.

gönlümüz dirk nowitzki ve mavs'tan yana. lakers'ın 3-0'dan seriyi geri getirmesi biraz düşük bir ihtimal.
lakers'ın süpürülmemek için kazanacağı maç, seri ise beşinci maçta 4-1 dallas üstünlüğü ile bitecek.

devre arası editi: işbu entry ibret-i alem için kendi kendisini imha etmeyecektir.
içerik bulunamadı.
dirk reyiz ve arkadaşlarının şampiyonluk yolundaki diğer bi maçı.
mavs fanı olarak gönlümüz süpürgeleri çıkarmaktan yana.ozaman hep beraber yüksek sesle;
(bkz: sweep la)
lakers'ın yeneceğine gönülden inandığım maçtır. kobe bryant 4-0 ile yenilmenin ona yakışmayacağını düşünüyordur, düşünmeli. 4-3 olabileceğine inancım var hala.
ilk çeyreği 27-23 dallas üstünlüğüyle sona ermiştir.
cenenin öne çıkması gereken yegane maçtır sezon eden gidiyo lan.
bir ara bench istatistikleri gösterildi ya o an tamamdır seri mavs'ın dediğim maç oldu.
lakers yine kaybedecektir.
terry azdı resmen 5/5 üclük.
an itibariyle dallas 50 - 32 önde göturuyor.
dallas'ın coştuğu maç. an itibariyle fark dallas lehine 18 sayı.
lakers'in süpürüldüğü maçtır.

kobe reyis bunu nasıl hazmeder bilmiyorum, maç sonunda arkadaşlarını dövebilir. karakolluk olurlar...
dallasın lakers ı tarihe gömeceği maçtır. (açz: ntvspor)
stojakovic bir üçlük attı, ağzım hala açık kapatamıyorum.
Fisher'a rağmen Lakers'ın yenilse bile ezilmeyeceğini süşündüğüm maç(54-32).Adam gibi oyun kurucu bulsunlar ya şu takıma.
insanları hipnotize eden programlarla aynı saatte olan ve birkaç kişiyi hayata döndüren maç. ayrıca phil jackson devrini kapatacak olan maçtır da.
dallas' ın vur dedim öldürdüğü maçtır. Her şut da girmez ki arkadaş!
dallas'ın finallere koştuğu maç. kobe reyiz de rezilliği engellemek için bişeyler yapmaya çalışıyo ama batırdı o da. lakersta ne hücum ne savunma kaldı, dallas 4e1 geldi az önce ama dalgaya vurmaktan atamadılar.*
ilk yarısı 39-63 dallas üstünlüğüyle bitmiştir.
güncel Önemli Başlıklar